FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 16:04, deif33 napisał:

Mam takie pytanie: czy polecacie kupić UEFA Euro 2008?

Powiem tak to jest FIFFA 2008 tylko z logo UEFA Euro 2008 wiec jezeli masz fiffe 08 to szkoda kasy na te gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie warto, chyba tylko dla hecy, bo jest Ojro 2008... Ogólnie kasa w błoto wyrzucona, a i oprawą Cię nie zachwyci jeśli jest to wersja PC i lubisz wygląd, bo grywalność to zrzynka z FIFA08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 13:54, bartog123 napisał:

Ja ma dylemat pewien: co proponujecie? CoH, czy W40kDoW DK i WA ?Nie wiecie może czy
można pokryć kuriera w obu przypadkach WPLN ?, bo skąpie jak nie wiem co na te gry ;p.
W oba warianty grałem, ale CoH lekko zamulał na 1280x1024, tekstury zmieniały barwy na
takie... metaliczno fioletowe, białe etc., więc nie wiem czy wart kupować, a DoW to solidna
giera, która na wysokiej rozdzielczości na średnich detalach chodzi płynnie. Choć Company
of Heroes zamulał z grafą na natywnej rozdzielczości dla mojego LCD, to klimat mnie niszył
:D
Więc jak radzicie, a i do tego te WPLN- odpowiedzcie czy pokryję koszty :P.

Ponawiam swje pytanie... innnym odpowiadaliście ;PP, a to mnie męczy i zamówiłbym już dzisiaj, albo jutro rano! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:37, Jaki Ganh1 napisał:

No to ja ponownie chciałbym coś z dobrą fabułą i klimatem, z wyśmienitą grywalnością,
tyle że RPG itp.


Jeżeli interesują Cię trochę starsze gry to myślę że mógłbyś zainteresować się grą Gothic I.W grze musimy pomóc naszemu bezimiennemu wydostać się z więzienia za magiczną barierą.Świat gry nie jest zbyt duży,ale za to tętniący życiem.Prawie z każdym możesz tam porozmawiać,a dla wielu ludzi wykonać jakieś zadanie.Fabuła jest wciągająca i nieprzewidywalna.Na początku obraca się wokół próby ucieczki za barierę by w końcu przerodzić się w opowieść o bohaterze ratującym świat przed złem.Jeżeli jeszcze nie grałeś to polecam Ci ten tytuł zwłaszcza,że gra jest teraz do nabycia w sadze wraz z Gothic 2 i Noc Kruka za niecałe 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:23, maciek999 napisał:

Co lepiej kupić? Sagę Baldur''s Gate czy Sagę Icewind Dale?

Lepsza jest oczywiście Saga Baldur''s Gate. Ale Saga Icewind Dale też jest niezła, a poza tym lepiej kupić teraz póki jeszcze gdzieś można dostać - to samo tyczy się Sagi BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:23, maciek999 napisał:

Co lepiej kupić? Sagę Baldur''s Gate czy Sagę Icewind Dale?


Ja kupiłam obie (kolejne wersje, bo co to za radość nie musieć żonglować płytami i jeszcze materiały dodatkowe gratis) :) Ale jakbym musiała wybierać, to kupiłabym Sagę Baldur''s Gate - to wciąż żywa legenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi pomóc i poszukać Baldur''s Gate w tej tańszej cenie? :P Bo jak znalazłem na stronie cyberstore.pl, to nie jestem pewien, bo nie dali nawet zdjęcia okładki itd. Pomożecie ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Akurat grałem w całą serię Gothic :-) Jakieś inne propozycje? (grałem też w Morka, W3, Baldurs Gate, Icewind Dale, NWN itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:35, maciek999 napisał:

Czy moglibyście mi pomóc i poszukać Baldur''s Gate w tej tańszej cenie? :P Bo jak znalazłem
na stronie cyberstore.pl, to nie jestem pewien, bo nie dali nawet zdjęcia okładki itd. Pomożecie ;] ?

Już prawie nigdzie nie można jej dostać - bo znowu wycofali ze sprzedaży po 9 miesiącach.
http://www.agito.pl/cRPG/eXtra_Klasyka_neXt__Saga_Baldur_s_Gate_na_PC.127.330141.html?bid=39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:37, Jaki Ganh1 napisał:

No to ja ponownie chciałbym coś z dobrą fabułą i klimatem, z wyśmienitą grywalnością,
tyle że RPG itp.


No to ja dam Ci coś orginalnego może STALKER, jest to FPS połączony z RPG. Fabuła jest dobra, klimat powalajacy, grywalność też stoi na wysokim poziomie, można się też w paru miejscach przestraszyć gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa ^^ Horrory, mhroczne horrory? Mam słabe nerwy, ale może podołam, o ile nie ma tam dziewczynek z czarnymi włosami, na ogół w białej sukience, bo wtedy to mam ochotę ryknąć ze strachu :-) Co innego taki Painkiller, ale np. grając w FEAR myślałem że wezmę spalę DVD razem z opakowaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:38, Jaki Ganh1 napisał:

Aaa ^^ Horrory, mhroczne horrory? Mam słabe nerwy, ale może podołam, o ile nie ma tam
dziewczynek z czarnymi włosami, na ogół w białej sukience, bo wtedy to mam ochotę ryknąć
ze strachu :-) Co innego taki Painkiller, ale np. grając w FEAR myślałem że wezmę spalę
DVD razem z opakowaniem :-)


Nie ma:-) głównie zmutowane zwierzęta typu Slepy pies itd. Ale i pare humanoidów np. Pijawka (wyglada jak człowiek z którego twarzy wychodzą macki), tak jak w Blade 2. Ogółem najstrzaszniejsze dla mnie były opuszczone laboratoria, idziesz cicho, a tu nagle coś ci wyskakuje,a le ogółem nie jest za bardzo straszne, a już zapewne mniej niż FEAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:38, Jaki Ganh1 napisał:

Aaa ^^ Horrory, mhroczne horrory? Mam słabe nerwy, ale może podołam, o ile nie ma tam
dziewczynek z czarnymi włosami, na ogół w białej sukience, bo wtedy to mam ochotę ryknąć
ze strachu :-) Co innego taki Painkiller, ale np. grając w FEAR myślałem że wezmę spalę
DVD razem z opakowaniem :-)

Heh...wiem cos o tym. Pograj w Condemned to zobaczysz co to strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się