FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Guild Wars -> WoW
atlantica online - nie znam giercy
gunz the duel - jw.
cs 1.6 - ssie, już lepiej bioshocka w single pograć :D
spor - polecam
mount''n blade - spox

coś do singla?
Hmmm....
Neverwinter Nights Diamentowa Edycja + NWN2 +NWN2 Storms of Zehir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:08, junior35 napisał:

Witam.
Co myślicie o tej liście gier:
Guild wars - Jeśli nie chcesz płacić abonamentu to zdecydowanie TAK
atlantica online - nie znam
gunz the duel - też nie znam
cs 1.6 - Far Cry 2, którego polecam. Lub też w podobnych klimatach Call of Duty 4. Teraz jes Edycja Gry Roku z dodatkowymi mapami i takie tam. A gra - jedna z najlepszych w jakie grałem i w single i w multi.
spore - Polecam. Mam i świetnie się przy niej bawiłem.
mount&blade - Jeśli grafa cię nie odstraszy to gra jest podobno git.
+singleplayer jakis...jest to stała lista na jakies 3 miesiące... - Single? Hmm, oże Mass Effect? To jest świetna gra - również jedna z najlepszych w jakie grałem. Albo Medieval II który ma miażdżący klimat i świetne bitwy, albo któryś z Prince of Persia - teraz są w tanich seriach, ale grywalność mają niebotyczną - szczególnie The Two Thrones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:08, junior35 napisał:

cs 1.6

Cóż, tylko o tej grze się mogę wypowiedzieć. Wciąga, owszem, 2 miesiące życia straciłem, ale...nie jest to gra dla ambitnych ludzi. Mi po 2 miesiącach znudziło się ciągłe latanie, zabijanie i szukanie bomb :/ Może jestem dziwny, ale cs 1.6 mimo, że jest fajny, to jednak w moim osobistym rankingu Enemy Territory bije CS-a na głowę. Pewnie właśnie naraziłem się milionom ludzi, którzy życia bez cs-a sobie nie wyobrażają, ale póki nie wiedzą, że się chowam w jaskini, to nic mi nie grozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w BF''a 2 i demko BF''a 2142 i szczerze mówiąc w demko 2142 grało mi się lepiej. Szczególnie dzięki trybowi tytana, który jest naprawdę świetny i to już w demie, a pełna wersja daje podobno jeszcze większe możliwości. Jeśli nie grałeś w 2 to nie można traktować 2142 jako moda - pokrzywdzeni są ci, co w 2 grali, bo w takim przypadku na 2142 może być trochę szkoda kasy, jednak w przeciwnym wypadku ja wziąłbym BF''a 2142, przede wszystkim ze względu na tytana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos lubi w zime usciasc z kawa przy PC i poprzechodzic mase questow i misji ze znajomymi w jednej drużynie, to jest tylko jedna gra - Guild Wars. rozbudowana podzielona na kilka kampani.. Każda z dużym obszarem(światem) do odkrycia.. 12 profesji do wyboru i masa skilli. Gra cud miód dla fanów MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:11, Telomo napisał:

Guild Wars -> WoW - w wowa grałem w triala...i jest zbyt podobny do lineage 2...a w l2 grałem 1,5 roku, niby rozbudowane, ale jednak się nudzi po pewnym czasie, a ludzie którzy grają, pykają bo mają zapłacony kolejny miesiąc, a potem to samo...
atlantica online - nie znam giercy - to taki MMORPG/RTS pobił na głowę WoW''a w USA, jest darmowa ^^
gunz the duel - strzelanka TPP, liczy się zręczność, bije się poziomy
cs 1.6 - ssie, już lepiej bioshocka w single pograć :D - wole cs''a i z kolegami na ts''ie pogadać.
spore - polecam - ja też polecam
mount''n blade - spox - także spox

coś do singla?
Hmmm....
Neverwinter Nights Diamentowa Edycja + NWN2 +NWN2 Storms of Zehir

Co do singlów, to na dłuższy czas planuje kupić medievala 2
i może przejdę gothica 1 jeszcze raz ^^
Mass Effect - za słabą karte mam...nie obsługuje GF 6200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem kilku gier, m. in. Sega Rally, The Guild 2, Jade Empire oraz Moto GP 07. Są to dobre gry? Warte ceny 10 zł? Najbardziej obawiam się o The Guild 2 i Moto GP 07. Niedawno grałem u kumpla w starsze Moto GP i byłem zadowolony, pomyślałem że kupię sobie nowszą część, jednak nigdy nie byłem sympatykiem wyścigów motocyklowych. To samo z The Guild 2. Lubię RPGi, Fable mnie się bardzo podobało, bijatyki w japońskich klimatach też lubię, ale właśnie, kuzyn mówił że w JE jest za dużo bijatyki a za mało RPG, to prawda?? Prosiłbym o opinie na temat tych gier, a w szczególności Moto GP 07 i The Guild 2. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 22:38, MasterHeroes napisał:

Zastanawiam się nad kupnem kilku gier, m. in. Sega Rally, The Guild 2, Jade Empire oraz
Moto GP 07. Są to dobre gry? Warte ceny 10 zł? Najbardziej obawiam się o The Guild 2
i Moto GP 07. Niedawno grałem u kumpla w starsze Moto GP i byłem zadowolony, pomyślałem
że kupię sobie nowszą część, jednak nigdy nie byłem sympatykiem wyścigów motocyklowych.
To samo z The Guild 2. Lubię RPGi, Fable mnie się bardzo podobało, bijatyki w japońskich
klimatach też lubię, ale właśnie, kuzyn mówił że w JE jest za dużo bijatyki a za mało
RPG, to prawda?? Prosiłbym o opinie na temat tych gier, a w szczególności Moto GP 07
i The Guild 2. Z góry dziękuję za pomoc.



