FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Tak? A to guzik nas obchodzi. Ktoś lubi Simsy, ktoś nie lubi, ale to nie ten temat. Fani kupią dodatki, a innym starczy tylko podstawka (np., lubię budwac domki, później już mnie gra nudzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jakimś dobrym FPSem. Jestem fanem serii Quake, czy Quake 4 ma dobry singiel i multi?

I jak to jest z multi w grach - są tam serwery twórców i czy nie ma zagrożenia wirusami podczas gry przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co ty się tak tych wirusów boisz? Uważaj, bo na gramie też są wirusy :P Rozumiem byc ostrożnym, ale bez przesady. Ja nigdy nie miałem wirusa przy graniu przez neta, ale w tym wątku kiedyś coś złapałem... A w Q4 kiedyś grałem i powiem szczerze, że niezły był. Powinien Ci się spodobac. Sam muszę go kiedyś kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:08, Mac Cry napisał:

Ludzie, co ty się tak tych wirusów boisz? Uważaj, bo na gramie też są wirusy :P Rozumiem
byc ostrożnym, ale bez przesady. Ja nigdy nie miałem wirusa przy graniu przez neta, ale
w tym wątku kiedyś coś złapałem... A w Q4 kiedyś grałem i powiem szczerze, że niezły
był. Powinien Ci się spodobac. Sam muszę go kiedyś kupic.

Lol, nie strasz mnie, bo zaraz zawału dostanę. :P

Co do Quake 4 to Quake 2 i Quake 3 Arena bardzo, ale to bardzo mnie się podobały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:02, Kalejdoskop86 napisał:

Zastanawiam się nad jakimś dobrym FPSem. Jestem fanem serii Quake, czy Quake 4 ma dobry
singiel i multi?

I jak to jest z multi w grach - są tam serwery twórców i czy nie ma zagrożenia wirusami
podczas gry przez neta?


Grałem w Q3 ponad 8 lat na OSP/CA. Q4 ci nie polecam skopana fizyka w porównaniu do 2 i 3. Jak lubisz dobre FPSy i klimat 2WŚ to dobrym wyborem jest Day of Defeat Source. A jak masz dobry sprzęt to Crysis Warhead (na multi Crysis Wars) Instant Action wymiata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:14, gpodoba napisał:

Grałem w Q3 ponad 8 lat na OSP/CA. Q4 ci nie polecam skopana fizyka w porównaniu do 2
i 3. Jak lubisz dobre FPSy i klimat 2WŚ to dobrym wyborem jest Day of Defeat Source.
A jak masz dobry sprzęt to Crysis Warhead (na multi Crysis Wars) Instant Action wymiata
;]

No mam dobry sprzęt, ale jak nie Quake 4 przez multi (ale grę kiedyś i tak kupię - jestem fanem serii ^^) to cóż... może sobie kiedyś kupię CoD 4.

A jakiego MMO byście polecili dobrego, z dużą ilością graczy, ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:16, Kalejdoskop86 napisał:

> Grałem w Q3 ponad 8 lat na OSP/CA. Q4 ci nie polecam skopana fizyka w porównaniu
do 2
> i 3. Jak lubisz dobre FPSy i klimat 2WŚ to dobrym wyborem jest Day of Defeat Source.

> A jak masz dobry sprzęt to Crysis Warhead (na multi Crysis Wars) Instant Action
wymiata
> ;]
No mam dobry sprzęt, ale jak nie Quake 4 przez multi (ale grę kiedyś i tak kupię - jestem
fanem serii ^^) to cóż... może sobie kiedyś kupię CoD 4.

Tak jest zawsze, że fani jakichś tam starych gier zawsze marudzą na ich nową wersję. Q2 przeszedłem (średnio mi się podobał), Q3 grałem jakiś czas (jak na razie najlepszy ksmiczny sieciowy shooter), Q4 spodobał mi się. Nie zrobił furory, ale warto zagrac, choc na wypełnione serwy nie licz. CoD''a 4 oczywiście poleca, ale także Counter-Strike: Source.

Dnia 30.09.2008 o 22:16, Kalejdoskop86 napisał:

A jakiego MMO byście polecili dobrego, z dużą ilością graczy, ciekawego?

Hmm, WoW? Ponoc najlepszy z najlepszych, ale ja tam się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:20, Mac Cry napisał:

Tak jest zawsze, że fani jakichś tam starych gier zawsze marudzą na ich nową wersję.
Q2 przeszedłem (średnio mi się podobał), Q3 grałem jakiś czas (jak na razie najlepszy
ksmiczny sieciowy shooter), Q4 spodobał mi się. Nie zrobił furory, ale warto zagrac,
choc na wypełnione serwy nie licz. CoD''a 4 oczywiście poleca, ale także Counter-Strike:
Source.

