FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

ceny wg Empik.com :
Guild Wars - 56,49 zł
Guild Wars : Factions - 56,49
Guild Wars : Nightfall - 56,49
Guild Wars : Eye of the North - 93,99
to ostanie nie proponuje kupowac na empik.com mysle ze znajdzie sie gdzies taniej.

Pierwsze 3 gry są sprzedawane w seri Platynowa kolekcja..
Jeżeli ceny w empiku będą inne, to proponuje założyć konto na empik.com i zamówić ( któraś z tych gier co zamówisz ) ja do salonu empik w mieście którym mieszkasz i po prostu przyjść i odebrać. ( płacisz tylko za to co zakupiłeś, nie płaci się za wysyłkę do salonu )

BTW ogólnie gry proponuje kupować w media markt poniewaz większość gier w media są o wiele tańsze niż w empiku czasami różnica dochodzi nawet do 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Odnośnie MMO.
Warhammera wogóle nie poleca, ponieważ to jest samo PVP i dla początkującego nie jest za dobre, a że w MMo siedze 3 lata, mi się nie podoba.
Mam Guild Wars''a i jestem Zadowolony. Nie musisz siedzieć codziennie przz 4-5 godzin żeby wbić lvl, tylko wbijasz go w tydzien albo w 2 tygodnie, ale grając godzinkę, albo nie codzienne.
Co do kampanii, ja stosuję strategię "najpierw poczytaj". Czytałem dużo i wybrałem 3 postaci które mnie interesują.
Kupiłem Prophercies i zrobiłem Łowcę...niedługo kupuję Factions i zrobię Zabójcę,a po nowym roku Nightfalla i robię Derwisha. Bardzo ci polecam GW, bo nie siedzisz 23,5 h/24h tylko grasz ile chcesz i i tak jesteś zadowolony.

Co do Atlantis Online...można to porównać do każdej innej MMO, walki wyglądają jak w Herosie, tylko że każda tura ma od 10-30 sekund w zależności od liczby ludzie w party gracza, a ile ma potwór. Grafika ładna, ale trochę sztywna. Osobiście po półgodzinie wywaliłem.

Wczoraj ściągnąłem Dreamlords...to chyba będzie coś lepszego, jesteś władcą, rozbudowywujesz, atakujesz...słowem PLEMIONA albo TRAVIAN ^^ nawet można tym co się dzieje na serwerze sterować za pomocą przeglądarki, ale cała zabawa chyba będzie w kliencie. Właśnie włączam..

Co myślicie o Exteelu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 06:30, junior35 napisał:

Warhammera wogóle nie poleca, ponieważ to jest samo PVP i dla początkującego nie jest
za dobre, a że w MMo siedze 3 lata, mi się nie podoba.


siedzisz 3 lata choć ci się nie podoba? lol... :]

Dnia 25.11.2008 o 06:30, junior35 napisał:

Wczoraj ściągnąłem Dreamlords...to chyba będzie coś lepszego, jesteś władcą, rozbudowywujesz,
atakujesz...słowem PLEMIONA albo TRAVIAN ^^ nawet można tym co się dzieje na serwerze
sterować za pomocą przeglądarki, ale cała zabawa chyba będzie w kliencie. Właśnie włączam..


nie słyszałem o tej grze... jak skończysz grać to napisz czy ci się podoba bo mnie plemiona kiedyś tam wciągnęły :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zakupić sobie Bioshocka:) Co prawda gra miała premierę rok temu ale do tej pory powala mnie na kolana:)
Ostatnimi czasy zastanawiałem się nad kupnem Wara albo Age Of Connan lecz zdecydowałem się na AoC z racji mozliwosci uzywania broni obuchowych (Kocham:D) Noi gra wydaje mi się bardziej rozbudowana. Przystępna cena gry (na allegro już od 60 zł nowa gra) ,niedługo wersja polskojęzyczna ,a poza tym cena abonamentu prawdopodobnie będzie przystępna dla polaków w granicach 30 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 06:30, junior35 napisał:

Witam.
Odnośnie MMO.
Warhammera wogóle nie poleca, ponieważ to jest samo PVP i dla początkującego nie jest
za dobre, a że w MMo siedze 3 lata, mi się nie podoba.
Mam Guild Wars''a i jestem Zadowolony. Nie musisz siedzieć codziennie przz 4-5 godzin
żeby wbić lvl, tylko wbijasz go w tydzien albo w 2 tygodnie, ale grając godzinkę, albo
nie codzienne.
Co do kampanii, ja stosuję strategię "najpierw poczytaj". Czytałem dużo i wybrałem 3
postaci które mnie interesują.
Kupiłem Prophercies i zrobiłem Łowcę...niedługo kupuję Factions i zrobię Zabójcę,a po
nowym roku Nightfalla i robię Derwisha. Bardzo ci polecam GW, bo nie siedzisz 23,5 h/24h
tylko grasz ile chcesz i i tak jesteś zadowolony.

