FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2008 o 21:12, Kraju92 napisał:

> > Co lepiej kupić Mass Effect czy Alone in the Dark Edycja Kolekcjonerska?
> też mam ten dylemat ale chyba wybiorę Alone in The Dark. Lubię rpgi ale nie w takim
stylu
> jaki jest w Mass Effect gdzie akcja dzieje się w jakimś kosmosie czy coś. Mam nadziejęże

> nie zawiodę się na Alonie tak jak w przpadku 4 i poprzednich części grając na playu.


I tak mam zamiar kupić obie gry, tylko która pierwsza, cały czas nie mogę się zdecydować,
jak coś to zakupię EK "Alon''a" na Allegro. Jest jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji.

W sumie wydaje mi sięże Alone to gra na raz góra dwa razy a Mass Effect bardziej rozbudowane jest i w twoim przpadku ja bym już teraz zakupił Mass Effect a Alone za ponad miesiąc jak już będzie po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:14, Coxsik napisał:

W sumie wydaje mi sięże Alone to gra na raz góra dwa razy a Mass Effect bardziej rozbudowane
jest i w twoim przpadku ja bym już teraz zakupił Mass Effect a Alone za ponad miesiąc
jak już będzie po premierze


Alone ma chyba jedno zakończenie. Mass Effect ma chyba więcej niż jedno. Zatem wybór i tak jest trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał/ma ktoś może Frontlines: Fuel of War? Warto go kupowac, dużo ludzi w niego gra? BF2 podobał mi się, ale był dla mnie ciut starawy (cs: s jest starszy, a lepiej wygląda), więc chciałbym coś nowszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:38, Mac Cry napisał:

Grał/ma ktoś może Frontlines: Fuel of War? Warto go kupowac, dużo ludzi w niego gra?
BF2 podobał mi się, ale był dla mnie ciut starawy (cs: s jest starszy, a lepiej wygląda),
więc chciałbym coś nowszego.


Jeżeli podobał Ci się Battlefield 2, to Frontlines tym bardziej, ludzi jest sporo, zatem teraz tylko trzeba znaleźć czas aby pędzić do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam w sklepie zostawiac stówki ;] Na allegro ostatnio widziałem, że schodzi po ok. 50 zł nowa. Chyba warto, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:49, Mac Cry napisał:

Nie zamierzam w sklepie zostawiac stówki ;] Na allegro ostatnio widziałem, że schodzi
po ok. 50 zł nowa. Chyba warto, nie?


Po 50zł?????? Bardzo tanio i świetnie się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś kupował gry z XK, to nie bierz czasem Colina 2005. Jest to najsłabsza częśc serii. Lepiej kup Dirt, a jeżeli masz słabego pieca, to kup Colina 04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 10:58, Fallen-Death napisał:

Witam co lepiej kupić god of war 2 na ps2 czy pare gierek z extra klasyki ,a konkretnie
to :Colin2005, Jade Empire,Toca 2, Warhammer 40k Dark Crusade.


Lepiej kupić God of War 2 bo deklasuje rywali z Twojego zestawienia, ale jest krótka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 10:58, Fallen-Death napisał:

Witam co lepiej kupić god of war 2 na ps2 czy pare gierek z extra klasyki ,a konkretnie
to :Colin2005, Jade Empire,Toca 2, Warhammer 40k Dark Crusade.


Cóż, wybór trudny, God of War jest niestety grą na jeden raz. Jest lepszy od gier z XK, ale ze względu na dłuższą żywotność wpolecałbym ci wybrać gry z XK, choć kto wie, GoW może ci się naprawdę bardzo spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 10:58, Fallen-Death napisał:

Witam co lepiej kupić god of war 2 na ps2 czy pare gierek z extra klasyki ,a konkretnie
to :Colin2005, Jade Empire,Toca 2, Warhammer 40k Dark Crusade.

GoW 2 jest krótki i zabardzo sie nie nagrasz lepiej brać gry z XK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:17, ShaDoW Energy napisał:

Haha, czas na mnie ;)
Czy poradzilibyście mi kupić grę DragonShard? Mam wszystkie gry które są w D&D oprócz
DragonShard, czy polecacie mi tę grę?

Jeśli uwielbiasz uniwersum D&D to bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:17, ShaDoW Energy napisał:

Haha, czas na mnie ;)
Czy poradzilibyście mi kupić grę DragonShard? Mam wszystkie gry które są w D&D oprócz
DragonShard, czy polecacie mi tę grę?


Jasne że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:18, edsonpele napisał:

> Haha, czas na mnie ;)
> Czy poradzilibyście mi kupić grę DragonShard? Mam wszystkie gry które są w D&D oprócz

> DragonShard, czy polecacie mi tę grę?
Jeśli uwielbiasz uniwersum D&D to bierz.

Grałeś może w to? Wiesz jak to "Działa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:41, ShaDoW Energy napisał:

A co sądzicie o Rise of Nations: Rise of Legend?

Tak się składa, że niedawno zacząłem grać w jej edycje kolekcjonerską:) Gierka przyjemna i zakupu byś nie pożałował, ale w porównaniu do innych tytułów wypada bardzo słabo. Ścieżka dźwiękowa składa się chyba z jednego utworu, który zaliczyłbym do przeciętnych. Filmiki wprowadzające do misji, które wykonuje się w poszczególnych lokacjach beznadziejne, a głosy polskich aktorzynów nie powodują wprawdzie bólu głowy, ale mogłoby ich nie być. Bardzo mało dostępnych jednostek na starcie, a pomysł aby je wykupywać za punkty uzyskiwana w trakcie kampanii mi osobiście się nie podoba:P Gierka łatwa - jedynym trudnym momentem jest zdobywanie twierdz, gdzie wystawić trzeba kilkukrotnie większe siły niż te, którymi doprowadziłeś to takiej sytuacji.
Hmm a plusy:D? Mapa strategiczna bardzo fajnie wykonana, lokacje i jednostki ładnie się prezentują...coś tam jeszcze:)... Gra jest tania.

Dnia 22.05.2008 o 21:41, ShaDoW Energy napisał:

Ciby się bardziej opłacało RoN: RoL czy DS(hard)??

Ja wybrałbym Dragonshard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pograć w jakąś gierkę, obojętnie, akcja, przygodówka, RPG, RTS... byle żeby był dobry klimat, fabuła i grywalność. Oczywiście niezła grafika nie przeszkadza. Przedział cenowy - do 30 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:34, Jaki Ganh1 napisał:

Chciałbym pograć w jakąś gierkę, obojętnie, akcja, przygodówka, RPG, RTS... byle żeby
był dobry klimat, fabuła i grywalność. Oczywiście niezła grafika nie przeszkadza. Przedział
cenowy - do 30 zł. Pozdrawiam.



Sacred jest dobrym wyborem. Dobra fabuła, grywalność i dość ładna grafika. Jest to Action RPG, w cenie 20zl w KK wraz z dodatkiem. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze przedzial troszku cięciwy, ale da sie znalesc kilka niezlych smaczkow. Np w Serii Extra Klasyki:
"Jade empire" - gra ma ładna grafike, dosc wciaga i nie wymaga kompa podlaczonego do stacji benzynowej, czyli ma dosc niskie wymagania.
Nastepna gra ktora bym ci polecil to Gothic 1,2 i dodatek Noc Kruka. To gry ktore z czystym sercem moge polecic kazdemu fanboyowi RPG-ów. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się