FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 22:35, 4ny4 napisał:

Długi, fajny Single + niezły MP ? Uff chłopie, ciężkie masz wymagania. :) Pamiętaj, że
większość FPSów to gry na max 10 godzin dlatego cudów się nie spodziewaj. Z tego co kojarzę
DooM III miał długi singiel, za to na multi chyba nikt już nie gra. Może być F.E.A.R.
2 lub oba STALKERy. :)

Fear2 mam , a single nie jest aż tak potrzebne bardziej chodzi o multi :D
PS. dobra ta myszka i klawiatura do FPS ??? Razer DeathAdder, Razer Arctosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt od Razer''a jest bardzo dobry. Zarówno myszka, którą podałeś i klawiatura spisują się znakomicie. Sam wymieniam teraz mojego gryzonia właśnie na DeathAdder''a lub Diamondback (Plasma). Tak czy owak możesz kupować w ciemno. Z klawiatur zastanów się jeszcze nad Razer Lycosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 22:45, 4ny4 napisał:

Sprzęt od Razer''a jest bardzo dobry. Zarówno myszka, którą podałeś i klawiatura spisują
się znakomicie. Sam wymieniam teraz mojego gryzonia właśnie na DeathAdder''a lub Diamondback
(Plasma). Tak czy owak możesz kupować w ciemno. Z klawiatur zastanów się jeszcze nad
Razer Lycosa.

Teraz tylko jakiś dwóch FPS na multi do 350 zł potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 22:48, Nerr012 napisał:

Teraz tylko jakiś dwóch FPS na multi do 350 zł potrzebuje


CoD 4 ? Darmowy America''s Army (wymiata gra) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 22:31, Nerr012 napisał:

Siemka poszukuje dwóch gierek najlepiej FPS do 350 zl razem żeby był długi fajny single
ii dobry multi z dobrą grywalnością


Najlepiej chyba zrobisz jak sobie kupisz Orange Boxa. Za trochę ponad 100 zł otrzymasz bowiem pakiet pięciu gier (Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Portal i Team Fortress 2). Będziesz tutaj miał bardzo długi tryb single (jak na grę FPP) w przypadku Half-Life''a 2 + krótkie dodatki całkiem niezłe muli w Team Fortress 2. Do tego najlepiej dokup jeszcze Call of Duty 4. Myślę że to by był dobry interes jak dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:46, dave03 napisał:

> Siemka poszukuje dwóch gierek najlepiej FPS do 350 zl razem żeby był długi fajny
single
> ii dobry multi z dobrą grywalnością

Najlepiej chyba zrobisz jak sobie kupisz Orange Boxa. Za trochę ponad 100 zł otrzymasz
bowiem pakiet pięciu gier (Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode
Two, Portal i Team Fortress 2). Będziesz tutaj miał bardzo długi tryb single (jak na
grę FPP) w przypadku Half-Life''a 2 + krótkie dodatki całkiem niezłe muli w Team Fortress
2. Do tego najlepiej dokup jeszcze Call of Duty 4. Myślę że to by był dobry interes jak
dla Ciebie.

Call of Duty 4 mam coś w zamian ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:53, Nerr012 napisał:

Call of Duty 4 mam coś w zamian ???

Counter Strike ? świetny ale nie łatwy FPS :P, Unreal Tournament 3, Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary powoli zaczynasz sie robić nudny. Pytasz sie cały czas o to samo, i tylko nabijasz sobie posty. Weź albo kup to co masz kupic, albo weź sie w końcu przestań co chwile pytac i narzekac, że albo to masz, albo Ci sie nie podoba. Pójdź do MM, Saturna czy Empiku i zacznij zawracać głowę sprzedawcy. Rozumniem można byc niezdecydowanym, ale do takiego stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 12:59, bzuq99 napisał:

Stary powoli zaczynasz sie robić nudny. Pytasz sie cały czas o to samo, i tylko nabijasz
sobie posty. Weź albo kup to co masz kupic, albo weź sie w końcu przestań co chwile pytac
i narzekac, że albo to masz, albo Ci sie nie podoba. Pójdź do MM, Saturna czy Empiku
i zacznij zawracać głowę sprzedawcy. Rozumniem można byc niezdecydowanym, ale do takiego
stopnia?

Już kupiłem : Burnout Paradise The Ultimate Box , Left 4 Dead i Kings Bounty: Legenda Edycja Kolekcjonerska :D a tak pozatym co lepsze Heroes V czy Kings Bounty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:06, Asthariel napisał:

Zamierzam kupić C&C 3 Iberian Wars i pytanie - warto do tego dokupić Gniew Kane? Czy
nie zmienia aż tak podstawki? Ew. tak mnie zachwyci, ze będę chciał więcej?

Ja kupiłem C&C Tiberian Wars w tej promocji i powiem, że żałuję że nie wziąłem GK. Gra jest jak stara dobra strategia a do tego świetnie wygląda i nie jest trudna jak konkurencja.

@ Nerr012
Ja chyba wolę Heroes 5, ale w Kings Bounty grałem tylko w demko. Dużo nie mogę powiedzieć na ten temat, ja jestem zagorzałym fanem Heroes i dla mnie ta gra jest po prostu lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2009 o 22:14, dave03 napisał:

No chyba że z gramowych serwerów, ale na szczęście od tego są też inne źródła :P


No oczywiście że są inne źródła np strona x-fire ale jednak dopłaci ale będzie miał już wszystko elegancko bez ściągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak nie do końca bez ściągania, gdyż z tego co mi wiadomo to nawet wersja "Game of the Year" nie zawiera najnowszych patchy. Swoją drogą sam jestem szczęśliwym posiadaczem tejże wersji Call of Duty 4, a nie wiem jak to dokładnie z tym jest. Nawet jeszcze tej gry nigdy nie instalowałem :P Chyba najwyższy czas naprawić ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:02, dave03 napisał:

No tak nie do końca bez ściągania, gdyż z tego co mi wiadomo to nawet wersja "Game of
the Year" nie zawiera najnowszych patchy. Swoją drogą sam jestem szczęśliwym posiadaczem
tejże wersji Call of Duty 4, a nie wiem jak to dokładnie z tym jest. Nawet jeszcze tej
gry nigdy nie instalowałem :P Chyba najwyższy czas naprawić ten błąd.



No to zainstaluj i napisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 17:22, TetraGramaton napisał:

Aaaa.... nuż się uda że ktoś się załapie i mi kupi.

To no to już jest konkretne łamanie relugaminu. Dodałeś tego posta w wątku z ogłoszeniami powinno ci wystarczyć :P A ta cena to wcale aż taka psia nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się