Co do Atlantis Online...można to porównać do każdej innej MMO, walki wyglądają jak w
Herosie, tylko że każda tura ma od 10-30 sekund w zależności od liczby ludzie w party
gracza, a ile ma potwór. Grafika ładna, ale trochę sztywna. Osobiście po półgodzinie
wywaliłem.


W Tym momencie zassałem Atlantice:) Pociągnę aż do gwiazdki a później wsakuje na AoC:)

Dnia 25.11.2008 o 06:30, junior35 napisał:

Wczoraj ściągnąłem Dreamlords...to chyba będzie coś lepszego, jesteś władcą, rozbudowywujesz,
atakujesz...słowem PLEMIONA albo TRAVIAN ^^ nawet można tym co się dzieje na serwerze
sterować za pomocą przeglądarki, ale cała zabawa chyba będzie w kliencie. Właśnie włączam..

Co myślicie o Exteelu ??

Exteel , gra dobra grywalność średnia. Jeżeli lubisz gry w stylu robotowo-bombowo to polecam:) Fajna sprawa coś na zasadzie Warrocka:) Tylko ze modyfikujesz bronie:) Godne polecenia jak większość gier NCSoftu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2008 o 20:58, Telomo napisał:

A kto mi doradzi co pierw kupić:
Arcanum czy Planescape Torment?


obie swietne z czasow prawdziwych cRPG - jak dasz rade to obie
Torment troche lepszy graficznie... Acanum jest chyba bardziej rozbudowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 10:34, lordlolek napisał:


> Warhammera wogóle nie poleca, ponieważ to jest samo PVP i dla początkującego nie
jest
> za dobre, a że w MMo siedze 3 lata, mi się nie podoba.

siedzisz 3 lata choć ci się nie podoba? lol... :]

>

Nie, on napisał, że siedzi w MMO 3 lata(czyli dał do zrozumienia że się trochę na tym zna) i że Warhammer Online mu się nie podoba. :) Czytaj uważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie długo zamówię sobie jakieś gry na "gwiazdkę" no i mam jeszcze 40zł do wykorzystania jaką porządną gierke mogę za to kupić???10 czy 20zł mogę dożucić z kieszonkowego.Dajcie jakiś fajny pomysł... Lubię gry akcji ale dobrymi przygodówkami/sachomodówkami też nie pogardzę.Gdybym miał lepszego kompa wybór nie był by taki trudny... :( 1,6ghz 512mb ram i 256mb karta graficzna.(7300GT)Pomóżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 14:44, Danio237 napisał:

Już nie długo zamówię sobie jakieś gry na "gwiazdkę" no i mam jeszcze 40zł do wykorzystania
jaką porządną gierke mogę za to kupić???10 czy 20zł mogę dożucić z kieszonkowego.Dajcie
jakiś fajny pomysł... Lubię gry akcji ale dobrymi przygodówkami/sachomodówkami też nie
pogardzę.Gdybym miał lepszego kompa wybór nie był by taki trudny... :( 1,6ghz 512mb ram
i 256mb karta graficzna.(7300GT)Pomóżcie :D


Nie pomogę xP

A tak na serio: Serious Samy? Oblivion? Syberia 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darth 16 thx ^^

co do dreamlords, to..
najpierw wybierasz jak wygląda twoja postać, babka albo facet..a wygląd jest ograniczony do koloru, ponieważ jesteś takim hmm..żywiołakiem.

Sama gra podobna do plemion i troszkę do Warcrafta ze względu na skille, mnie nie wciągnęła, i dam se spokój, najlepsze strategie są singleplayer ^^

Nie wiem co wybrać miedzy exteelem i gunzem, exteela właśnie zainstalowałem, sprawdze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 14:49, Telomo napisał:

> Już nie długo zamówię sobie jakieś gry na "gwiazdkę" no i mam jeszcze 40zł do wykorzystania

> jaką porządną gierke mogę za to kupić???10 czy 20zł mogę dożucić z kieszonkowego.Dajcie

> jakiś fajny pomysł... Lubię gry akcji ale dobrymi przygodówkami/sachomodówkami też
nie
> pogardzę.Gdybym miał lepszego kompa wybór nie był by taki trudny... :( 1,6ghz 512mb
ram
> i 256mb karta graficzna.(7300GT)Pomóżcie :D

Nie pomogę xP

A tak na serio: Serious Samy? Oblivion? Syberia 1 i 2

Nie nie i nie!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grę w WoW, na darmowym pre-paidzie. Ale jakoś tak nie za bardzo mi wchodzi, a MMO lubię.

