FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

GTA III - spora grywalność po dziś dzień, rewolucyjna część cyklu GTA, bardzo dobra nawet dzisiaj ... wstyd nie znać

Mafia - świetna gra, genialna fabuła, świetne misje i przytłaczający klimat ... musisz zagrać koniecznie ...

GTA VC - jak na razie z tych co grałem - najlepsza część cyklu GTA - tania jak barszcz a masz rozrywki na kilkadziesiąt godzin. Oprawa, grywalność, stacje radiowe, cud, miód, orzeszki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten fanboy RPGów zwany Jaki Ganh grał i w Sacred, i w JE i Gothic''i ^^ Jakieś inne propozycje?

KŁEJK - grałem we wszystkie części GTA, począwszy od Race and Chase po GTA: SA, przez chwilę nawet w 4 na Xbox'sie u kumpla :-) Jedynie w Mafię nigdy nie grałem, nie wiem dlaczego, ale coś mnie w niej odpycha, choć nigdy nie miałem z nią styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję Lego Indiana Jones i oprócz tego chciałbym sobie kupić jeszcze jeden tytuł za max 30 zł. Po ostrej selekcji na placu boju pozostały Test Drive Unlimited, pakiet Jade Empire+Rise of Legends i pakiet Jade Empire+GTA trylogia. Doradzie co najlepiej wybrać. Liczę na Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej polecam 3 zestaw gdyż Jade Empire to nisamowit RPG, a GTA chyba nie muszę przedstawiać klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:50, Jaki Ganh1 napisał:

No właśnie ten fanboy RPGów zwany Jaki Ganh grał i w Sacred, i w JE i Gothic''i ^^ Jakieś
inne propozycje?


hehe ... Poczekaj niech pomysle. Moze King Konga? Lub Flatout 2? Albo klasyk : Warhammer 40000 Dawn of War ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W King Kong''a grałem, prezent od chrzestnej na Święta ^^ W Flatouta nie, choć na razie mam dosyć wyścigówek, co do Warhammera, może... Nigdy nie grałem, słyszałem że nawet nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:50, Jaki Ganh1 napisał:

KŁEJK - grałem we wszystkie części GTA, począwszy od Race and Chase po GTA: SA, przez
chwilę nawet w 4 na Xbox''sie u kumpla :-) Jedynie w Mafię nigdy nie grałem, nie wiem
dlaczego, ale coś mnie w niej odpycha, choć nigdy nie miałem z nią styczności.

Co?? Nie grałeś w Mafię?? Odpycha?? Kupuj i graj bez gadania, a zmienisz zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:00, Mac Cry napisał:

Co?? Nie grałeś w Mafię?? Odpycha?? Kupuj i graj bez gadania, a zmienisz zdanie ;]


To prawda. Ja kiedyś kompletnie nie zanałem tego tytułu. Dodtałem go od znajomego. Na początku postawiłem go na pułce. Minął tydzień, a ja zacząłem się nudzić. Zainstalowałem Mafię. W tę grę mogłem grać do późnej nocy. Klimat niesamowity.

P.S.
Nie mogę się doczekać Mafii 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle wiem co kupić ale teraz naprawdę nie mam pomysłu ... Szukam jakiegoś dobrego RPG który może na długo wciągnąć może też być MMORPG ale darmowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:14, matiz09 napisał:

Zwykle wiem co kupić ale teraz naprawdę nie mam pomysłu ... Szukam jakiegoś dobrego RPG
który może na długo wciągnąć może też być MMORPG ale darmowy :P


Hm, ale w przypadku MMORPG to darmowy w sensie, że cały jest freeware do ściągnięcia, czy chodzi o to, że nie wymaga opłat miesięcznych, czyli abonamentu? Jeżeli mówisz o drugiej opcji to ja na Twoim miejscu pomyślałbym nad Guild Wars. Ukazało się już kilka części tej gry i każda z nich jest bardzo fajna. Sam grałem i wyjątkowo jako MMO mi się spodobało. Z nie-internetowych RPGów kupiłbym pewnie Wiedźmina - jest to znakomita produkcja, sam tego gatunku nie trawię, ale Wiesiek mi się podobał. Warto też spojrzeć na Obliviona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:14, matiz09 napisał:

