FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 11:20, Vantor Zorin napisał:

Co radzicie kupić w cenie do 50zł?
wszystko oprócz fps;p

Jeśli lubisz wymagające strategie, to coś z serii Europa universalis: Hearts of Iron 2 z Kolekcji Klasyki albo Europa Universalis 3 z Supersellera. A jak nie pogardziłbyś szczyptą strategii taktycznej, to polecam Silent Storm z dodatkiem Sentinels wydany w Extra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 11:26, Quatre napisał:

> Co radzicie kupić w cenie do 50zł?
> wszystko oprócz fps;p
Jeśli lubisz wymagające strategie, to coś z serii Europa universalis: Hearts of Iron
2 z Kolekcji Klasyki albo Europa Universalis 3 z Supersellera. A jak nie pogardziłbyś
szczyptą strategii taktycznej, to polecam Silent Storm z dodatkiem Sentinels wydany w
Extra Klasyce.

mam wszystko oprócz eu3 i mi sie nie podobało:P
thx za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie trochę głupie pytanie bo Fallout 3 jeszcze nie wyszedł.

I zastanawiam się właśnie nad kupnem Fallouta 3, S.T.A.L.K.E.R.-a Czyste Niebo lub Mass Effectem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze?? Dodatkowe kampanie do GW: prophesies i Eotn czy Mass effect?? Akurat tych części mi w GW brakuje, fc i nf mam. ME niby świetny RPG ale polonizacja jest naprawdę jakaś taka, za przeproszeniem panów z CDP, zacofana. Tak jakby nie było innych słów niż przekleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:21, łidżet napisał:

Asasinscreed czy może Gers of War?


Bym brał na twoim miejscu Gears of War, dobra grafika, ciekawa rozgrywka no i trudna. AC widziałem ale mi się nie podoba bo mało rozbudowana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:02, MasterHeroes napisał:

Co lepsze?? Dodatkowe kampanie do GW: prophesies i Eotn czy Mass effect?? Akurat tych
części mi w GW brakuje, fc i nf mam. ME niby świetny RPG ale polonizacja jest naprawdę
jakaś taka, za przeproszeniem panów z CDP, zacofana. Tak jakby nie było innych słów niż
przekleństwa.

Mass Effect... fakt, że w niektórych momentach przekleństwa są jakby wepchane na siłę, ale większość wojaków tego używa... a bez GW można się obejść przez jakiś czas w końcu to tylko dwa dodatki a takiej produkcji i to Bioware''u nie można przegapić, bo jest naprawdę świetna... poza tym możesz sobie nie instalować polonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:01, przemcio256 napisał:

> Co lepsze?? Dodatkowe kampanie do GW: prophesies i Eotn czy Mass effect?? Akurat
tych
> części mi w GW brakuje, fc i nf mam. ME niby świetny RPG ale polonizacja jest naprawdę

> jakaś taka, za przeproszeniem panów z CDP, zacofana. Tak jakby nie było innych słów
niż
> przekleństwa.
Mass Effect... fakt, że w niektórych momentach przekleństwa są jakby wepchane na siłę,
ale większość wojaków tego używa... a bez GW można się obejść przez jakiś czas w końcu
to tylko dwa dodatki a takiej produkcji i to Bioware''u nie można przegapić, bo jest
naprawdę świetna... poza tym możesz sobie nie instalować polonizacji

W sumie tylko 2 dodatki ale bez tych dodatków to mając fc i nf to nic nie można zrobić. Ani na farmy, ani na AB, builidów nie ma, kasy też xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:33, Mdisc napisał:

Co kupić - Mass Efect czy Devil may cry 4?

Mass Efect rozbudowana fabuła, uniwersum, graficzka, kilka fajnych pomysłów.Devil May Cry 4 to po prostu siekanka we wspaniałym stylu, okraszona niezła historią i grafiką.Dla fana rpg mass efect, akcji devil may cry 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:11, PPsh5 napisał:

> Co kupić - Mass Efect czy Devil may cry 4?
Mass Efect rozbudowana fabuła, uniwersum, graficzka, kilka fajnych pomysłów.Devil May
Cry 4 to po prostu siekanka we wspaniałym stylu, okraszona niezła historią i grafiką.Dla
fana rpg mass efect, akcji devil may cry 4.

Mass Effect (99,00 PLN) - http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/115499
Devil May Cry 4 (78,90 PLN) - http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/114562

Devil May Cry 4 trochę tańszy, ale polecałbym Mass Effect :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:33, Mdisc napisał:

Co kupić - Mass Efect czy Devil may cry 4?