Hehe. :)

Dnia 30.09.2008 o 22:20, Mac Cry napisał:

> A jakiego MMO byście polecili dobrego, z dużą ilością graczy, ciekawego?
Hmm, WoW? Ponoc najlepszy z najlepszych, ale ja tam się nie znam...

No też myślałem, ale ten abonament... a kolei AoC jest ponoć zabugowany. :/

btw. ściągnąłem sobie trial 10dni na WoW i mnie się spodobał, ale nie na tyle, by tylko przy nim siedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc nie graj w MMO, bo to takie gry, przy których trzeba siedziec jeśli chce się coś osiągnąc. Lepiej pograc cRPG z wielkim singlem. Ja w sumie wolę grac w single, jedynie czasami postrzelac się w cs"sie z kumplami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:32, Mac Cry napisał:

Więc nie graj w MMO, bo to takie gry, przy których trzeba siedziec jeśli chce się coś
osiągnąc. Lepiej pograc cRPG z wielkim singlem. Ja w sumie wolę grac w single, jedynie
czasami postrzelac się w cs"sie z kumplami ;]

No też prawda. Ja jestem casualem i istotnie - wolę single player dobry w grach cRPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:34, Kalejdoskop86 napisał:

No też prawda. Ja jestem casualem i istotnie - wolę single player dobry w grach cRPG.
:)


Jesteś casualem? A więc gdzie masz Nintendo Wii, Simsy, Spore i SimCity? Nie myl pojęć, casual to osoba spędzająca przed kompem mało czasu i grająca w proste, niewiele wymagające gry (RPG się do nich zdecydowanie nie zaliczają...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że ktoś nie gra przez neta, to nie znaczy, że jest automatycznie cosualem. Cosual to taki, który od czasu do czasu w coś pogra w dodatku w coś niewymagającego. Przynajmniej ja takowego tak widzę. Ja się uważam bardziez za hardcorowego gracza niż za cosuala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:40, Mac Cry napisał:

Że ktoś nie gra przez neta, to nie znaczy, że jest automatycznie cosualem. Cosual to
taki, który od czasu do czasu w coś pogra w dodatku w coś niewymagającego. Przynajmniej
ja takowego tak widzę. Ja się uważam bardziez za hardcorowego gracza niż za cosuala ;]

Łosz kurde, ja myślałem, że casual to taki, który gra dla przyjemności ale spotkałem się z pojęciem, że grają mało w proste gry. Skoro tak, to jestem graczem ekstremalnym (jak mam czas to młócę w kompa ile można!) hardkorowym (gram w różne gry, często wymagające RPG czy FPSy jak i również strategie ^^) .

@ziptofaf
Czyli jak powiedziałem wcześniej - jestem widać extremalnym hardkorowcem (z czym się zgadzam :> ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:02, Kalejdoskop86 napisał:

Zastanawiam się nad jakimś dobrym FPSem. Jestem fanem serii Quake, czy Quake 4 ma dobry
singiel i multi?

I jak to jest z multi w grach - są tam serwery twórców i czy nie ma zagrożenia wirusami
podczas gry przez neta?



Wirusy zawsze były i będą, więc najlepiej zrobisz ściągając jakiś darmowy antywirus i po kłopocie. A Quake 4 ma średni multi, no i bardzo mało ludzi gra w multi ;/ Jeśli koniecznie chcesz grać Stroggami to bierz Enemy Territory: Quake Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na mój gust to Avencast''a , Barrow Hill było by dobre tylko jakby było bardziej mroczne - od 7 lat za dobrych gier nie robią. A Top Spin 2 to jednym słowem symulator których nie polecam.

Więc najlepiej Avencast''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:02, edsonpele napisał:

Która gra z tych jest najlepsza? Tzn. którą wy byście wybrali?
-Top Spin 2
-Avencast: Rise of the Mage
-Barrow Hill: KKK

Wszystkie słabe ale coś mi tak się kojarzy gra Avencast: Rise of the Mage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 14:29, 332 napisał:

Wirusy zawsze były i będą, więc najlepiej zrobisz ściągając jakiś darmowy antywirus i
po kłopocie. A Quake 4 ma średni multi, no i bardzo mało ludzi gra w multi ;/ Jeśli koniecznie
chcesz grać Stroggami to bierz Enemy Territory: Quake Wars.

Acha, dzięki za radę. :)

@edsonpele
Myślę, że najlepsza z tych 3 co podałeś to Avencast: Rise of Mage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się