Co do motogp - jak chcesz. JE - WAAAARTO. THe Guild 2 - słyszałem, że średniak ale fajny (SŁYSZAŁEM!) a JE jest tak samo RPG-wate jak NWN... w końcu ci sami twórcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MotoGP07 jest swietne.Thr Guild 2 to bardziej strategia ekonomiczna niz rpg-zakladasz jakies gospodarstwo czy warsztat i rozwijasz iteres.Choc mozna godac z inymi postaciami(nawet zalozyc rodzinne) i rozwijac wlasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gier strategicznych i rozwijania biznesu/interesu, polecam starą ale jarą Car Tycoon. Gra świetna w swoim typie. Wciąga na długie wieczorne godziny i nigdy praktycznie się nie nudzi. Jest wiele zadań i wyzwań, którym naprawdę trudno podołać. Poza tym jest to gra dla tych, którzy lubią móżdżkować jak tutaj pokonaj innego rywala i wywalić go z interesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 07:04, Iverson7 napisał:

MotoGP07 jest swietne.Thr Guild 2 to bardziej strategia ekonomiczna niz rpg-zakladasz
jakies gospodarstwo czy warsztat i rozwijasz iteres.Choc mozna godac z inymi postaciami(nawet
zalozyc rodzinne) i rozwijac wlasna.

Czyli że The Guild 2 jest czymś w stylu sim city ale gra się 1 rodziną?
Takie mini tycoon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 12:58, MasterHeroes napisał:

Czyli że The Guild 2 jest czymś w stylu sim city ale gra się 1 rodziną?
Takie mini tycoon?


Mysle ze mozna tak powiedziec.Na twom miejscu wzial bym motogp i sega rally(a za wyscigami nieprzepadam-wiec to tez swiadczy dobrze o tych grach).Sam kupie sega rally bo motogp juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 13:09, Iverson7 napisał:

> Czyli że The Guild 2 jest czymś w stylu sim city ale gra się 1 rodziną?
> Takie mini tycoon?

Mysle ze mozna tak powiedziec.Na twom miejscu wzial bym motogp i sega rally(a za wyscigami
nieprzepadam-wiec to tez swiadczy dobrze o tych grach).Sam kupie sega rally bo motogp
juz mam.

Czyli że wg. Ciebie JE i The Guild 2 nie brać? No mnie po tych opisach trochę się zaczęły podobać te gry, NWN uwielbiam, a sim city i inne też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to bierz chodzilo mi o to tylko ze the guild 2 to bardziej ekonomia niz rpg i ze mi do gustu malo przypadlo(chociaz kilka godzin prz tym spendzilem).A o JE niemam zdania chociaz mnie ie kreca wschodnie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Powoli dochodzę do ideału gier które na stałe lub dłuższy czas zagoszczą na moim kochanym PeCetku. Są to:
CS 1.6, Gunz the duel,Guild Wars i Mount & Blade. Oprócz M&B są to gry sieciowe, ale chcę mieć także MMORTS, ale nie za każdym razem rozwój i bitwa z kolegą, które są dostępne w zwykłych RTS''ach, ale taka, hmm, podobna do Plemion czy Traviana, ale za pośrednictwem klienta, może być cRPG/RTS...i jak narazie znalazłem 2...
Atlantica online
Dreamlords
Są to ponoć najlepsze. Ściągnąłem już Atlantice i właśnie się update''uje, ale może znacie jakieś inne podobne i dobre. Jeżeli ktoś gra w takie coś, to proszę o opisanie jak to działa...
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 19:23, JayL napisał:

Grałem w BF''a 2 i demko BF''a 2142 i szczerze mówiąc w demko 2142 grało mi się lepiej.
Szczególnie dzięki trybowi tytana, który jest naprawdę świetny i to już w demie, a pełna
wersja daje podobno jeszcze większe możliwości. Jeśli nie grałeś w 2 to nie można traktować
2142 jako moda - pokrzywdzeni są ci, co w 2 grali, bo w takim przypadku na 2142 może
być trochę szkoda kasy, jednak w przeciwnym wypadku ja wziąłbym BF''a 2142, przede wszystkim
ze względu na tytana.


albo wybierz Enemy Territory : Quake Wars - rewelacyjna teamowa sieciowa gra ;-)))
choc musze przyznac ze tryb Tytana jest swietny ale reszta gry troche nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:33, michal15f napisał:

No więc tak. Zastanawiam się jaką kupić piłkę nożną na PC: FIFĘ 09 czy PES 2009? I czy
wskazany będzie zakup pada?

Lepsza bedzie fifa.Wiecej lig lepsza grafika i animacja.A i pad nie jest konieczny na klawie gra sie conajmniej przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się