FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 12:25, Nekromantik napisał:


> To może pierw powiedz nam co masz a potem się pomyśli czego nie masz :D
Mam bardzo dużo, ale komercji, natomiast chciałbym zagrać w coś o czym się nie mówi
i tu jest widzę kłopot straszny :P


To polecam darmowe gry na stronach...

Ciekawe uzasadnienie komercji: jak się o czymś mówi to komercha, nie ma co...

Danie linka chyba nie łamie regulaminu:
http://przygodowki.web.iq.pl/
może tam coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 14:37, Telomo napisał:

To polecam darmowe gry na stronach...

Ciekawe uzasadnienie komercji: jak się o czymś mówi to komercha, nie ma co...

Danie linka chyba nie łamie regulaminu:
http://przygodowki.web.iq.pl/
może tam coś znajdziesz.

Dzięki za linka o to mi chodziło, kiedyś byłem na tej stronce, nawet dodałem do ulubionych, ale po formacie wszystko przepadło, a ja nie mogłem sobie przypomnieć jej skomplikowanego adresu xD Teraz wrzucę na pena. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:50, Telomo napisał:

Widzisz dokłądnie 20 sekund zajęło mi jej znalezienie w google.pl....

Mi dokładnie tyle zajęła utrata wszystkiego na dysku po przeszukiwaniu podobnych stron i zainstalowaniu zainfekowanej darmowej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:57, Nekromantik napisał:

> Widzisz dokłądnie 20 sekund zajęło mi jej znalezienie w google.pl....
Mi dokładnie tyle zajęła utrata wszystkiego na dysku po przeszukiwaniu podobnych stron
i zainstalowaniu zainfekowanej darmowej gry :P


To jestem ciekaw na jakiej ty stronie byłeś i jakie masz zabezpieczenia : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki dylemat, ale wczoraj zamówiłem F3. Najlepiej to poczytaj sobie recenzje obydwu gier i kup tą która będzie odpowiadała twoim wymaganiom. Ja potym co przeczytałem i zobaczyłem polecił bym ci F3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:13, Kerigun napisał:

Mam dylemat. Uzbierałem kase i nie wiem co kupić. Fallout 3 czy może FarCry 2.

Hehe mialem niedawno taki sam dylemat i postawilem na Far Cry 2.Niezawiodlem sie.Gra jest swietna,grafika rewelacyjna(choc crysis to to niejest,ale posiada klimat i te widoki...),bron po duzym zuzyciu zaczyna sie zacinac a niekiedy nawet wybucha.Ale dlamnie najlepsze sa mini operacje a jest ich z kilka rodzajow np.nastawianie reki/nogi/palca,gaszenie(z ognia)ramienia,wtjmowanie kuli czy jakiegos drucika.Poprostu swietna gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do CoD 4. Ja zastanawiam się nad Drakensangiem , Far Cry 2 i Civilization IV Complete Edition, ale chętnie wysłucham też waszych propozycji. Gatunek nie gra roli byleby nie była to przygodówka, survival horror czy symulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:47, Santino93 napisał:

Co polecicie do CoD 4. Ja zastanawiam się nad Drakensangiem , Far Cry 2 i Civilization
IV Complete Edition, ale chętnie wysłucham też waszych propozycji. Gatunek nie gra roli
byleby nie była to przygodówka, survival horror czy symulator.


Ja jako maniak FPS''ów poleciłbym Ci FC2 ale nie grałem w dwie pozostałe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 15:05, Telomo napisał:

To jestem ciekaw na jakiej ty stronie byłeś i jakie masz zabezpieczenia : P

Chyba victorygames, albo innej... Już nie pamiętam, natomiast Nodowi 32 wygasła wtedy zdaje się licencja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:13, Kerigun napisał:

Mam dylemat. Uzbierałem kase i nie wiem co kupić. Fallout 3 czy może FarCry 2.


Zdecydowanie polecam Ci Fallout''a 3. Gra prezentuje się bardzo dobrze, no i jeszcze ten postapokaliptyczny klimat. Mmm... majstersztyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:13, Kerigun napisał:

Mam dylemat. Uzbierałem kase i nie wiem co kupić. Fallout 3 czy może FarCry 2.

Zdecydowanie FC2. Grałem u kumpla w obie gry. FC2 ma świetny klimat i jest realistyczny i ma masę broni. Natomiast F3 to nie Fallout... To FPS z cząstkami RPG, grafiką i... niczym więcej. Nie ma klimatu świata Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:56, Nekromantik napisał:


> To jestem ciekaw na jakiej ty stronie byłeś i jakie masz zabezpieczenia : P
Chyba victorygames, albo innej... Już nie pamiętam, natomiast Nodowi 32 wygasła wtedy
zdaje się licencja :P


ja jakoś na victorygames nigdy czegoś takiego nie miałem :P

EDIT:
co do polecania w dwu tytułach to polecam rzut monetą, bo inaczej każdy co innego poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:47, Santino93 napisał:

Co polecicie do CoD 4. Ja zastanawiam się nad Drakensangiem , Far Cry 2 i Civilization
IV Complete Edition, ale chętnie wysłucham też waszych propozycji. Gatunek nie gra roli
byleby nie była to przygodówka, survival horror czy symulator.


CoD 4 to świetna gra. Ma wspaniałą grafikę, do której nie potrzebujesz superkompa. Grywalność stoi na wysokim poziomie. Jedna z najlepszych FPsów w jakie grałam, a grałam w wiele ;) Serdecznie polecam, nie będziesz żałował. Mnie gra wciągnęła na maksa, chociaż szkoda, że krótka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zrezygnuję z CoD 4 i kupię Civ4 (bo w promocji) i ... GTA IV. Miałem nie kupować tylko poczekać na wersje PL, ale że ta ma wyjść dopiero w lutym (znając Polskę to premierę 10 razy przełożą), a ja już chyba dłużej nie wytrzymam czekać bo na GTA IV czekam od pierwszego info, że powstaję. CoD''a 4 zakupię kiedyś przy okazji - może na Wielkanoc.

Chociaż sam już nie wiem bo co minutę mam inny pomysł na co przeznaczyć te 2 stówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:55, Santino93 napisał:

Chyba jednak zrezygnuję z CoD 4 i kupię Civ4 (bo w promocji) i ... GTA IV. Miałem nie
kupować tylko poczekać na wersje PL, ale że ta ma wyjść dopiero w lutym (znając Polskę
to premierę 10 razy przełożą), a ja już chyba dłużej nie wytrzymam czekać bo na GTA IV
czekam od pierwszego info, że powstaję. CoD''a 4 zakupię kiedyś przy okazji - może na
Wielkanoc.

Chociaż sam już nie wiem bo co minutę mam inny pomysł na co przeznaczyć te 2 stówki.


Jak GTA IV tłumaczą pełnie to wolę wersję angielską (polskie głosy w gta... omygy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:58, Telomo napisał:

Jak GTA IV tłumaczą pełnie to wolę wersję angielską (polskie głosy w gta... omygy)


O to już sie nie martw. W żadnej z gier z serii GTA nie było jeszcze dubbingu i w GTA IV z całą pewnością go również nie będzie. Kinówka (ale dopiero po pewnym czasie, być może dopiero gdy gra spadnie do jakiejś tańszej serii) to tutaj jedyne sensowne rozwiązanie i Cenega doskonale o tym wie, więc nie masz sie co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się