FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 18:35, cmurder napisał:

poszukuje jakiegoś wciągającego rpg , który poszedł by na laptopie z kartą radeon x2300
128mb

Diablo 2, Gothic 1 i 2, Guild Wars, Warcraft 3 przez BN. W te RPGi gram na moim złomie z podobną kartą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:42, Draxvoxdor napisał:

> poszukuje jakiegoś wciągającego rpg , który poszedł by na laptopie z kartą radeon
x2300
> 128mb
Diablo 2, Gothic 1 i 2, Guild Wars, Warcraft 3 przez BN. W te RPGi gram na moim złomie
z podobną kartą ;P

ok dzięki więc zamówie sagę Gothica , tym bardziej ,że jeszcze nie grałem w Noc Kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:53, polskavaenk napisał:

Pytanko małe: Jeżeli demo danej gry chodzi na moim laptopie czy pełna wersja tej gry
też pójdzie?


Najczęściej tak. Ale z niektórymi tytułami (np. Ufo Aftershock, którego demo działało u mnie super, a pełna zwalniała) różnie bywa. Tym niemniej - gra na pewno sie uruchomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałeś mi Devil May Cry''a 3 i 4. A takie małe pytanie jeszcze, czy Tomb Raider Legends też mogłoby być fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz skakac po skałach/wieżowcach, trochę postrzelac, rozwiązywac proste "zagadki przestrzenne" oraz kierowac kobietą ;) to gra jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:17, DEViANCE napisał:

Polecałeś mi Devil May Cry''a 3 i 4. A takie małe pytanie jeszcze, czy Tomb Raider Legends
też mogłoby być fajne?


Nie grałem, więc nie wiem :) Ale ponoć gierka bardzo fajna. Z tym, że od czegoś takiego wolałbym serię Prince of Persia z uwagi na świetny system walki i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mac Cry & ziptofaf - no stronkę wcześniej pytałem o grę bijatykę, ale jakoś nie było ich wiele, to spytałem też o jakieś zręcznościówki gdzie mógłbym poużywać pada ;] Polecono mi Devil May Cry 3 i 4 oraz Assassin''s Creeda, z czego czwarta część przygód Nero jak i AC jedynie na minimalnych, DMC 3 też jakoś mnie klimatami trochę odstraszył, dlatego pytałem o Tomb Raidera ;]
No i cena jest także w miarę dobra jak na mój budżet. Co do serii Prince of Persia, mam Sand of the time i Warrior Within, szukałem w róznych internetowych sklepach trzeciej części, ale jakoś nie mogłem znaleźć.
Dzięki za doradzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Dwa Trony trudno dostac. Ba, nawet na allegro już nie ma (chyba że zdecydujesz się na EK). Tak więc polecam TR Legendę oraz Anniversary. Poużywac pada możesz przy serii gier LEGO. Polecam, świetne gry ;] W samochodówki też miło się gra na padzie. Resident Evil 4 potrzebuja także tego kontrolera, choc ponoc istnieje mod, który umożliwia grania przy pomocy myszki. Jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:17, DEViANCE napisał:

A takie małe pytanie jeszcze, czy Tomb Raider Legends też mogłoby być fajne?


Moim zdaniem to bardzo udana gra (w przeciwieństwie do ostatnich części serii) jednak strasznie krótka, bo można ją przejść w jakieś 8 godzin, ale i tak warto w nią zainwestować. Choć na Twoim miejscu poczekałbym trochę aż Tomb Raider - Anniversary trafi do Super$ellera - ma to mieć miejsce pod koniec września - i kupił właśnie Aniversary, które to jest dłuższe i więcej w nim ciekawych etapów w grobowcach czy dżungli. W Legendzie tego jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Rome: Total War (mam baardzo dobry sprzęt) będę mógł pograć normalnie na max rozdzielczości monitora 22" z panoramą? Nie będzie poszerzania itp. ?

I czy w niej jest poprawiona SI?

I jak działa na Windows Vista 32bit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:46, dave03 napisał:

/.../


Właśnie szukam na allegro Anniversary i widzę, że to chyba gry zza granicy...

Edit:
rybisiu - czyli nawet nie muszę kupować gry by w nią legalnie pograć? No to gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 19:48, cmurder napisał:

ok dzięki więc zamówie sagę Gothica , tym bardziej ,że jeszcze nie grałem w Noc Kruka

Ja od siebie dodam, że saga Gothic to bardzo dobry wybór. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna. Mógłbyś również z dodatkiem zagrać (nie grałem, nie próbowałem). Czy AI jest dobre? Cóż...
Mógłbyś spróbować drugą część Medieval Total War, chociaż to nawet nie próbowałem, bo za słaby komp mam, ale sądzę, że tutaj jednak AI będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:50, Kalejdoskop86 napisał:

Czy w Rome: Total War (mam baardzo dobry sprzęt) będę mógł pograć normalnie na max rozdzielczości
monitora 22" z panoramą? Nie będzie poszerzania itp. ?

Z tym baaaardzo dobrym sprzętem to bym polemizował :) Baaardzo dobry to taki, na którym Crysis chodzi w 1920*1200 z wygładzaniem krawędzi :)
A u kumpla widziałem tę grę na 22" panoramie i wyglądała dobrze.

Dnia 07.09.2008 o 21:50, Kalejdoskop86 napisał:

I czy w niej jest poprawiona SI?

Powiem tak - wrogowie głupi nie są.

Dnia 07.09.2008 o 21:50, Kalejdoskop86 napisał:

I jak działa na Windows Vista 32bit?

Dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 22:00, ziptofaf napisał:

Z tym baaaardzo dobrym sprzętem to bym polemizował :) Baaardzo dobry to taki, na którym
Crysis chodzi w 1920*1200 z wygładzaniem krawędzi :)

Och no nie narzekaj... w porównaniu z moim poprzednim PC to serio jest baardzo dobry, ale tak, bardzo dobry realnie sprzęt to taki, który uciągnie Crysis na max (widziałeś wymagania? 6gb ramu potrzebne xD )

Dnia 07.09.2008 o 22:00, ziptofaf napisał:

A u kumpla widziałem tę grę na 22" panoramie i wyglądała dobrze.

To spoko.

Dnia 07.09.2008 o 22:00, ziptofaf napisał:

> I czy w niej jest poprawiona SI?
Powiem tak - wrogowie głupi nie są.

Mam nadzieję. :]

Dnia 07.09.2008 o 22:00, ziptofaf napisał:

> I jak działa na Windows Vista 32bit?
Dobrze działa.

WSPANIALE! ^^

@DEViANCE
Z pewnością Medieval 2: Total War ma lepsze SI, ale ja bardziej preferuję klimaty starożytności. Medek 2 też ma lepszą grafikę, ale ja wolę starożytność. :)
A ja zamówię sobie Antologię, więc będzie Rome: Total War z dodatkami Alexander i Barbarian Invasion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się