FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 19:48, maciek999 napisał:

Tak się zastanawiam, czy jest jakaś strategia, w której można grać Wikingami? ; p W Medievala
I grałem z dodatkiem grałem.

The settlers IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić tacie na gwiazdkę grę wyścigową, najlepiej Formula 1 lub coś w tym stylu. Zna ktoś tytuł takiej gry? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem Battlefield-a 2 bądź Battlefield 2142. Co o tych grach sądzicie? A może coś innego zaproponujecie x)? Chodzi mi głownie o jakąś grę to 50zł fpp/strzelanke, aby móc pograć przez sieć.
Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:00, kamil E napisał:

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem Battlefield-a 2 bądź Battlefield 2142. Co o tych grach sądzicie?
A może coś innego zaproponujecie x)? Chodzi mi głownie o jakąś grę to 50zł fpp/strzelanke,
aby móc pograć przez sieć.
Z góry dzięki!


W BF2 gra o wiele więcej ludzi niż w 2142 i ogólnie jest lepszy. Do tego kupisz go za 50zł razem ze wspaniałym dodatkiem Special Forces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:00, kamil E napisał:

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem Battlefield-a 2 bądź Battlefield 2142. Co o tych grach sądzicie?
A może coś innego zaproponujecie x)? Chodzi mi głownie o jakąś grę to 50zł fpp/strzelanke,
aby móc pograć przez sieć.
Z góry dzięki!


Polecam BF 2 tak jak kolega powyżej. Wielu ludzi uważa, że BF 2142 to tylko mod, za który EA chce dodatkowo pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:56, Yutima napisał:

Witam. Chciałbym kupić tacie na gwiazdkę grę wyścigową, najlepiej Formula 1 lub coś w
tym stylu. Zna ktoś tytuł takiej gry? Byłbym bardzo wdzięczny.


Generalnie możesz mu zafundować rFactor, potem zrzucić jakiś mod a parę ich jest, między innymi są mistrzostwa nawet przez sieć rozgrywane, więc rFactor + mod powinien być wystarczający.

Jeśli to Cię nie satysfakcjonuje, to są jakieś F1 ale na konsole, na PS2 widziałem coś w media...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w 2142, i gralem tez w 2 i obie czesci sa tak samo fajne
roznia sie tylko zamianami "wizualnymi" i troche pomieszali z klasami
no i jest jeszcze tryb tytana w 2142 :D

Ja tam wole 2142 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:00, Yutima napisał:

A te mody trzeba dokupywać, czy wystarczy z neta ściągnąć?


Mody są do ściągnięcia z sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 11:33, junior17 napisał:

Witam!
Która gra lepsza: Medieval II Total War Złota Edycja czy Age of Empires III Złota Edycja?
Pozdrawiam



Zależy czego bardziej oczekujesz. Jesli szukasz bitew na wielką skale to Medieval II jest doskonały. Jesli bardziej wolisz budowanie miasta, zbieranie surowców i starcia z mniejszymi ilościami jednostek to AoE 3 jest jedną z najlepszych. JA bardziej Age of Empires 3 bym polecił, pierwsza gierka za szybko mnie znudziła;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 11:33, junior17 napisał:

Witam!
Która gra lepsza: Medieval II Total War Złota Edycja czy Age of Empires III Złota Edycja?
Pozdrawiam

Ja wybrałbym Medievala, AoE to kolejny RTS z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:24, BoloMaster napisał:

Warcraft III+ dodatek
Battle.Net nigdy się nie nudzi i zawsze znajdziesz chętnego do gry:)



Podobne teksty były o WH:40k, a teraz żeby znaleść kogoś do rozgrywki 4 osobowej trzeba się naczekać minimum godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 11:33, junior17 napisał:

Witam!
Która gra lepsza: Medieval II Total War Złota Edycja czy Age of Empires III Złota Edycja?
Pozdrawiam


Zdecydowanie Medieval II - złota edycja jest z dodatkiem Kingdoms, w którym są cztery dodatkowe kampanie. Bitwy w tej grze po prostu są świetne, do tego dochodzi jeszcze wątek dyplomacji (mógłby być troszkę bardziej rozwinięty). No i kto nie chciałby zdobywać Hiszpanami Ameryki Środkowej, Saladynem odbić Jerozolimę, czy też Litwinami rzucić potęgi Zakonu Krzyżackiego na kolana!
No i gra ma coś czego nie ma AoE III - grafika w pełni wykorzystująca 3D, a przy okazji nie rażąca oczu.

W 100% polecam Medievala II. Ta gra nigdy mi się nie znudzi i zawsze będę do niej wracał. Screeny zrobione przeze mnie w tej grze możesz zobaczyć na:

http://www.xfire.com/screenshots/audioslave2000/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 12:21, audioslave2000 napisał:

Zdecydowanie Medieval II - złota edycja jest z dodatkiem Kingdoms, w którym są cztery
dodatkowe kampanie. Bitwy w tej grze po prostu są świetne,

I to jest w zasadzie jedyny plus tej gry.

Dnia 23.11.2008 o 12:21, audioslave2000 napisał:

do tego dochodzi jeszcze wątek
dyplomacji (mógłby być troszkę bardziej rozwinięty).

Niestety, ale dyplomacji w tej grze prawie ze nie ma. Predzej czy pozniej dochodzi do totalnej rozpierduchy i tyle. Osobom, ktore chcialy by wiedziec, jak powinna wygladac dyplomacja w grze polecam cos z serii Europa Universalis. Tam mozna mowic o dyplomacji. Skadinad - takie polaczenie strategiczne rodem z EU, oraz pole walki rodem z serii TW - to byla by najbardziej miodna strategia na swiecie.

Dnia 23.11.2008 o 12:21, audioslave2000 napisał:

No i kto nie chciałby zdobywać Hiszpanami
Ameryki Środkowej, Saladynem odbić Jerozolimę, czy też Litwinami rzucić potęgi Zakonu
Krzyżackiego na kolana!

W tym pierwszym przypadku zamiast dretwej kampanii z dodatku polecalbym predzej modzik Broken Crescent.
W tym drugim - inne mody na gre w Europie, na przyklad Stainless Steel.

Nie zmienia to faktu, ze MII TW jest gra calkiem fajna i zdecydowanie warto sobie w nia pograc. Raz ze ze wzgledu na fajnie zrobione bitwy, dwa - ze wzgledu na ogromne wrecz mozliwosci modowania, co potrafi zrobic z niej calkiem sensowna pozycje. Niestety - kiedy widzi sie to, co moderzy byli w stanie osiagnac, to czlowiek sie dziwi, za co placi producentowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zdecydowane Mev II. Mam obie gry i Medieval ma niesamowity klimat, świetną muzę, dobrą warstwe ekonomiczną i najlepszą warstwę bitewną. + jeszcze znakomity multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 12:18, sevrond napisał:

> Warcraft III+ dodatek
> Battle.Net nigdy się nie nudzi i zawsze znajdziesz chętnego do gry:)


Podobne teksty były o WH:40k, a teraz żeby znaleść kogoś do rozgrywki 4 osobowej trzeba
się naczekać minimum godzinkę


Dziwne ja na BN bramka Northrend 5 minut i mam graczy na każdą mapę, czy to 2v2, 6v6 czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Co myślicie o tej liście gier:
Guild wars
atlantica online
gunz the duel
cs 1.6
spore
mount&blade
+singleplayer jakis...jest to stała lista na jakies 3 miesiące...
chcialbym się dowiedzieć co polecilibyscie mi zamiast danej gry, bo wedlug was jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się