FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 20:35, Rafcio Master napisał:

jeszcze gorsze jest to ze gdy kupi sie np. nowa karte to po chwili dochodzi sie do wniosku
ze proc jest kijowy i tez by sie przydal nowy, a potem jeszcze troche ramu itd. to czasami
potrafi dobic. no chyba ze sie dokupuje sprzet ktory starcza na dlugo. ale na taki zazwyczaj
nie ma sie kasy;/


Dlatego prawdopodobnie wkrótce sprawie sobie xbox''a 360. Taka konsola z grami konsolowymi + hiciorki z Pieca. Wybulisz góra 1800 złowtych i się nie martwisz przez min. 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....polecam...: Syberia(wiecej niz 20 zeta nie powinna kosztować - ja kupilem w PLAY''u zaq 12.90), Thief deadly shadow''s,(dałem 35zeta)......doom 3(dalem49zł),....FarCry(ok50zł).....cala seria Splinter Celll,...seria Silent Hill,...
Earth 2160 wczoraj kupilem za 6.90 w najnowszym nr Komputer świat Gry,...oczywiście Beyond Good end Evil,...Divine Divinity,... - ciąg dalszy nastąpi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic-cala seria. To jest konieczne i obowiazkowe dal wszystkich graczy. I czekam od 8 dni na godfather za 60 zl na ebayu kupilem a z gosciem nie mma kontaku:/ jak cos do na policje ide bo juz raz mnie na allegro na 4 dychy wydymal jakis palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:18, mistrzgry napisał:

....polecam...: Syberia(wiecej niz 20 zeta nie powinna kosztować - ja kupilem w PLAY''u zaq
12.90), Thief deadly shadow''s,(dałem 35zeta)......doom 3(dalem49zł),....FarCry(ok50zł).....cala
seria Splinter Celll,...seria Silent Hill,...
Earth 2160 wczoraj kupilem za 6.90 w najnowszym nr Komputer świat Gry,...oczywiście Beyond
Good end Evil,...Divine Divinity,... - ciąg dalszy nastąpi :)))

Tak,fajne gry, tylko więcej niż połowa przez ciebie wymienionych gier nie pójdzie na moim kompie...
Najwyższy czas na upgrade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:24, ArtuRPGpl napisał:

Gothic-cala seria. To jest konieczne i obowiazkowe dal wszystkich graczy. I czekam od 8 dni
na godfather za 60 zl na ebayu kupilem a z gosciem nie mma kontaku:/ jak cos do na policje
ide bo juz raz mnie na allegro na 4 dychy wydymal jakis palant

Jestem zainteresowany Gothik''iem 2.Ale coś niemam przekonania do RPGów,bo moim pierwszym RPGiem był Might and Magic VII.Koszmarnie nudne,monotonne,brzydkie,to samo z MaM IX (co za skrót!).Mógłbyś mi opwiedzieć trochę o Gothiku?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:36, kombesista napisał:

> Gothic-cala seria. To jest konieczne i obowiazkowe dal wszystkich graczy. I czekam od
8 dni
> na godfather za 60 zl na ebayu kupilem a z gosciem nie mma kontaku:/ jak cos do na policje

> ide bo juz raz mnie na allegro na 4 dychy wydymal jakis palant
Jestem zainteresowany Gothik''iem 2.Ale coś niemam przekonania do RPGów,bo moim pierwszym RPGiem
był Might and Magic VII.Koszmarnie nudne,monotonne,brzydkie,to samo z MaM IX (co za skrót!).Mógłbyś
mi opwiedzieć trochę o Gothiku?.

Zapomniałem uściślić-O Gothicku 2!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:36, kombesista napisał:

> Gothic-cala seria. To jest konieczne i obowiazkowe dal wszystkich graczy. I czekam od
8 dni
> na godfather za 60 zl na ebayu kupilem a z gosciem nie mma kontaku:/ jak cos do na policje

> ide bo juz raz mnie na allegro na 4 dychy wydymal jakis palant
Jestem zainteresowany Gothik''iem 2.Ale coś niemam przekonania do RPGów,bo moim pierwszym RPGiem
był Might and Magic VII.Koszmarnie nudne,monotonne,brzydkie,to samo z MaM IX (co za skrót!).Mógłbyś
mi opwiedzieć trochę o Gothiku?.



Owszem, najpierw radze ci przejsc 1, jest swietna grafa jest calkiem calkiem, swiat zyje wlasnym zyciem nie jak w morrowindzie, ludzie ida sapc w nocy, rozmawiaja ze soba po prostu jest extra, podnie jest z gothiciem 2, ja przeszedlem gothic 9 razy gothica 2 9 razy a noc kruka raz bo tamte juz za duzo razy:) mi zawsze sprawialo przyjemnosc jaranie fajkowego ziela czy jak sei tam nazywalo..dawno juz gralem. gra jest naprawde swietnia kup a nie pozalujezs, szczerze polecam ja sprzedaje na ebayu jakbys chcial to pisz cos na maila ci podam aukcje nr apietryszyn@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, czy kupić Battlefield 2 czy Joint Operations. Wszyscy polecają mi i jedno i drugie, a jeżeli chodzi o cenę to JO kosztuje 39 zł, a BF2 kupię od znajomego za 50 zł ( oryginalny, PL ) . I teraz powiedzcie - Czy warto kupować Battlefielda 2 ? Grałem w demo i mi się w sumie spodobało, a JO nie mam możliwości sprawdzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




nie zastanawiaj się na gothiciem 2.....to jest zarąbista gra.....jak nie posiadasz gothica 1 - to kup CD-Action wersja DVD...tam jest gothic 1...( nie wspominajac o splinter cell ) za 15 zeta.......powinien jeszcze w jakimś kiosku być :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:56, WorldWar3PL napisał:

