FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 21:27, Kaucz napisał:

Witam.Jadę w następną sobotę do WaWy do sklepu nie dla idiotów. Obstawiłem 3 gry z których
wybiorę jedną grę do kupna.
1 -Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
2 -Fallout 3
3 -Army of Two



Ja poleciłbym tobie wybrać Fallout 3, wydaję mi się, że to byłby najrozsądniejszy wybór w tej sytuacji. Ta gra jest wspaniała, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:33, SongoX napisał:

Ja poleciłbym tobie wybrać Fallout 3, wydaję mi się, że to byłby najrozsądniejszy wybór
w tej sytuacji. Ta gra jest wspaniała, ale to moje zdanie.


Popieram. Na długo wsiąkniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:27, Kaucz napisał:

Witam.Jadę w następną sobotę do WaWy do sklepu nie dla idiotów. Obstawiłem 3 gry z których
wybiorę jedną grę do kupna.
1 -Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
2 -Fallout 3
3 -Army of Two



Ja wprzeciwieństwie do kolegów u góry, bardziej poleciłbym Ci AoT.
W F3 grałem na PC i o ile z początku była dla mnie ósmym cudem świata, tyle po 2 dniach "spokojnego" grania usunąłem i odstawiłem. Sam chciałem kupić AoT, ale jakoś się zdecydować nie mogłem :P A teraz na oku mam skate 2 :D i w niego będę celował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz na oku mam skate 2 :D i w niego będę celował :P

Ludzie, czemu ta gra nie wyszła na PC????!!!! Ta gra jest fenomenalna. czasami żałuję że nie posiadam konsoli bo muszę się obejść śliną z takimi tytułami. Jak już zakupisz ten świetny tytuł to wpadnę do ciebie na jeden wieczór, aby zagrać w nowego pogromce Tony Hawk''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:46, SongoX napisał:

A teraz na oku mam skate 2 :D i w niego będę celował :P

Ludzie, czemu ta gra nie wyszła na PC????!!!! Ta gra jest fenomenalna. czasami żałuję
że nie posiadam konsoli bo muszę się obejść śliną z takimi tytułami. Jak już zakupisz
ten świetny tytuł to wpadnę do ciebie na jeden wieczór, aby zagrać w nowego pogromce
Tony Hawk''s.


Chętnie : )
Tylko załatw sobie sixaxis''a żebym mógł Cię w s.k.a.t.e. rozwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:46, SongoX napisał:

A teraz na oku mam skate 2 :D i w niego będę celował :P

Ludzie, czemu ta gra nie wyszła na PC????!!!!


Prawdopodobnie przez sterowanie, bo na konsoli istnieje mozliwosc jedna galka sterowac a druga krecic triki (akurat w skate tak jest) i to prawdopodobnie jest jeden z powodow.
Choc tez chcial bym zobaczyc ten tytul na blaszakach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 22:07, Kur0 napisał:

Prawdopodobnie przez sterowanie, bo na konsoli istnieje mozliwosc jedna galka sterowac
a druga krecic triki (akurat w skate tak jest) i to prawdopodobnie jest jeden z powodow.

Choc tez chcial bym zobaczyc ten tytul na blaszakach ;]


Ja posiadam Tony Hawk''s American Westelland i muszę przyznać że ze sterowaniem szło mi dobrze, choć czasami miałem problemy. Na pewno w SKATE 2 sterowanie jest dużo cięższe dlatego producenci nie rozważają wydania tej gry na blaszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba Fallouta odstawie i za długa jest, znudzi się a mam jeszcze tyle świetnych gier do ukończenia.
To zostało Army of Two i Rachet & Clank ToD bardziej jestem przekonany do tego drugiego (racheta) dwójka była świetna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze polecam fallouta3 przeszedłem go 2razy wykonując wszystkie misie. Fallout3 posiada wspaniały klimat. Wolność której brakuje w wielu innych grach w falloucie jest odrazu po wyjściu z krypty. Cudowny jest też system walki. W falloucie można też jeść pić i posidać zwierzę np. Niedźwiadka lub psa. Jeszcze raz szcZerze polecam . :):):)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 08:24, Andzone napisał:

szczerze polecam fallouta3 przeszedłem go 2razy wykonując wszystkie misie. Fallout3 posiada
wspaniały klimat. Wolność której brakuje w wielu innych grach w falloucie jest odrazu
po wyjściu z krypty. Cudowny jest też system walki. W falloucie można też jeść pić i
posidać zwierzę np. Niedźwiadka lub psa. Jeszcze raz szcZerze polecam . :):):)



Komu to polecasz? Używaj opcji odpowiedz. Fallout na PS3 89zł kupiłbym tylko że po angielsku a wersja polska 219zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 12:11, Growin napisał:

Hej!
Czy warto kupić grę Rayman3D +Rayman2:......?
Z góry dzięki za odp.
Pozdro


Jak lubisz platformówki i nie straszna ci niesprzyjająca praca kamery, to jak najbardziej warto kupić. :) \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:11, Growin napisał:

Hej!
Czy warto kupić grę Rayman3D +Rayman2:......?
Z góry dzięki za odp.
Pozdro

Rayman 2 - Jak najbardziej! Jedna z lepszych gier platformowych ever!
Rayman 3D - 3D? Chodzi ci o Hoodlum Havoc? Jeżeli tak, to również jak najbardziej polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Settlers Narodziny Imperium. Mam jednak pewne objekcje, a mianowicie: w strategiach idzie mi słabo o jedyną grą strategiczną która przypadła mi do gustu i wciągnęła były Settlersy 3. Czy Narodziny imperium są na tym samym poziomie trudności co trójka i na tym samym polegają? Czy początkujący strateg opanuje tę grę? Bo np. Empire earth 2 albo Kozacy 2 już było dla mnie za trudne. Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się