FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jutro zamawiam gierki więc ostatni raz się zapytam.
Lepiej wziąć Jade Empire+Rise of Legends czy edycję kolekcjonerską JE.1 i 2 opcja za tą samą cenę 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:49, Santino93 napisał:

Jutro zamawiam gierki więc ostatni raz się zapytam.
Lepiej wziąć Jade Empire+Rise of Legends czy edycję kolekcjonerską JE.

Jeśli w tej samej cenie to raczej lepiej 1 opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dwie gry lepsze niż jedna, choćby nie wiem jak bogato wydana. ;) A że EK JE wcale powalające nie jest to raczej 1 opcja o wiele bardziej opłacalna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:49, Santino93 napisał:

Jutro zamawiam gierki więc ostatni raz się zapytam.
Lepiej wziąć Jade Empire+Rise of Legends czy edycję kolekcjonerską JE.1 i 2 opcja za
tą samą cenę 30zł



Tak jak wyzej pierwsza opcja lepiej 2 juz Edycji kolekcjonerskiej JE juz nie ma zostala wyprzedana a z tego co widzialem byla duza obnizka wiec poprostu chcieli sie pozbyc i dostawy pewnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:49, Santino93 napisał:

Jutro zamawiam gierki więc ostatni raz się zapytam.
Lepiej wziąć Jade Empire+Rise of Legends czy edycję kolekcjonerską JE.1 i 2 opcja za
tą samą cenę 30zł


Ja tak jak przedmówcy bym brała pierwszą opcję. Jak w tej samej cenie to zdecydowanie opłaca się JE + Rise of Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:09, Wintesun napisał:

Jaką tanią grę polecilibyście do rozgrywek multiplayer? Proszę bez Tibii.


a jaki gatunek ?

fpp:
cs, battlefield 1942 do 2 sa po 45 zl. call of duty
z rpg neverwinter 1 chodz nie wiem czy ktos jeszcze w multi gra, Titan quest, diablo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:09, Wintesun napisał:

Jaką tanią grę polecilibyście do rozgrywek multiplayer? Proszę bez Tibii.


Ehhh Guild Wats World of Warcraft lub darmowe Anarchy online (nie jest darmowe cale ale pierwszy dodatek i podstawka sa ) cóż moge więcej to chyba moja osobista czołoweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:09, Wintesun napisał:

Jaką tanią grę polecilibyście do rozgrywek multiplayer? Proszę bez Tibii.


WoW - tyran wśród gier MMO. Nawet abonament nie odstrasza nowych graczy, acz :)
Acz, właśnie. Mnie się bardziej Guild Wars spodobał :) Bez abonamentu, dobra grafika. Bardzo fajna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:58, BoloMaster napisał:

Wow-nie ma innej opcji gra jest wspaniała i wciąga na długie tygodnie


Tylko ze on napisal tania a wow tani nie jest nie da sie ukryc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś gierki, do której można by zasiąść pograć i wyłączyć :P Na wakacje załapałem robote, więc teraz tylko wieczorami mogę siedzieć na kompie, czyli gry z ogromnym światem swobodą odpadają (TES''y, GTA, Gothic, oraz te klasyczne RPG) w sumie i tak większość z nich po przechodziłem ^^ Wracając, nie preferuje shoterów i wyścigówek, może jakiś h''n''s, coś liniowego? Co możecie polecić?

Cena może być w miarę, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie kupić - TD:U TS, czy Mass Effect? Pierwsze jest tańsze, natomiast będę miał wyrzuty sumienia jak nie będę miał MS w dzień premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jade Empire. Wciaga, ale w sumie jest dosc krotka, za to dostajesz tania gre ze swietna muzyka, ladna grafa w klimacie h''n''s. Polecam. Spokojnie do popykania w wolnych chwilach, ale niektorych uzaleznia i koncza w 4 noce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jeśli lubisz samochodówki to jest to obecnie [moim zdaniem] najlepsza pozycja. Wielka wyspa, setki pojazdów, wyzwań, b. dobre multi. Możesz jeszcze się zastanowić nad NFS: MW, ale moim zdaniem TDU lepsze. Jednak jeśli lubisz możliwość tuningu [zarówno wizualnego jak i poprawiania osiągów] to bierz raczej Most Wanted. Pod tym względem TDU zostaje w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy wolisz wyścigi czy RPG. Obie gry są z najwyższej półki, ale za TDU przemawia ponadto cena. Musisz się zdecydować, który gatunek wolisz. Ja osobiście brałbym TDU, choć RPGi uwielbiam. ME to po prostu nie moje klimaty - w RPGach wolę fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:15, Magno napisał:

Wracając, nie preferuje shoterów i wyścigówek, może jakiś
h''n''s, coś liniowego? Co możecie polecić?

Jeśli może być jakieś linowe RPG to polecam Dungeon Siege wraz z dodatkiem Legends of Aranna z Kolekcji Klasyki za 25zł. Fabuła w grze jest dość mizerna, ale grywalność wręcz gigantyczna. Grafika swego czasu powalała, dziś już niestety nie zachwyca, natomiast muzyka Jeremyego Soula nadal nic nie straciła ze swojego klimatu mimo upływu kilku lat. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:20, Budo napisał:

Jade Empire. Wciaga, ale w sumie jest dosc krotka, za to dostajesz tania gre ze swietna
muzyka, ladna grafa w klimacie h''n''s. Polecam. Spokojnie do popykania w wolnych chwilach,
ale niektorych uzaleznia i koncza w 4 noce :)

Budo- Coś się tak tego Jade''a uczepiłeś?:)
Magno--> Może Sacred z dodatkiem- 25 zł. Jeśli nie to jest przecież Titan Quest również z dodatkiem za 6 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się