Ja myślę, czy kupić Battlefield 2 czy Joint Operations. Wszyscy polecają mi i jedno i drugie,
a jeżeli chodzi o cenę to JO kosztuje 39 zł, a BF2 kupię od znajomego za 50 zł ( oryginalny,
PL ) . I teraz powiedzcie - Czy warto kupować Battlefielda 2 ? Grałem w demo i mi się w sumie
spodobało, a JO nie mam możliwości sprawdzenia :(


JO jest dużo starsze od BF2, więc ma mniej ciekawych rozwiązań. Ja bym kupił BF2, jeśli uciągnie Ci go sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat moralny.... Niewiem czy wybrac Wowa czy Factions! Albo zrobie tak że teraz kupie Factions i na wakacje kupie WoWa zamawiając z jakimś pre-orderem (przesyłka gratis) wywale wPln tak że WoW będzie mnie kosztował 140 zł. A nie jak nie których 210 zł. Dobrze główkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:50, ArtuRPGpl napisał:

> > Gothic-cala seria. To jest konieczne i obowiazkowe dal wszystkich graczy. I czekam
od
> 8 dni
> > na godfather za 60 zl na ebayu kupilem a z gosciem nie mma kontaku:/ jak cos do na
policje
>
> > ide bo juz raz mnie na allegro na 4 dychy wydymal jakis palant
> Jestem zainteresowany Gothik''iem 2.Ale coś niemam przekonania do RPGów,bo moim pierwszym
RPGiem
> był Might and Magic VII.Koszmarnie nudne,monotonne,brzydkie,to samo z MaM IX (co za skrót!).Mógłbyś

> mi opwiedzieć trochę o Gothiku?.


Owszem, najpierw radze ci przejsc 1, jest swietna grafa jest calkiem calkiem, swiat zyje wlasnym
zyciem nie jak w morrowindzie, ludzie ida sapc w nocy, rozmawiaja ze soba po prostu jest extra,
podnie jest z gothiciem 2, ja przeszedlem gothic 9 razy gothica 2 9 razy a noc kruka raz bo
tamte juz za duzo razy:) mi zawsze sprawialo przyjemnosc jaranie fajkowego ziela czy jak sei
tam nazywalo..dawno juz gralem. gra jest naprawde swietnia kup a nie pozalujezs, szczerze
polecam ja sprzedaje na ebayu jakbys chcial to pisz cos na maila ci podam aukcje nr apietryszyn@wp.pl

Niemam niestety nie mam napędu DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 20:32, kombesista napisał:

> > > Gothic-cala seria. To jest konieczne i obowiazkowe dal wszystkich graczy. I
czekam
> od
> > 8 dni
> > > na godfather za 60 zl na ebayu kupilem a z gosciem nie mma kontaku:/ jak cos
do na
> policje
> >
> > > ide bo juz raz mnie na allegro na 4 dychy wydymal jakis palant
> > Jestem zainteresowany Gothik''iem 2.Ale coś niemam przekonania do RPGów,bo moim pierwszym

> RPGiem
> > był Might and Magic VII.Koszmarnie nudne,monotonne,brzydkie,to samo z MaM IX (co
za skrót!).Mógłbyś
>
> > mi opwiedzieć trochę o Gothiku?.
>
>
> Owszem, najpierw radze ci przejsc 1, jest swietna grafa jest calkiem calkiem, swiat zyje
wlasnym
> zyciem nie jak w morrowindzie, ludzie ida sapc w nocy, rozmawiaja ze soba po prostu jest
extra,
> podnie jest z gothiciem 2, ja przeszedlem gothic 9 razy gothica 2 9 razy a noc kruka raz
bo
> tamte juz za duzo razy:) mi zawsze sprawialo przyjemnosc jaranie fajkowego ziela czy jak
sei
> tam nazywalo..dawno juz gralem. gra jest naprawde swietnia kup a nie pozalujezs, szczerze

> polecam ja sprzedaje na ebayu jakbys chcial to pisz cos na maila ci podam aukcje nr apietryszyn@wp.pl

>
Niemam niestety nie mam napędu DVD...


Aha ale to na cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej skracajcie te posty. potem to jest malo przejrzyste. a Gothica tez polecam. bedzie cielo bo 256 ram ale da sie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 19:09, kombesista napisał:

Zdecydowałem się!!!

KUPUJĘ SOLDIERS:LH!!!:)

Dobry wybór, myślę że nie będziesz zawiedziony kupnem tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się