FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 13:43, dominikańczyk napisał:

Polećcie jakąś grę podobną do Full Spectrum Warrior.

Mało jest takich gier może Commandos 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 16:50, Falconer napisał:

Warto kupić kolekcjonerkę Alone in the Dark, czy lepiej zwykłą wersję?


Zależy :) Czy chcesz by twa kolekcja ładnie wyglądała oraz dodatki jakieś, ładne pudełko, czy tylko chcesz popykać sobie w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nie lada zagwozdkę. Chcę kupić Jade Empire i tu pojawia się mój problem. Lepiej kupić Jade Empire z Extra Klasyki i GTA Trylogia za 30 zł czy samą edycję kolekcjonerską Jade Empire także za 30 zł. Pomożecie dokonać wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:18, Santino93 napisał:

Mam nie lada zagwozdkę. Chcę kupić Jade Empire i tu pojawia się mój problem. Lepiej kupić
Jade Empire z Extra Klasyki i GTA Trylogia za 30 zł czy samą edycję kolekcjonerską Jade
Empire także za 30 zł. Pomożecie dokonać wyboru?

zależy,jeśli chcesz jedynie popykać sobie w gry(nawiasem mówiąc:JE i GTA-masz dobry gust) to lepiej wariant nr 1, lecz jeśli chcesz fajne gadżety i pragniesz upiększyć swoją kolekcję, to JE edycja kolekcjonerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Fahrenheit. Jestem w połowie gry i muszę powiedziec, że dawno nie grałem w tak emocjonującą grę. Naprawdę nietypowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:24, Arkads napisał:

Następne pytanie :)

Jade Empire, The Guild 2 czy może Fahrenheit?

Ja tam gralem tylko w JE(mam edycję specjalną). Gra jest super. Nie wiem jak prezentuje się na tle innych wymienionych przez Ciebie gier ale śmiało mogę ci ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:42, Uther92 napisał:

Ja bym jednak wybrał Fahrenheita, JE jest grą ciekawą i naprawdę przyjemnie się w nią
gra...ale jest stanowczo zbyt krótka.

Faktycznie,dla mnie jedyną wadą jade''a jest to,że gra do najdłuższych nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to teraz ja przedstawię moją sytuację ... za czas jakiś chciałbym się zaopatrzyć w kilka gierek więc wolę mieć już wszystko z góry zaplanowane ... a więc:

- planuję kupić Jade Empire - większość mówi że warto ale ... do jakiej innej gry można by ją przyrównać ? Tylko mi nie piszcie że do Fable ( bo tak słyszałem ) ponieważ w Fable dotychczas nie grałem ;P

- planuję też zakup Scarface''a - skoro podobały mi się: GTA 3, GTA VC, Mafia, a NIE podobały mi się Just Cause, Total Overdose to czy Scarface trafi w me gusta ?

Napiszcie co sądzicie, lub co byście innego mi doradzili - głównie nowe tanie serie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:49, KŁEJK napisał:

- planuję kupić Jade Empire - większość mówi że warto ale ... do jakiej innej gry można
by ją przyrównać ? Tylko mi nie piszcie że do Fable ( bo tak słyszałem ) ponieważ w Fable
dotychczas nie grałem ;P

Powiedziałbym, że trochę do KotOR jest podobny JE, ale bardziej zręcznościowy i inny świat
oczywiście.

Dnia 01.06.2008 o 17:49, KŁEJK napisał:

- planuję też zakup Scarface''a - skoro podobały mi się: GTA 3, GTA VC, Mafia, a NIE
podobały mi się Just Cause, Total Overdose to czy Scarface trafi w me gusta ?

Scarface miałem, nawet przeszedłem. Pierwsza połowa gry jest ciekawa, bo ogólnie gra
jest podobna do GTA: VC, ale nudzi i irytuje po pewnym czasie rozprowadzanie narkotyków,
które jest niezbędne do zarabiania kasy, za którą musimy kupowac pełno pierdół, dzięki
którym dostajemy punkty, dzięki którym zyskujemy poziom itd. Później to naprawdę wkurza,
przez co drugi raz nie podejdziesz raczej do tej gry (dlatego ja swój egzemplaż sprzedałem,
mimo że gierka nawet mi się podobała).

Dnia 01.06.2008 o 17:49, KŁEJK napisał:

Napiszcie co sądzicie, lub co byście innego mi doradzili - głównie nowe tanie serie ;D

Cóż, ostatnio wszyło dużo fajnych gierek w tanich seriach. Z głowy polecam Fahrenheita,
Max Payne Antologię, BiA 2, Sagę Gothic etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:49, KŁEJK napisał:

- planuję kupić Jade Empire - większość mówi że warto ale ... do jakiej innej gry można
by ją przyrównać ? Tylko mi nie piszcie że do Fable ( bo tak słyszałem ) ponieważ w Fable
dotychczas nie grałem ;P

Ja właśnie kupuję JE i z tego co czytałem najbardziej podobna jest do KotOR''a.

Dnia 01.06.2008 o 17:49, KŁEJK napisał:

- planuję też zakup Scarface''a - skoro podobały mi się: GTA 3, GTA VC, Mafia, a NIE
podobały mi się Just Cause, Total Overdose to czy Scarface trafi w me gusta ?

