FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 23:30, rudolfo napisał:

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi...to skreślam te gry i zostaje DMC3 i BT...co proponujesz?

Hmm, może obie? ;] A tak naprawdę to zależy co lubisz. Jeśli wolisz akcję i lubisz slashery to DMC3, jeśli jednak wolisz RPG (z przymrużeniem oka) to The Bard''s Tale. Obie gry są dosyć dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 00:12, zermithon napisał:

> Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi...to skreślam te gry i zostaje DMC3 i BT...co
proponujesz?
>
Hmm, może obie? ;] A tak naprawdę to zależy co lubisz. Jeśli wolisz akcję i lubisz slashery
to DMC3, jeśli jednak wolisz RPG (z przymrużeniem oka) to The Bard''s Tale. Obie gry
są dosyć dobre.


A co jest dłuższe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dobrego fps do grania w multi, gra ma byc najlepiej do 50 zl i taka w ktora gra duzo ludzi. Gralem w demo battlefielda 2 wiec cos z tego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 10:56, KŁEJK napisał:

Ponawiam pytanie z dnia wczorajszego. Link do tamtego posta ... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&pid=12034


Demko mi się spodobalo, kupilem więc grę... doszedłem do połowy i sprzedałem ją... xD

IMO porażka, podobało mi się jedynie te detektywistyczne wstawki... jesli chodzi o walki z psycholami to IMO Manhunt bije gre o głowę.
Też lubię lekko chore gry, ale CCO mi nie spasowal... z tego co pamietam więcej tam uciekania niż walki, a jak walczysz to oczywiscie z pozycji tego słabszego, dużo uników i dobra technika walki... ;P

Jak lubisz ryzykować i masz zbędne dwie dyszki to kupuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 23:21, Kraju92 napisał:

Nie gadaj głupot kupuj Dawn of War II, a później Burnout Paradise, a nie tam jakieś casualowe
Spory, czy monotematyczne Miirorsy Edge xD

Pogadamy o moim wyborze później na xfire :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zblizaja sie ferie(przynjamiej u mnie ;p), wiec chetnie kupilbym bym kilka gier(max 100zl). I tu mam problem. Nie wiem co moglbym kupic ;P Lubie shotery i action rpg(cos jak Wiedzmin). To chyba tyle. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:30, Budo napisał:

>action rpg (cos jak Wiedzmin).

Dark Messiah of Might and Magic, Jade Empire, Fable. Trzy tanie i dobre gry.


Wlasnie nad nimi myslalem. Fable juz mam wiec pewnie wezme Dark Messiaha i moze Jade Empire(klimat mi troche nie pasuje)


Arisovo 14
Te gry juz mam ;p


Moze jeszcze jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:49, xadras95 napisał:

Wlasnie nad nimi myslalem. Fable juz mam wiec pewnie wezme Dark Messiaha i moze Jade
Empire(klimat mi troche nie pasuje)


Jak uważasz, Jade Empire mi się chyba bardziej od Dark Messiah podobało, ale DM na pewno też jest świetną grą- akurat jest przecneniona w wplnomanii i można kupić za jakieś grosze. Może ktoś poradzi jeszcze coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:58, przemcio256 napisał:

A Mass Effect? Zastanawiasz się nad RPGami i lubisz shootery, więc...


W RPG wole machac mieczem, wiem ze jestem wybredny ;p

Moglby mi ktos opsiac krotko gry: Bard''s Tale, Unreal Tournament 3(duzo ludzi w to gra? Slyszalem ze malo) i Tom Clancy`s Ghost Recon: Advanced Warfighter(ktory lepsza 1 czy 2)? Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio zacząłem zastanawiać nad Red Alertem 3. Zaczęło się od ściągnięcia dema, ogólnie nie jest złe, świetny klimat i dobry, oldskulowy gameplay. Może mi ktoś coś doradzić? Lepszy jest RA3 od C&C3? Zastanawiałem się też nad Mass Effectem na PC, ale czuje że niedługo wejdzie do platyny, więc chyba spasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:09, alduron napisał:

Co lepsze;Far Cry 2 czy Crysis?


Jak dla mnie obie cienkie :) Radziłbym ci GoW lub S.T.A.L.K.E.R.A , chociaż jak miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma wybrałbym Crysis''a chociażby ze względu na cenę ( nowa 40 zł wirtus 42zł 3kropki.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:09, alduron napisał:

Co lepsze;Far Cry 2 czy Crysis?


Według mnie Crysis. FC 2 jest w sumie nudne, fabuła jest słaba i co chwile trzeba walczyć z odradzającymi się przeciwnikami. Crysis może nie ma otwartego świata, ale jest dużo lepszy pod względem fabuły i walki(dzięki kombinezonowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:09, alduron napisał:

Co lepsze;Far Cry 2 czy Crysis?

Moim zdaniem Crysis ma trochę lepszą Fabułę od FAR CRY 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Far Cry 2 to nie wiem bo nie grałem ale Crysisa mam i żałuje pieniędzy...nie polecam jest nudny, monotonny, fabuła jest strasznie naciągana i przewidywalna i ogólnie niczym się nie wyróżnia tylko grafiką ale Far Cry 2 też posiada ją świetną na twoim miejscu bym brał Far Cry 2 co do Crysisa to do dzisiaj brzydzę się jak widzę go w swojej kolekcji :/.
PS. Crysisa do nie ukończyłem z powodu tak niesamowitej nudy w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę wybrać tylko dwie gry.Które z tych polecilibyście najbardziej:
-FEAR
-Far Cry 2
-Crysis
-Fallout 3
-Wiedźmin
-Call of Duty 2

??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się