Kup mass effect na prawdę zapewni ci fają zabawę na długo. :P
Łidżet ja mam obie te gry i są świetne nie mogę powiedzieć która lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:51, MasterHeroes napisał:

> > Co lepsze?? Dodatkowe kampanie do GW: prophesies i Eotn czy Mass effect?? Akurat

> tych
> > części mi w GW brakuje, fc i nf mam. ME niby świetny RPG ale polonizacja jest
naprawdę
>
> > jakaś taka, za przeproszeniem panów z CDP, zacofana. Tak jakby nie było innych
słów
> niż
> > przekleństwa.
> Mass Effect... fakt, że w niektórych momentach przekleństwa są jakby wepchane na
siłę,
> ale większość wojaków tego używa... a bez GW można się obejść przez jakiś czas w
końcu
> to tylko dwa dodatki a takiej produkcji i to Bioware''u nie można przegapić, bo
jest
> naprawdę świetna... poza tym możesz sobie nie instalować polonizacji
W sumie tylko 2 dodatki ale bez tych dodatków to mając fc i nf to nic nie można zrobić.
Ani na farmy, ani na AB, builidów nie ma, kasy też xD

w takim razie musisz sam rozstrzygnąć co przyniesie ci więcej korzyści...ja sądzę, że Mass Effect jest wart każdego poświęcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:53, Mac Cry napisał:

Interesuje mnie Bard`s Tale. Warto? Może mi ktoś nie co o niec napisac?

No cóż, BT to taka zwykła sieczka na nieco ponad 15 godzin. Po prostu h''n''s z dodatkiem humoru, ale za to jakoś tak dziwnie ''fajnie'' mi się grało, mimo że w tego typu grach nie gustuje (preferuje rgpi). I długość gry jest idealnie wyważona, kończy się akurat wtedy jak pojawiają się pierwsze oznaki znudzenia. Pożyczyłem kiedyś kumplowi i także potwierdził moje zdanie. Ona jest po prostu jakaś taka ''fajna'' - to najlepsze (a właściwie jedyne pasujące) słowo na opisanie tej gry. Fajnie się wyżyna wrogów, fajnie się testuje nowe melodie, po prostu fanie się gra, nic ponadto, ale za 25 zeta jak najbardziej warto. Gierka typu 'lekko, łatwo i przyjemnie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Loki mi się przypomniało. Też nie lubię h&n, ale w Loki wyjątkowo "fajnie" mi się grało. BT może byc podobnie. Dzięki za odp (już myślałem, że nikt mi nie pomoże), w razie gdybby dopadła mnie wielka nuda lub jakaś promocja będzie, skuszę się na BT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż szukam jakiejś gry do 50 zł. Przede wszystkim stawiam na wyśmienity wątek fabularny, dużą ilość misji do wykonania, niesamowitą grywalność, trzeba przyznać, na jako tako niezłą grafikę. Otóż interesuje mnie wręcz każdy rodzaj gier, pomijając wyścigowe, sportowe, zręcznościowe czy dla dzieci :-) Jako przykłady podam: SpellForce 1&2, Warcraft III, Gothic/Morrowind/Oblivion, z FPS/Akcja to chociażby Call of Duty. Mogą być MMO, byle by darmowe (grałem w GW ^^). Znajdzie się coś? Ciągle waham się nad kupnem Prince of Persii EK, bo nie wiem jak tam z wątkiem fabularnym i czy gra nie ogranicza się do skacz, zabij, skacz, zabij, a raczej jest to gra liniowa, więc raczej nie. Dodam, że tak się trochę zastanawiam nad grą Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:31, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Otóż szukam jakiejś gry do 50 zł. Przede wszystkim stawiam na wyśmienity wątek
fabularny, dużą ilość misji do wykonania, niesamowitą grywalność, trzeba przyznać, na
jako tako niezłą grafikę. Otóż interesuje mnie wręcz każdy rodzaj gier, pomijając wyścigowe,
sportowe, zręcznościowe czy dla dzieci :-) Jako przykłady podam: SpellForce 1&2, Warcraft
III, Gothic/Morrowind/Oblivion, z FPS/Akcja to chociażby Call of Duty. Mogą być MMO,
byle by darmowe (grałem w GW ^^). Znajdzie się coś? Ciągle waham się nad kupnem Prince
of Persii EK, bo nie wiem jak tam z wątkiem fabularnym i czy gra nie ogranicza się do
skacz, zabij, skacz, zabij, a raczej jest to gra liniowa, więc raczej nie.


Szukaj na allegro sagi Baldurs Gate, Icwind Dale bądź Planescape;Tormenta. Możesz na wirtusie kupić Obliviona z dodatkami za 4 dychy, choć fabuła nie powala, to zawsze możesz bawić sie z modami i questami pobocznymi.
PoP jest liniowy, ale szczerze polecam, fabuła zacna, grywalnośc takoż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:31, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Otóż szukam jakiejś gry do 50 zł. Przede wszystkim stawiam na wyśmienity wątek
fabularny, dużą ilość misji do wykonania, niesamowitą grywalność, trzeba przyznać, na
jako tako niezłą grafikę. Otóż interesuje mnie wręcz każdy rodzaj gier, pomijając wyścigowe,
sportowe, zręcznościowe czy dla dzieci :-) Jako przykłady podam: SpellForce 1&2, Warcraft
III, Gothic/Morrowind/Oblivion, z FPS/Akcja to chociażby Call of Duty. Mogą być MMO,
byle by darmowe (grałem w GW ^^). Znajdzie się coś? Ciągle waham się nad kupnem Prince
of Persii EK, bo nie wiem jak tam z wątkiem fabularnym i czy gra nie ogranicza się do
skacz, zabij, skacz, zabij, a raczej jest to gra liniowa, więc raczej nie. Dodam, że
tak się trochę zastanawiam nad grą Gears of War.


Mi się też podoba Neverwinter Nights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się