FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 18:28, Harrolfo napisał:

EDIT: To jest odpowiedź do Kraju

Call of Duty 4 niemiłosiernie haczy...


Szkoda bo to dla mnie gra którą każdy powinien znać, ale cóż. Polecam produkcje które się pojawiły poniżej, głównie Doom 3 jeżeli lubisz dreszczyk emocji lub Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przegladalem najnowsze gry i... jest wogole teraz jakas gra w ktorej zbiera sie lvle, itemki itp...?
Cos jak diablo np.
Albo jakies gry w stylu gothic/oblivion ...
Prosilbym o tytuly na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:22, diablolod napisał:

Ostatnio przegladalem najnowsze gry i... jest wogole teraz jakas gra w ktorej zbiera
sie lvle, itemki itp...?
Cos jak diablo np.
Albo jakies gry w stylu gothic/oblivion ...
Prosilbym o tytuly na ps3

Z RPG - Demon Soul''s , Oblivion, Scared 2, Fallout 3, Untold Legends Dark Kingdom- te chyba najlepsze oczywiście na PS3 ale ogólnie mało gier jest takich wiadomo tylko action i FPS;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić FEAR z oba dodatkami? Nie wiem, czy 60 zł to nie za dużo na taką grę. Mógłby mi ktoś doradzić, czy opłaca się, czy lepiej pieniądze zatrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:35, mikim napisał:

Opłaca się kupić FEAR z oba dodatkami? Nie wiem, czy 60 zł to nie za dużo na taką grę.
Mógłby mi ktoś doradzić, czy opłaca się, czy lepiej pieniądze zatrzymać?


Zwykłego FEARA jak najbardziej, gra jest świetna i klimatyczna. Dodatki to już nie to, ex-point jeszcze ujdzie ale Persesus jeszcze gorszy. Dadatków nie robiła już ta sama firma a twórcy jedynki przed premierą drugiej części powiedzieli że dodatki zraziły część fanów. Poza tym FEAR ma bardzo dobry mulit. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 60 zł FEAR z dodatkami? Polecam :) I każdemu radzę spróbować WoW''a :) mnie wciągnął bardzo :) chyba ostatnia gra w którą tak maniaczyłem to Diablo 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:35, mikim napisał:

Opłaca się kupić FEAR z oba dodatkami? Nie wiem, czy 60 zł to nie za dużo na taką grę.
Mógłby mi ktoś doradzić, czy opłaca się, czy lepiej pieniądze zatrzymać?


Osobiście za FEAR nie przepadam. Strasznie monotonne lokacje są i wydaje mi się, że dodatki by Cię znużyły. Na Twoim miejscu wziąłbym samą podstawkę, jeśli już Cię naprawdę kusi.


kaczek93
IMO nie. Gra okazała się lekkim crapem z przesadzonymi wymaganiami. Lepiej zainwestować kasę w coś innego. Chyba, że poszukasz jakiejś okazji na Allegro - widziałem kilka aukcji, gdzie gra ta chodziła po 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:41, LESZ3u napisał:

> Opłaca się kupić FEAR z oba dodatkami? Nie wiem, czy 60 zł to nie za dużo na taką
grę.
> Mógłby mi ktoś doradzić, czy opłaca się, czy lepiej pieniądze zatrzymać?

Osobiście za FEAR nie przepadam. Strasznie monotonne lokacje są i wydaje mi się, że dodatki
by Cię znużyły. Na Twoim miejscu wziąłbym samą podstawkę, jeśli już Cię naprawdę kusi.


kaczek93
IMO nie. Gra okazała się lekkim crapem z przesadzonymi wymaganiami. Lepiej zainwestować
kasę w coś innego. Chyba, że poszukasz jakiejś okazji na Allegro - widziałem kilka aukcji,


W wplnomanii jest za 20zł opyla się?

Dnia 11.04.2009 o 13:41, LESZ3u napisał:

gdzie gra ta chodziła po 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:35, mikim napisał:

Opłaca się kupić FEAR z oba dodatkami? Nie wiem, czy 60 zł to nie za dużo na taką grę.
Mógłby mi ktoś doradzić, czy opłaca się, czy lepiej pieniądze zatrzymać?


A moze latwiej kupic samego Feara z XK za 20zl ? Wtedy sie dowiesz czy gra ci sie podoba i czy bedziesz chcial dokupic dodatki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:46, kaczek93 napisał:

> > Opłaca się kupić FEAR z oba dodatkami? Nie wiem, czy 60 zł to nie za dużo na
taką
> grę.
> > Mógłby mi ktoś doradzić, czy opłaca się, czy lepiej pieniądze zatrzymać?
>
> Osobiście za FEAR nie przepadam. Strasznie monotonne lokacje są i wydaje mi się,
że dodatki
> by Cię znużyły. Na Twoim miejscu wziąłbym samą podstawkę, jeśli już Cię naprawdę
kusi.
>
>
> kaczek93
> IMO nie. Gra okazała się lekkim crapem z przesadzonymi wymaganiami. Lepiej zainwestować

> kasę w coś innego. Chyba, że poszukasz jakiejś okazji na Allegro - widziałem kilka
aukcji,

W wplnomanii jest za 20zł opyla się?
> gdzie gra ta chodziła po 15zł.



Gra sam w sobie jest niezła, 50 czy 60 to bym za nie nie dał ale te 20 + 20wpln to ju warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:40, Harrolfo napisał:

Szukam jakiegoś dobrego FPSa na mój komputer...



A z mniej oczywistych i już bardzo tanich poleciłbym jeszcze Prey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 17:54, sebastiano444 napisał:

Podacie mi powody żeby kupić/nie kupić Naruto na PS3


Dobra grafika,efektowne walki i sam fakt,że można wcielić się w Naruto (to chyba tylko dla fanatyków ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 18:47, darth_16 napisał:

Mam zamiar kupić sobie niedługo jakąś grę akcji. Co myślicie o tych tytułach?
Wheelman
Devil May Cry 4
HAWX
?

Devil May Cry 4 się nie opłaca po kilku dniach się nudzi i przeżywa się 2 razy tę samą przygodę 2 postaciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się