Co byście powiedzieli:

Czekać na premierę GTAIV, czy kupić teraz GW?

Jak GW, to co byście polecili dla początkującego w tej właśnie grze? W Factions grałem, było 14 dni w CDA, ale ten chiński klimat mi nie wszedł :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 15:33, Arkads napisał:

Właśnie zacząłem grę w WoW, na darmowym pre-paidzie. Ale jakoś tak nie za bardzo mi wchodzi,
a MMO lubię.

Co byście powiedzieli:

Czekać na premierę GTAIV, czy kupić teraz GW?

Jak GW, to co byście polecili dla początkującego w tej właśnie grze? W Factions grałem,
było 14 dni w CDA, ale ten chiński klimat mi nie wszedł :x


Hm..MMO lubisz, w takim razie na Twoim miejscu zainteresowałbym się Conanem lub Warhammerem (płatne). Sporo jest też darmowych MMO, jakość niektórych pozostawia wiele do życzenia... ale warto te ciekawsze sprawdzić.

Na co czekać ? Skoro klimat GW Ci nie wszedł, moim zdaniem nie wejdzie w Ciebie też później, dlatego czekałbym na GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

1. Nie chcę płatnych ;P
2. Napisałem ze nie spodobał mi się Factions, bo po prostu nie lubię japońskich klimatów ze skośnookimi.
3. O ile się nie mylę jest jeszcze podstawowa wersja i Nightfall. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 15:46, Arkads napisał:

/ciach/

1. Nie chcę płatnych ;P
2. Napisałem ze nie spodobał mi się Factions, bo po prostu nie lubię japońskich klimatów
ze skośnookimi.
3. O ile się nie mylę jest jeszcze podstawowa wersja i Nightfall. :)

No i jeszcze Eye of the North, ale żeby go uruchomić musisz mieć jakąś inną grę z serii GuildWars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 15:46, Arkads napisał:

3. O ile się nie mylę jest jeszcze podstawowa wersja i Nightfall. :)


Prophecies (znane po prostu jako Guild Wars) jest najbardziej standardowe - trochę pustyni, dżungli, śniegu, zielonych nizin itp. :P Takie standardowe fantasy. Nightfall to klimaty afrykańskie - sawanna etc.

Jeśli nie podobał Ci się tylko klimat to warto. Jak nie podobał Ci się styl rozgrywki to nie bierz, bo praktycznie taki sam jest we wszystkich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowione...
Na kompie na zawsze (pół roku) zagoszczą Guild Wars, CS 1.6 i Gunz...żadnych strategii MMO dobrych nie ma, a tak naprawde to ja chyba nie lubie strategii, jedyna którą przeszedłem w 100% to Tzar:Ciężar korony ^^

Zainstalowałem sobie Gothica 1 i może jutro 2, mam mount &Blade, spore, POP 1 i 2....te gry chcę przejść lub trochę pograć, nie będą się ciąć więc będę mieć przyjemnośc z grania, a nie granie typu "tak sie tnie/musze grać na 800x600 i przejdę ją w 3 dni, byle najszybciej".

I tu mam pytanko...jakie znacie doooobre mody do Gothica I, II i jakie wyjdą niedługo na Mount&Blade wersja 1.011. Z góry dzięki...i która cześć PoP się wam najbardziej podobała, która polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 20:16, junior35 napisał:

.i która cześć PoP się wam najbardziej podobała,
która polecacie?

Warrior Within-według mnie najlepsza część. Ten klimat...mmm...mióóóóóóód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Z góry dzięki...i która cześć PoP się wam najbardziej podobała,

Dnia 25.11.2008 o 20:16, junior35 napisał:

która polecacie?


Zdecydowanie The Two Thrones - największa grywalność, idealny klimat(nie za bajkowy jak w TSOT ale nie za "ostry jak w WW), świetne i miodne walki i fajne sekwencje speed kill. Tylko etapy z rydwanami takie nijakie. Polecam TTT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się