FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2009 o 18:06, maciek999 napisał:

Moglibyście polecić mi jakąś darmową grę MMORPG w klimatach fantasy, oczywiście która
działała by na moim komputerze ;p Intel Celeron 1.7 GhZ, 1024mb Ram, Ati Radeon 9600pro.
EDIT: wszystko po za Tibią ;p

WoW albo Guild Wars. Wybieraj poprzeczytaj recenzje i opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:08, Arisovo 14 napisał:

> Moglibyście polecić mi jakąś darmową grę MMORPG w klimatach fantasy, oczywiście
która
> działała by na moim komputerze ;p Intel Celeron 1.7 GhZ, 1024mb Ram, Ati Radeon
9600pro.
> EDIT: wszystko po za Tibią ;p
WoW albo Guild Wars. Wybieraj poprzeczytaj recenzje i opinie;)


Od kiedy to WoW albo GW sa darmowe? No może GW jeszcze, bo płacisz tylko raz, za gre, ale w WoW trzeba jeszcze abonament płacić...

Dnia 15.01.2009 o 18:08, Arisovo 14 napisał:

Moglibyście polecić mi jakąś darmową grę MMORPG w klimatach fantasy, oczywiście która
działała by na moim komputerze ;p Intel Celeron 1.7 GhZ, 1024mb Ram, Ati Radeon 9600pro.
EDIT: wszystko po za Tibią ;p


MU, Sillkroad, Archlord. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:09, Kalejdoskop86 napisał:

Mogę wybrać albo Fallout 3 albo Neverwinter Nights 2 z dodatkiem Maska Zdrajcy. Co polecacie?


Fallout to gra na baaardzo długo, zwłaszcza biorąc pod uwagę dodatki i mody... Tyle że NWN2 także :D Ja nie mógłbym się zdecydować, chociaż na korzyść NWN przemawia także multiplayer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:16, piecia997 napisał:

> Mogę wybrać albo Fallout 3 albo Neverwinter Nights 2 z dodatkiem Maska Zdrajcy.
Co polecacie?

Fallout to gra na baaardzo długo, zwłaszcza biorąc pod uwagę dodatki i mody... Tyle że
NWN2 także :D Ja nie mógłbym się zdecydować, chociaż na korzyść NWN przemawia także multiplayer...

Interesuje mnie sam single bez modów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:56, Etherion66 napisał:

Krótka piłka: F.E.A.R. z dodatkami czy bez (bo słyszałem, że są kiepskie)?

Fear z tym pierwszym dodatkiem (za 15.99 w Extra klasyce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:56, Etherion66 napisał:

Krótka piłka: F.E.A.R. z dodatkami czy bez (bo słyszałem, że są kiepskie)?


Nie wiem ile kosztuje FEAR bez dodatkÓw, ale jeśli jest to dużo rÓżnica, a masz mało kasy to nie bierz dodatkÓw. Są słabe, i nic nie wnoszą do fabuły, która bedzie kontynuowana w FEAR 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:13, marcinshinoda napisał:


Nie wiem ile kosztuje FEAR bez dodatkÓw, ale jeśli jest to dużo rÓżnica, a masz mało
kasy to nie bierz dodatkÓw. Są słabe, i nic nie wnoszą do fabuły, która bedzie kontynuowana
w FEAR 2.


FEAR bez dodatków kosztuje 20 zł. Też bym radził brać bez dodatków. Są dużo słabsze od podstawki, poza tym FEAR2 zacznie się dokładnie w momencie w którym skończył się FEAR1. Nie będzie uwzględniał fabuły z dodatków ani w żaden sposób nawiązywał do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:14, zermithon napisał:

>
> Nie wiem ile kosztuje FEAR bez dodatkÓw, ale jeśli jest to dużo rÓżnica, a masz
mało
> kasy to nie bierz dodatkÓw. Są słabe, i nic nie wnoszą do fabuły, która bedzie kontynuowana

> w FEAR 2.

FEAR bez dodatków kosztuje 20 zł. Też bym radził brać bez dodatków. Są dużo słabsze od
podstawki, poza tym FEAR2 zacznie się dokładnie w momencie w którym skończył się FEAR1.
Nie będzie uwzględniał fabuły z dodatków ani w żaden sposób nawiązywał do nich.


Nie. Druga część rozpoczyna się 30 minut przed końcem jedynki, a więc pół godziny przed eksplozją. Radze dokładnie zapoznać sie z tematem;]

Antlogia FEAR(podstawke+dodatki kosztuje chyba 50 zł). Nie warto wg mnie. Ale dla fan FEAR powinnen zagrać w EXP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 21:31, marcinshinoda napisał:


Nie. Druga część rozpoczyna się 30 minut przed końcem jedynki, a więc pół godziny przed
eksplozją. Radze dokładnie zapoznać sie z tematem;]


Ooo jaki dokładny! Szkoda, że nie byłeś taki dokładny przy śledzeniu fabuły pierwszego FEAR''a. ;P

No ale w sumie masz rację, trzeba być precyzyjnym. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Ooo jaki dokładny! Szkoda, że nie byłeś taki dokładny przy śledzeniu fabuły pierwszego

Dnia 15.01.2009 o 21:52, zermithon napisał:

FEAR''a. ;P


Znalazł sie spec co przeczytał w wikipedii:P Byłem bardzo dokładny, i fabułe ma do perfekcji(no nie przesadzajmy na b.dobry). Oprócz jednej rzeczy, która nie została wytłumaczona(kto jest pierwszym prototypem). Jeśli dasz mi zdjęcie z danym fragmentem z gry, gdzie to jest napisane to ci uwierze. W necie znalazłem sprzeczne informacje na ten temat.

Dnia 15.01.2009 o 21:52, zermithon napisał:

No ale w sumie masz rację, trzeba być precyzyjnym. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2009 o 21:55, marcinshinoda napisał:

Znalazł sie spec co przeczytał w wikipedii:P....
>


Już się z jednym takim kłóciłem wcześniej apropos tego jakim mało wiarygodnym źródłem jest wikipedia.

Ja nie będę wskazywał kto tu korzystał głównie z wiki...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pytałem się co kupić na X360: Gears of war 2 czy mirror`s edge. Teraz już wiem, że mirrors edge nie kupię. Ale jest jeszcze jeden kandydat na moją grę: GTA IV. Więc co lepiej kupić na X360: Gow 2, czy GTA IV ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 16:50, capral napisał:

Ostatnio pytałem się co kupić na X360: Gears of war 2 czy mirror`s edge. Teraz już wiem,
że mirrors edge nie kupię. Ale jest jeszcze jeden kandydat na moją grę: GTA IV. Więc
co lepiej kupić na X360: Gow 2, czy GTA IV ???



GoW 2-bo to superowa gra a GTA 4 to nudna produkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w tym ciężkim wyborze. Do wydania mam co prawda 150 zł ale nie chce przekraczać 100 zł. Poniżej daję moje propozycje i proszę o malutkie jedno zdaniowe opisy przy okazji porady.

Empire: Total War [pre order]
http://www.gram.pl/sk8_9gvqG,2_Empire_Total_War.html

Civilization IV: Colonization
http://www.gram.pl/sk7_9wPlG,2_Civilization_IV_Colonization.html

Civilization IV: Complete Edition
http://www.gram.pl/sk4_8APqJO8_Civilization_IV_Complete_Edition.html

Medieval II: Total War Złota Kolekcja
http://www.gram.pl/sk1_8AfkGe7_Medieval_II_Total_War_Zlota_Kolekcja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się