FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2008 o 11:11, Falconer napisał:

Ja kupuję Alone in the dark - Tobie też polecam. Szykuje się ciekawa gra. :]


Może właśnie ją kupie ma klimat podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy radzilibyście kupno Ghost Recon - Advance Warfighter 2 za 20 zł biorac pod uwagę że wielkim fanem gatunku nie jestem, i do tej pory przeszedłem tylko Far Cry, Stalkera i Riddicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bardziej polecilibyście mi Fifę 08 czy PES''a 2008? Kiedyś byłem fanem Fify, ostatnio jakoś wolę ProEvo, a teraz już sam nie wiem. Grałem w obie części, IMO trochę bardziej spodobał mi się PES, jeżeli chodzi o same mecze. Domyślam się jednak że kariera w Fifie jest znacznie lepsza. Sam nie wiem co wybrać, prosiłbym o wypowiedź kogoś kto grał trochę w obie te gry, a nie posty typu: "Bierz to, bo bardziej lubię tę serię". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Grałem tylko w FIFE. Grafika mi się podobała, kariera IMO dobra. Potem kilka meczy z PES`a 2008. Jak włączyłem FIFE to grafika wydawała mi się tak szpetna że to ble ;x Pes jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 10:34, JanoP napisał:

Hej, mam pytanie : lepiej kupić Gothica III czy Asasyna ?? W co się dłużej gra?


Z tego co się orientuję dłużej pograsz sobie w G III ... ale i G III i AC wymaga mocnego sprzętu ... poza tym G ma mnóstwo bugów, ścinki będą na praktycznie każdym configu etc ... więc ... zależy czy poprzednie Gothici ci się podobały czy nie ... jeśli tak możesz się srogo zawieść ... za to AC z tego co o nim słyszałem zbyt długi nie jest, dodatkowo jest schematyczny i raczej to gra na raz czy dwa razy ... a i kończy się tak że można się w język ugryźć ... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale szybko: mam 60 zł i chcę kupić:
1. Fable i Puzzle Quest( grałem w F. u kolegi i mnie wciągnął, a w PQ w demo i ... wiadomo)
2. Star Wars: jedi Academy( 3 lata temu skończyłem Outcast i czekam cierpliwie..chcę tą grę dopóki jest w sprzedaży)
Prośiłbym o opinie przynajmiej kilku Gramowiczów, please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest jest bardzo wciągająca grą i mozesz spokojnie ją kupić. Co do Fable calkiem udany RPG ale ma taki bajkowy klimat. Jesli grales w Gothica to zobaczysz różnice. Star Wars- nie gralem. Wiec PQ kupuj w ciemno a co do Fable poczekaj na opinie innych uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:21, Aragloin napisał:

Dobra, ale szybko: mam 60 zł i chcę kupić:
1. Fable i Puzzle Quest( grałem w F. u kolegi i mnie wciągnął, a w PQ w demo i ... wiadomo)
2. Star Wars: jedi Academy( 3 lata temu skończyłem Outcast i czekam cierpliwie..chcę
tą grę dopóki jest w sprzedaży)
Prośiłbym o opinie przynajmiej kilku Gramowiczów, please!

Spoko spoko.
masz 60zl. Fable byla rewolucja. naprawde polecam! Mozna do niej wracac, znajdujac unikalne rzeczy w skrzyniach i demoniczynych wrotach. Szczegolnie te ostatnie - wymagaja - bagatela - czesto poswiecic cos waznego np. Zabic swoja zonę, albo ozenicsie z Lady Grey, morderczynia, ktora zabila swoja siostre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 20:06, Marcinos07 napisał:

Mam pytanie, bardziej polecilibyście mi Fifę 08 czy PES''a 2008? Kiedyś byłem fanem Fify,
ostatnio jakoś wolę ProEvo, a teraz już sam nie wiem. Grałem w obie części, IMO trochę
bardziej spodobał mi się PES, jeżeli chodzi o same mecze. Domyślam się jednak że kariera
w Fifie jest znacznie lepsza. Sam nie wiem co wybrać, prosiłbym o wypowiedź kogoś kto
grał trochę w obie te gry, a nie posty typu: "Bierz to, bo bardziej lubię tę serię".
:)


Ja Ci polecam FIFĘ. Tam według mnie tryby (menadżerski, zostań gwiazdą) są lepsze i ciekawsze niż w PESie. Ja sama od długiego czasu gram w FIFĘ (dopiero 4 sezon, ale co tam xD) i podoba mi się bardziej niż PES. A jeśli masz pada to może Ci się też nie gorzej grać niż w Pro Evo.
Dobrą stroną PESa jest natomiast sama fizyka gry - ogólnie mecze. Są lepsze od FIFY, ale moim zdaniem nie jest to jakaś RADYKALNA różnica, która miażdży FIFĘ.
Podsumowując:
- zależy Ci na ciekawych trybach gry - FIFA
- chcesz sobie po prostu tak "pokopać" piłkę - PES

>Hej, mam pytanie : lepiej kupić Gothica III czy Asasyna ?? W co się dłużej gra?

Jeśli chodzi Ci o samą długość gry to bierz Gothica III. Assassin''s Creed możesz przejść w kilka dni, a GIII jest dość długi. Ale to też zależy co lubisz, bo G3 to RPG, a AC to gra akcji, czyli dwa zupełnie różne gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 12:24, deif33 napisał:

Widzę, że jest tu parę osób znających PESa 2008 i FIFE 08. A więc mam pytanie: Która
gra jest lepsza do gry na klawiaturze?

fifa ma mniej trików przez co wymaga mniej klawiszy do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 12:24, deif33 napisał:

Widzę, że jest tu parę osób znających PESa 2008 i FIFE 08. A więc mam pytanie: Która
gra jest lepsza do gry na klawiaturze?


Na klawiaturze chyba fifa chodz juz zgapia od pesa wiekszosc zagran wiec od oby dwóch gier bym polecal pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:21, Aragloin napisał:

1. Fable i Puzzle Quest

Fable - gra przyjemna, ale strasznie łatwa - przez to szybko mi się znudziła. Mimo, żeRPG to nie oczekuj czegoś w stylu BG, raczej Gothica.
PQ - też fajne, ale nie można przesadzać z ciągłym graniem w to, bo też szybko się znudzi. To jest taka gra, którą odpalasz na pół godzinki, zrobisz questa, złapiesz jakieś stworka, wyłączysz.

Dnia 20.06.2008 o 11:21, Aragloin napisał:

2. Star Wars: jedi Academy

Świetna gra. Co prawda dzisiaj może grafika nie powala, ale system walki mieczem świetlnym, możliwość stworzenia własnej postaci i rozwijania jej (jasna lub ciemna strona mocy, styl walki - najpierw szybki/wolny, później podwójny miecz/dwa miecze), nie najgorsza fabuła. Wciągnęło mnie to całkowicie. Imo jedna z najlepszych gier w świecie SW (pierwsze miejsce oczywiście zajmuje KotOR).
Ciężko mi powiedzieć, który zestaw lepszy. Jesteś fanem akcji i SW - bierz Jedi Academy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się