FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 10:02, Szymex ziom napisał:

Co lepsze?Fable:zapomniane opowieści czy the guild 2

Jeżeli chcesz byc prawdziwym bohaterem i stworzyc unikalną historię wybierz Fable:ZApomniane Opowięści.
A jeżeli chcesz byc nudnym piratem wybierze The Gulild. Ale ja polecam Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:06, łidżet napisał:

> Co lepsze?Fable:zapomniane opowieści czy the guild 2
Jeżeli chcesz byc prawdziwym bohaterem i stworzyc unikalną historię wybierz Fable:ZApomniane
Opowięści.
A jeżeli chcesz byc nudnym piratem wybierze The Gulild. Ale ja polecam Fable.

Tutaj popieram predmówcę, Fable jest trochę krótki? tutaj się zastanawiam, ale ma przynajmniej określony cel, i fabułę, a the guild 2 jest bezsensowną grą typu sim(chociaż mało), a połaczenie gatunków które on reprezentuje to było samobójstwo, ale i tak, że się udało...No ja ci polecam Fabla, przeszedłem, można wybrać miedzy dobrem a złem i wogóle, ta gra jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 01:46, Kalejdoskop86 napisał:

> Ja ostatnio również nie wiedziałem co ze sobą zrobić, w co ciekawego pograć, wszystko

> mi się znudziło i wtem znalazłem taka przygodową grę: Reprobates-U bram śmierci...

W grach przygodowych jest za dużo myślenia, a ja wolę się po prostu rozerwać. ^^

Zagraj w Ni-Bi-Ru, albo BlackMirror(kocham tą grę, chociaż nie przepadam za przygodówkami), obydwie były w następujących numerach cda: Black Mirror w 126, 128 Ni-Bi-Ru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:02, Szymex ziom napisał:

Co lepsze?Fable:zapomniane opowieści czy the guild 2

Wydaje mi się że Fable jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, kimbym był, gdybym nie miał na półce najnowszego dziecka R* ? Kim ? Nikim ! Czyli GTA 4 of korz mam. A co do ME to gra wydaje mi się dziwna, bo nie lubię strzelać do jakiś paranolmalnych kosmitów. Polecisz coś jeszcze ?
Myślałem nad WWE Smacdown vs Row 2008, FIFA STREET 3, Dead Reasing i Fight Night Round 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Stary, kimbym był, gdybym nie miał na półce najnowszego dziecka R* ? Kim ? Nikim ! Czyli
> GTA 4 of korz mam.
To dobrze. :D
> A co do ME to gra wydaje mi się dziwna, bo nie lubię strzelać do
> jakiś paranolmalnych kosmitów. Polecisz coś jeszcze ?

Ale gra jest naprawdę świetna. Ja również byłem dość negatywnie nastawiony do ME, lecz gra mnie wciągnęła jak mało która... A polecić Tobie co... Nic poza ME nie przychodzi mi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:02, Szymex ziom napisał:

Co lepsze?Fable:zapomniane opowieści czy the guild 2

Jak chcesz grać 8-10 godzin i mieć ukończoną grę to bierz Fable :)
Guild jest dłuuugie ale nie wciąga tak samo jak prowadzenie życia od zera do bohatera we Fable`u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:02, Szymex ziom napisał:

Co lepsze?Fable:zapomniane opowieści czy the guild 2

Guild 2 to jest taka nudna atrapa simsów w średniowieczu, a Fable to w miarę oryginalny RPG. Sądzę że przy Fable nie powinieneś się nudzić ;) Przynajmniej w Fable masz jakiś konkretny cel w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcę jakąś dobrą bijatykę na x360, myślałem nad dragon ball z : brust limit , i o fight night round 3. i jeszcze myślałem nad slasherem ninja gaiden 2 albo devil may cry 4 . I jeszcze samochodówki :P burnout paradise czy race driver gird?? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:02, Szymex ziom napisał:

Co lepsze?Fable:zapomniane opowieści czy the guild 2



Ja kupiłam The Guild 2 i się zawiodłam :/ Lepiej wybierz Fable. Na pewno nie będziesz żałował wyboru, o ile lubisz gry RPG. A The Guild 2 to nudna gra. No chyba, że wolisz bardziej filozofować :P i zarządzać różnymi sprawami wtedy bardziej opłaca się The Guild 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:02, Szymex ziom napisał:

Co lepsze?Fable:zapomniane opowieści czy the guild 2

W "the guild 2" nie grałem, ale Fable mogę polecić. Przeszedłem całe, jest krótkie, ale piękne! :)
Prowadzisz tam bohatera od zera i decydujesz, czy ma być dobry czy nie. Niesamowita gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 00:59, Kalejdoskop86 napisał:

Niedługo będę mieć high end PC, na serio mocnego i tutaj pytanie: zamierzam kupić 2 gry.
Jedną z nich będzie Gears of War, a drugą... i nie wiem. Chciałbym dobrego FPSa albo
RPG z singlem dobrym, najlepiej z dobrą grafiką i w cenie tak do 60 złotych.



Dobrą grę RPG powiadasz? Neverwinter Nights 2 jest za 50zł - wyśmienita gra RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 17:38, 332 napisał:

Dobrą grę RPG powiadasz? Neverwinter Nights 2 jest za 50zł - wyśmienita gra RPG.

Nie chcę Neverwinter Nights 2, bo zabugowany jest, a na mojej bestyjce takie coś odpada. ;)
Crysis na pewno na max pójdzie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:34, Kalejdoskop86 napisał:

Nie chcę Neverwinter Nights 2, bo zabugowany jest, a na mojej bestyjce takie coś odpada.
;)
Crysis na pewno na max pójdzie. ^^

Chyba pomyliło ci się z Gothiciem III, który nie jest zabugowany aż tak. Co do tych bugów to się totalnie nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:35, Rga napisał:

Chyba pomyliło ci się z Gothiciem III, który nie jest zabugowany aż tak. Co do tych bugów
to się totalnie nie zgadzam.

Są ponoć w NN2, więc się nie tykam, a jako fanboy G3 tego również wolę się nie tykać - szkoda moich nerwów i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:34, Kalejdoskop86 napisał:

> Dobrą grę RPG powiadasz? Neverwinter Nights 2 jest za 50zł - wyśmienita gra RPG.

Nie chcę Neverwinter Nights 2, bo zabugowany jest, a na mojej bestyjce takie coś odpada.
;)
Crysis na pewno na max pójdzie. ^^



Zabugowany? Wcale nie jest zabugowany. Gothic ma więcej bugów :P "Takie coś"? uważasz, że jak masz super maszynę to już TAKIE tytuły nie są godne twojego komputera? Hehhe dobre. A Crysis jest owszem dobrą grą, ale najlepszą i tak ma grafikę nie fabułę, czy postacie :P

Ps Dla mnie i tak najważniejsza jest fabuła, postacie, grywalność nie grafika. Dlatego poleciłam ci NWN 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się