FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2009 o 21:11, Lex napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Call of Duty: Modern Warfare i World at War. Nie wiecie gdzie
można je dostać w naprawdę korzystnej cenie (mniej niż 120 złociszy za WaW i 75
za MW)? Pozdrawiam.
EDIT: W grę wchodzą tylko owe egzemplarze.

Ja przed chwilą zamówiłem na 3kropki za 105 zl CoD 5 . A i mam pytanie czy w CoD 5 na multi się bije lvl i są perki jak w CoD 4????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:11, Lex napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Call of Duty: Modern Warfare i World at War. Nie wiecie gdzie
można je dostać w naprawdę korzystnej cenie


Call of Duty: Modern Warfare można kupić w Empiku (ale nie wiem czy zawsze) już za 69zł, tylko musisz szukać tej pierwszej edycji gdyż wersja "Game Of Year" kosztuje tam nadal 99zł. Ma ona zaaplikowane już jakieś patche, mapy do trybu multiplayer i to jest cala różnica, czyli nie ma sensu aż tyle dopłacać, bowiem wszystko to ściągniesz sobie sam z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:26, Nerr012 napisał:

> Zastanawiam się nad kupnem Call of Duty: Modern Warfare i World at War. Nie wiecie
gdzie
> można je dostać w naprawdę korzystnej cenie (mniej niż 120 złociszy za WaW
i 75
> za MW)? Pozdrawiam.
> EDIT: W grę wchodzą tylko owe egzemplarze.
Ja przed chwilą zamówiłem na 3kropki za 105 zl CoD 5 . A i mam pytanie czy w CoD 5 na
multi się bije lvl i są perki jak w CoD 4????

W jakich FPS-ach biłeś levele dotychczas ? Ja się z czymś takim nie spotkałem chyba że w CS na servach typu W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 08:51, sevrond napisał:

> > Zastanawiam się nad kupnem Call of Duty: Modern Warfare i World at War. Nie
wiecie
> gdzie
> > można je dostać w naprawdę korzystnej cenie (mniej niż 120 złociszy
za WaW
> i 75
> > za MW)? Pozdrawiam.
> > EDIT: W grę wchodzą tylko owe egzemplarze.
> Ja przed chwilą zamówiłem na 3kropki za 105 zl CoD 5 . A i mam pytanie czy w CoD
5 na
> multi się bije lvl i są perki jak w CoD 4????
W jakich FPS-ach biłeś levele dotychczas ? Ja się z czymś takim nie spotkałem chyba że
w CS na servach typu W3

W CoD 4 zdobywasz rangi :D to coś jak lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rangi zdarzają się często i w większości gier multi. Grałem u kumpla w CoD 5 multi ale żadnych leveli nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 08:57, sevrond napisał:

Rangi zdarzają się często i w większości gier multi. Grałem u kumpla w CoD 5 multi ale
żadnych leveli nie spotkałem

A perki i odblokowanie broni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wintesun''em. Dwójka w sumie jak na razie jest najlepszą częścią serii, BF 2142 można traktowac jako średni mod do dwójki, czyli raczej dla fanów serii. Tak więc BF2 będzie najlepszym wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 17:17, ankle napisał:

battlefield 2 czy battlefield 2142?


Promocja 1+1 w niektórych sklepach nadal obowiązuje i jeśli nie możesz się zdecydować to możesz kupić obie te gry w cenie jednej. Oto sklepy gdzie jeszcze masz na to szansę:
- media expert - 04.03 - 15.03.2009
- carrefour - 07.03 - 15.03.2009
- tesco - 12.03 - 11.04.2009
Mimo wszystko zgadzam się z poprzednikami, Battlefield 2 jest zdecydowanie lepsze, a w miejsce BF2142 lepiej wziąć choćby Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bowiem wszystko to ściągniesz sobie sam

Dnia 08.03.2009 o 21:29, dave03 napisał:

z sieci.


No ściągnie ale to naprawdę długo zajmuję ja sam ściągałem patche do COD:MW i naprawdę długo zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem (jako prezent na wielkanoc ^^) gry pt. Rise of the Argonauts.
Co byście powiedzieli o tym tytule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:57, peryfraz napisał:

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem (jako prezent na wielkanoc ^^) gry pt. Rise of the Argonauts.
Co byście powiedzieli o tym tytule?


Miał być RPG, wyszła dużo gorsza kopia gier takich jak DMC czy Ninja Gaiden. To zwykły slasher, ale niestety słabo zrobiony. Można pograć, ale raczej nie zachwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:04, KOREKTBG napisał:

bowiem wszystko to ściągniesz sobie sam
> z sieci.

No ściągnie ale to naprawdę długo zajmuję ja sam ściągałem patche do COD:MW i naprawdę długo zeszło


To zależy jakim kto dysponuje dziś łączem, no ale na modemie już praktycznie dziś nikt nie jedzie (druga sprawa to to, że na modemie i tak w multi nie da się grać więc patche nie są tu potrzebne) a i rzadko kto ma coś wolniejszego niż 1Mbit. W takim przypadku myślę że ściągniecie patchy które ważą dajmy na to 500mb też nie jest wielkim problemem. No chyba że z gramowych serwerów, ale na szczęście od tego są też inne źródła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 17:17, ankle napisał:

battlefield 2 czy battlefield 2142?


Zależy co kto lubi. Przyszłość czy teraźniejszość ? Jeśli chodzi o grywalność, to BF2 wciąż skutecznie deklasuje swego następce, więc wybór tej odsłony Battlefield''a wydaje się być mądrzejszym rozwiązaniem. :D

PS Ja nie zgodzę się z Mac Cry''em, ponieważ to "staruszek" (BF 1942) był najlepszą częścią. Jednak to co pierwsze z reguły jest najlepsze i tak jest również tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka poszukuje dwóch gierek najlepiej FPS do 350 zl razem żeby był długi fajny single ii dobry multi z dobrą grywalnością nie muszą być FPS ale to mi najbardziej podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długi, fajny Single + niezły MP ? Uff chłopie, ciężkie masz wymagania. :) Pamiętaj, że większość FPSów to gry na max 10 godzin dlatego cudów się nie spodziewaj. Z tego co kojarzę DooM III miał długi singiel, za to na multi chyba nikt już nie gra. Może być F.E.A.R. 2 lub oba STALKERy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się