Scarface najbardziej klimatem podobny do GTA VC. Jeśli lubisz klimat lat 80, film Scarface i Miami to prawdopodobnie Ci się spodoba chociaż jest trochę monotonna( rozprowadzanie narkotyków po to aby zakupić kilka pierdół do swojej rezydencji po to aby urósł respect) i czasami wkurza przegiętym poziomem trudności. Ma za to genialny soundtrack tak z filmu jak i z tamtych lat. Dla samej muzyki warto kupić.

Dnia 01.06.2008 o 17:49, KŁEJK napisał:

Napiszcie co sądzicie, lub co byście innego mi doradzili - głównie nowe tanie serie ;D

Z EXK polecam Fear, Painkillera i sagę Gothic. Z KK polecam Prince of Persia 1 i 2, Max Payne Antologię i Sid Meier''s Pirates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:59, Mac Cry napisał:

Powiedziałbym, że trochę do KotOR jest podobny JE, ale bardziej zręcznościowy i inny
świat
oczywiście.

W KotORa też nie grałem ;P

Dnia 01.06.2008 o 17:59, Mac Cry napisał:

> - planuję też zakup Scarface''a - skoro podobały mi się: GTA 3, GTA VC, Mafia, a
NIE
> podobały mi się Just Cause, Total Overdose to czy Scarface trafi w me gusta ?
Scarface miałem, nawet przeszedłem. Pierwsza połowa gry jest ciekawa, bo ogólnie gra
jest podobna do GTA: VC, ale nudzi i irytuje po pewnym czasie rozprowadzanie narkotyków,

które jest niezbędne do zarabiania kasy, za którą musimy kupowac pełno pierdół, dzięki
którym dostajemy punkty, dzięki którym zyskujemy poziom itd. Później to naprawdę wkurza,

przez co drugi raz nie podejdziesz raczej do tej gry (dlatego ja swój egzemplaż sprzedałem,

mimo że gierka nawet mi się podobała).

Hmm ... chyba raczej kupie bo zbyt duży wydatek to nie jest a kilkanaście godzin zabawy jest. O ile gra nie ma niedoróbek technicznych, jakiś dziwnych dupereli które pasują jak kwiatek do kożucha to jestem w stanie w to zagrać. ;D Od takiej gry jak SF wymagałbym tylko dobrego gameplaya / przyzwoitej grafiki / w miarę normalnej fabuły i kilkunastu godzin gry. Chyba się nie natnę ;).

Dnia 01.06.2008 o 17:59, Mac Cry napisał:

> Napiszcie co sądzicie, lub co byście innego mi doradzili - głównie nowe tanie serie
;D
Cóż, ostatnio wszyło dużo fajnych gierek w tanich seriach. Z głowy polecam Fahrenheita,

sterowanie mnie odrzuciło ... poza tym w przygodówkach nie gustuję ... nawet takich ;D

Dnia 01.06.2008 o 17:59, Mac Cry napisał:

Max Payne Antologię,

kupie na pewno - muszę mieć własny egzemplarz
>BiA 2,
Zdecydowanie wolę cykle MoH i CoD więc BiA jest dla mnie jakieś takie kitowe
>Sagę Gothic etc.
Odpada. Ten sam powód jak w przypadku Fahrenheita ... podobnie mam z Diablo i wieloma innymi grami - klasykami - po prostu zwyczajnie mi nie podchodzą ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Santino93

No to w takim razie biorę JE i SFace''a

napisałeś

Z EXK polecam Fear, Painkillera i sagę Gothic. Z KK polecam Prince of Persia 1 i 2, Max Payne Antologię i Sid Meier''s Pirates.

FEAR - kiedyś tam kupię
Painkiller - mam i jakoś dokończyć nie mogę ( brak czasu ;D )
Gothic - nie dla mnie
PoP - próbowałem się przemóc - na darmo ... :/
MP - kupie na pewno
SDP - nie moje klimaty ;D wole TPPki, FPPki ( ogólnie strzelanie i bieganie xD itp. ) uprzedzając pytania XIII i Far Cry''a mam ;D

EDIT: coś się spaprało ... :/ miała być edycja posta a wyszło jak wyszło ... damn ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie drąż tak bo spamujesz. Dla świętego spokoju Ci pomogę ;] Jeśli jesteś fanem Diablo 2 to bierz TQ, podobno dobry. Ja jednak polecałbym ME, ponieważ... to w końcu kandydat na grę roku, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarobiłem znów trochę pieniędzy i kolejne zakupy się szykują. Mam zamiar kupić:
Gothic 3 - podobno słabszy od 1 i 2, ale one tak mi się spodobały, że muszę go kupić. Jedynie jakiś lepszy eRPeG na horyzoncie może zmienić tą decyzję. ^^
Ojciec Chrzestny - klimat Mafii tak mi się spodobał, że pograłbym jeszcze w coś takiego gangsterskiego, a lepszej pozycji nie widzę.
GTA: Vice City - j. w.
Medieval II Total War - chcę zobaczyć z czym to się je, a to chyba najlepszy przedstawiciel gatunku.
Jade Empire EK - tylko 10zł drożej od edycji XK a gra podobno całkiem całkiem.

Macie jakieś lepsze propozycje czy może być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się