Zwykle wiem co kupić ale teraz naprawdę nie mam pomysłu ... Szukam jakiegoś dobrego RPG
który może na długo wciągnąć może też być MMORPG ale darmowy :P

Jeżeli chodzi ci o grę całkowicie darmową, to ja polecam Silkroad Online lub Dark and Light. W Dark and Light jejst wiele możliwości ras, profesji, umiejętności itd., a w Silkroad, jak sama nazwa wskazuje jesteśmy na jedwabnym szlaku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dylemat pewien: co proponujecie? CoH, czy W40kDoW DK i WA ?Nie wiecie może czy można pokryć kuriera w obu przypadkach WPLN ?, bo skąpie jak nie wiem co na te gry ;p. W oba warianty grałem, ale CoH lekko zamulał na 1280x1024, tekstury zmieniały barwy na takie... metaliczno fioletowe, białe etc., więc nie wiem czy wart kupować, a DoW to solidna giera, która na wysokiej rozdzielczości na średnich detalach chodzi płynnie. Choć Company of Heroes zamulał z grafą na natywnej rozdzielczości dla mojego LCD, to klimat mnie niszył :D
Więc jak radzicie, a i do tego te WPLN- odpowiedzcie czy pokryję koszty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:11, maciek999 napisał:

Kupić Titan Questa? Czy może lepiej jakiegoś innego Hack''n''Slasha lub RPG''a? Czekam
na odpowiedzi ;]


TQ jest całkiem dobrą grą, jeżeli lubisz mitologię to polecam zakup. Inną alternatywą jest Loki lub Legend: Hand of God. Jeżeli lubisz a nie masz króla tego gatunku to polecam zakup Daiblo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:14, Kraju92 napisał:

TQ jest całkiem dobrą grą, jeżeli lubisz mitologię to polecam zakup. Inną alternatywą
jest Loki lub Legend: Hand of God. Jeżeli lubisz a nie masz króla tego gatunku to polecam
zakup Daiblo II.

Diablo mam, a jeżeli chodzi o Lokiego, to nie wiem czy mi pójdzie. Chociaż i tak mam farta, bo przy procesorze 1.7 Ghz i 256mb Ram gram w Titan Questa na średnich detalach ;P Oczywiście w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:11, maciek999 napisał:

Kupić Titan Questa? Czy może lepiej jakiegoś innego Hack''n''Slasha lub RPG''a? Czekam
na odpowiedzi ;]


Miałam podobny dylemat. Brałam pod uwagę Titan Questa i The Legend: Hand of God (Lokiego już mam). Jednak zdecydowałam się poczekać na Sacred 2: Fallen Angel. Nie da się ukryć, że filmiki reklamujące grę i zapowiedzi na gramie mnie do tego skłoniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:17, maciek999 napisał:

Diablo mam, a jeżeli chodzi o Lokiego, to nie wiem czy mi pójdzie. Chociaż i tak mam
farta, bo przy procesorze 1.7 Ghz i 256mb Ram gram w Titan Questa na średnich detalach
;P Oczywiście w demo.


To z takim kompem zostaje Ci tylko niestety TQ, niestety dlatego bo nie ma innego lepszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:11, maciek999 napisał:

Kupić Titan Questa? Czy może lepiej jakiegoś innego Hack''n''Slasha lub RPG''a? Czekam
na odpowiedzi ;]


Kup Sacreda, najepszy wybór z takim kompem jest to naprawdę dobra gra i jak mówi Paladynka, możesz poznać fabułe w 1, a potem kupić 2. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałem, że kupię Titan Questa. Dlaczego? Ponieważ wiem, że na pewno mi pójdzie, a do tego kocham mitologię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się