FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam. Mam takie zapytanie: Czy opłaca mi się kupić tego Guild Warsa za 40 zł + 20Wpln? Dopiero zaczynam swoją przygodę z poważnymi MMO. Więc jak poleca ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:22, haderQ napisał:

> Witam. Szukam jakiejś gry wyścigowej podchodzącej pod symulator jazdy, tzn. widok
z kokpitu,
> prawa fizyki, wiecie, wszystko tak, jak w rzeczywistości. Dodam, że grałem w TDU
:)

Spraw sobie Race Driver Grid. Nie pożałujesz - gierka świetna graficznie, widok z oczu
kierowcy jest, fizyka świetna - tylko siąść i grać :)

Ale przecież Grid to zupełnie coś innego niż symulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tak, to znowu ja. Teraz szukam czegoś takiego. Typowe RPG, bez tworzenia armii czy wydobywania surowców, polegające na zwiększaniu swojego doświadczenia i rozwijaniu umiejętności. Grałem w każdego Gothica, TESa, więc odpadają. W Enclave i Fable też grałem. O, tu właśnie Fable jest przykładem jaka powinna być ta gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:14, Jaki Ganh1 napisał:

O, tu właśnie Fable jest przykładem jaka powinna być ta gra :)

To przerąbane, bo podobna jest tylko... Fable 2:) Innej podobnej gry nie znajdziesz:(
Najbliżej byłby tu Arx Fatalis i właśnie Gothic''ki 1,2 -swoją drogą też niepowtarzalne. Od biedy kwalifikował by się też stareeńki King''s Quest VIII: Mask Of Eternity a spoza klimatów fantasy Deus Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:32, kaczek93 napisał:

Witam. Mam takie zapytanie: Czy opłaca mi się kupić tego Guild Warsa za 40 zł + 20Wpln?
Dopiero zaczynam swoją przygodę z poważnymi MMO. Więc jak poleca ktoś?


Ależ oczywiście, Guild Wars to świetna gra. Z perspektywy czasu szczerze mogą ją zaliczyć do listy najlepszych pozycji jakie do tej pory pokazały się na PC. Gra jest strasznie rozbudowana, śliczna i grywalna. Jeżeli interesuje cię gatunek MMO - bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:00, KrisK91 napisał:

> Witam. Mam takie zapytanie: Czy opłaca mi się kupić tego Guild Warsa za 40 zł +
20Wpln?
> Dopiero zaczynam swoją przygodę z poważnymi MMO. Więc jak poleca ktoś?

Ależ oczywiście, Guild Wars to świetna gra. Z perspektywy czasu szczerze mogą ją zaliczyć
do listy najlepszych pozycji jakie do tej pory pokazały się na PC. Gra jest strasznie
rozbudowana, śliczna i grywalna. Jeżeli interesuje cię gatunek MMO - bierz!


Jeszcze takie pytanie:
Którą edycję lepiej kupić premierową czy platynę?
Chyba niczym się nie różnią oprócz tego że premierowa lepiej wygląda na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:12, kaczek93 napisał:

Jeszcze takie pytanie:
Którą edycję lepiej kupić premierową czy platynę?
Chyba niczym się nie różnią oprócz tego że premierowa lepiej wygląda na półce.


Mam premierową (tą pierwszą premierową). Są w niej dwie książeczki po angielsku z historią świata, ale to nic nadzwyczajnego. Bierz to co tańsze (albo ładniejsze dla ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:15, KrisK91 napisał:

> Jeszcze takie pytanie:
> Którą edycję lepiej kupić premierową czy platynę?
> Chyba niczym się nie różnią oprócz tego że premierowa lepiej wygląda na półce.

Mam premierową (tą pierwszą premierową). Są w niej dwie książeczki po angielsku z historią
świata, ale to nic nadzwyczajnego. Bierz to co tańsze (albo ładniejsze dla ciebie :).



Dzięki Kris Kupuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić C&C 3 Iberian Wars i pytanie - warto do tego dokupić Gniew Kane? Czy nie zmienia aż tak podstawki? Ew. tak mnie zachwyci, ze będę chciał więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie czy opłaca się kupić to Medal of Honor: Airborne , Call of Duty 5: World at War
Razer DeathAdder Lunar White , Razer Arctosa Silver Edition za 435 zł i mam pytanie czy w CoD 5 gra ktoś na necie i w Airborna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:14, Nerr012 napisał:

Siemka mam pytanie czy opłaca się kupić to Medal of Honor: Airborne , Call of Duty 5:
World at War
Razer DeathAdder Lunar White , Razer Arctosa Silver Edition za 435 zł i mam pytanie czy
w CoD 5 gra ktoś na necie i w Airborna ?



CoD5. Dużo ludzi gra na necie z tego co u kumpla grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:14, Nerr012 napisał:

Razer DeathAdder

Polecam, niedawno kupiłem i jest to według mnie najlepsza myszka Razera a gra się nią po prostu świetnie a co do Call of duty 5 to nudzi się po kilku godzinach, nie to co Call of duty 4, więc co do coda 5 nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:33, Kizibono napisał:

> Razer DeathAdder
Polecam, niedawno kupiłem i jest to według mnie najlepsza myszka Razera a gra się nią
po prostu świetnie a co do Call of duty 5 to nudzi się po kilku godzinach, nie to co
Call of duty 4, więc co do coda 5 nie polecam.

A coś aby zastąpić CoD 5 też z klimatów II wojny światowej z multi ??? i jaką klawiaturę polecacie do gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:21, Jaki Ganh1 napisał:

Powiało mi tu antykiem... :) Nie da rady czegoś nowszego i łatwiejszego do kupna? :)

No tak, ostatnio nic tak oryginalnego jak Fable nie wyszło, wszyscy nakoło ciągną stare serie to co się dziwisz.
Ostatnio rynek się specjalizuje, kryzys przycisnął wydawców i rezygnują z nowatorskich projektów, to też nic międzygatunkowego (a takie jest Fable) ostatnio nie wyszło. Może jak cię tak do RPG ciągnie, spraw sobie Fallouta 3 , w klimatach fantasy nic podobnego nie znajdziesz (w każdym razie nie na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:35, Nerr012 napisał:

A coś aby zastąpić CoD 5 też z klimatów II wojny światowej z multi ??? i jaką klawiaturę
polecacie do gier

Call of duty 2 ? stara ale naprawdę świetna a co do klawiatury to niestety nie pomogę bo sam nie wiem :P ja posiadam Logitech Wave i wiem, że jest naprawdę dobra i wygoda ;), klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w klimatach podobnych do KotORa/Mass Effect.

W sumie nieważne czy single czy mmo (a nawet wolałbym to 2gie).
Chodzi mi raczej o sam motyw ekploracji i takie tam. (EVE-O odpada :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Call of Duty: Modern Warfare i World at War. Nie wiecie gdzie można je dostać w naprawdę korzystnej cenie (mniej niż 120 złociszy za WaW i 75 za MW)? Pozdrawiam.
EDIT: W grę wchodzą tylko owe egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:11, Lex napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Call of Duty: Modern Warfare i World at War. Nie wiecie gdzie
można je dostać w naprawdę korzystnej cenie (mniej niż 120 złociszy za WaW i 75
za MW)? Pozdrawiam


CoD 4 był kiedyś na "3 kropki" za 74zł. A CoD 5 tak stoi na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się