FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 23:02, Kalejdoskop86 napisał:


Czyli np. spybota?
Wiedziałem, za pięknie było... nawet jak przeskanuję, nic nie ma, a myślę, że coś może
być... :/


Ja używam Advanced Anti Keyloggera i mam wszystko pod kontrolą. Chociaż znajomy miał antikeyloggera, Pandę i FortKnoxa to wyjechał na tydzień --> wrócił --> stracił maina i dopiero po ponad tygodniu odzyskał go :/ Nie zawsze jesteś otoczony ochronną barierą ze wszystkich stron.
Ale mimo tych wszystkich problemów i strat, to grę poleciłbym Ci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 23:06, DEViANCE napisał:

>
> Czyli np. spybota?
> Wiedziałem, za pięknie było... nawet jak przeskanuję, nic nie ma, a myślę, że coś
może
> być... :/

Ja używam Advanced Anti Keyloggera i mam wszystko pod kontrolą. Chociaż znajomy miał
antikeyloggera, Pandę i FortKnoxa to wyjechał na tydzień --> wrócił --> stracił
maina i dopiero po ponad tygodniu odzyskał go :/ Nie zawsze jesteś otoczony ochronną
barierą ze wszystkich stron.
Ale mimo tych wszystkich problemów i strat, to grę poleciłbym Ci ;]

No to sam nie wiem... z jednej strony chcę grać, a z drugiej nie chcę się martwić... a co to main i jak mógł to stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 23:11, Kalejdoskop86 napisał:


No to sam nie wiem... z jednej strony chcę grać, a z drugiej nie chcę się martwić...
a co to main i jak mógł to stracić?


''Main'' to główna postać, którą grasz najwięcej czy tam stworzyłeś ją jako pierwszą i jest dla CIebie priorytetem. A jak stracił? Ktoś wkradł się na konto i mu tą postać wykasował. Jak odzyskał? Musiał napisać do Blizza, a ci go skierowali do GM''a na swoim serwie i on w ciągu 1 tygodnia przywrócił postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 15:52, zerohunter napisał:

Warto, szczególnie złotą kolekcję.


Narazie wystarczy mi sama podstawka. A Nwn2 już mam.

A ile mniej wiecej zajmuje przejście obliviona bez dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dodatków raczej nie kupisz, dodaj ileś tam zeta i będziesz miał od razu jak ja, mój kumpel maniak gier przeszedł Obliviona chyba w tydzień, albo mniej, nie pamiętam bo on grał kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić CD-A z grą Loki / zbierać na F.E.A.R. Perseus Mandate / kupić F.E.A.R. Extraction Point. Mam 25 zł, wolałbym rozwiązania szybsze(nie lubię czekać ani zbierać). Co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję kupno CD-A(dostaniesz nie tylko samego Lokiego, lecz także 2 inne gry i pisemko, przy którego lekturze z pewnością wsiąkniesz na dłużej).Lecz... jeśli wolisz wydać pieniądze na samą grę, kupuj Perseus Mandate tudzież Extraction Point(we wsi gadają, że EP lepszy...). Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ja bym wybrał bez wachania CDA. Dostaniesz Lokiego, który kosztuje normalnie 50 zł, a oprócz tego jeszcze 2 nawet dobre gry. Na dodatek będziesz mieć czasopismo, które wciągnie cie na jakiś czas. Wybierając ten wariant zaoszczędzisz kasy i przez jakiś czas nie będziesz musiał kupywać nowej gry, więc znowu uzbierasz troche kasy. Zresztrą Loki jest dłuższy od F.E.A.R, więc starczy na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem grę Unreal Tournament III i jest naprawdę zarąbista także polecam wszystkim. I nie było żadnych kłopotów z rejestracją.

A teraz mam pytanie dotyczące gry Spore zamówił ktoś z was? Warto czekać? Widziałem filmiki z gry ale jakoś nie jestem przekonany czy ta gra będzie naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:47, Seccolo napisał:

Ja właśnie kupiłem grę Unreal Tournament III i jest naprawdę zarąbista także polecam
wszystkim. I nie było żadnych kłopotów z rejestracją.

A teraz mam pytanie dotyczące gry Spore zamówił ktoś z was? Warto czekać? Widziałem
filmiki z gry ale jakoś nie jestem przekonany czy ta gra będzie naprawdę dobra.

Jak by mi poszło to bym kupił na bank:P
WG mnie warto, ale bym poczekał i zapoznał się z recenzjami. No i zależy czy lubisz takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:06, kakinho1992 napisał:

> Ja właśnie kupiłem grę Unreal Tournament III i jest naprawdę zarąbista także polecam

> wszystkim. I nie było żadnych kłopotów z rejestracją.
>
> A teraz mam pytanie dotyczące gry Spore zamówił ktoś z was? Warto czekać?
Widziałem
> filmiki z gry ale jakoś nie jestem przekonany czy ta gra będzie naprawdę dobra.

Jak by mi poszło to bym kupił na bank:P
WG mnie warto, ale bym poczekał i zapoznał się z recenzjami. No i zależy czy lubisz takie
gry.


Ogólnie lubię wszystkie gry:) Ale mam obawy że Spore może być podobne do The Sims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :)
Szukam gierki najlepiej o wielkości poniżej 500mb nie online i rpg :) i to wszystko :D
Proszę o szybką odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Jak usłyszałem o tej grze od razu stwierdziłem, że to będzie hit i strasznie się podjarałem nią. Widać okres ekscytacji mi minąl, bo teraz też wydaje mi się, że to może być lekki niewypał. Oczywiście i tak masa ludzi kupi to. Głównie to będą pewnie fani Willa Wrighta i The Sims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:35, ProHacker napisał:

Siemka wszystkim :)
Szukam gierki najlepiej o wielkości poniżej 500mb nie online i rpg :) i to wszystko :D
Proszę o szybką odpowiedź :).


Heroes of might and magic 3 z dodatkami ponad 500 MB a bez mniej... Polecam tę turówkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:35, ProHacker napisał:

Siemka wszystkim :)
Szukam gierki najlepiej o wielkości poniżej 500mb nie online i rpg :) i to wszystko :D
Proszę o szybką odpowiedź :).


Puzzle quest. Może troszkę rpeg, ale i tak warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:35, ProHacker napisał:

Siemka wszystkim :)
Szukam gierki najlepiej o wielkości poniżej 500mb nie online i rpg :) i to wszystko :D
Proszę o szybką odpowiedź :).

Heroes III, Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się