FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2009 o 21:22, SongoX napisał:

A co sądzicie o Fallout 3. Czy ta gra jest warta uwagi?

Jeśli spodziewasz się godnej kontynuacji po 2 świetnych Falloutach to się możesz zawieść.

Ale coś mi się zdaje że nie grałeś w poprzednie. Możesz brać. Ale to nie jest RPG, tylko FPS z elementami RPG. Kontynuacja marna, ale dla nowych odbiorców nawet dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khe, khe :P

W tamtym poście napisałeś coś w stylu że Stalker to nowoczesny FPS - lol

Stalker to kaszanka(co najwyżej średniak), gra zabugowana nawet z patchami i z denną fabułą(końcówka kompletnie mnie rozbawiła).

Piszę o Cieniu Czarnobyla nie o Czystym Niebie dla jasności.

Tyle offtopa ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Khe, khe :P

W tamtym poście napisałeś coś w stylu że Stalker to nowoczesny FPS - lol

Stalker to kaszanka(co najwyżej średniak), gra zabugowana nawet z patchami i z denną
fabułą(końcówka kompletnie mnie rozbawiła).

Piszę o Cieniu Czarnobyla nie o Czystym Niebie dla jasności.

Tyle offtopa ode mnie.

Co kto lubi. Jedni ganią Stalkera za to samo co Ty. Inni natomiast chwalą za niesamowity klimat, dobrze zrobioną walkę (głównie przez dobre SI ludzkich przeciwników), dość wysoki poziom trudności, fajnie zrobione scenerie i sporą swobodę jak na FPS''a. Ale odpiszę Ci trochę przewronie. Jeśli Stalker jest kaszanką i dnem, to Fallout 3 znajduje sie jeszcze 2 metry pod ziemią. Ale tak naprawdę ani jednej ani drugiej gry bym tak nie nazwał. Stalker jest grą dobrą, natomiast Fallout 3 jest zwykłym średniakiem (który w chwili premiery także miał sporo bugów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Khe, khe :P

W tamtym poście napisałeś coś w stylu że Stalker to nowoczesny FPS - lol

Stalker to kaszanka(co najwyżej średniak), gra zabugowana nawet z patchami i z denną
fabułą(końcówka kompletnie mnie rozbawiła).

Piszę o Cieniu Czarnobyla nie o Czystym Niebie dla jasności.

Tyle offtopa ode mnie.



w 100% się NIE zgadzam, każdy może ocenić grę według własnych upodobań ale na pewno nie można powiedzieć że STALKER to średniak i dodatkowo z denną fabułą. Nie zauważyłem też nic śmiesznego w zakończeniu :) CS może do końca nie jest grą jakiej bym się spodziewał po naprawdę bardzo dobrym (moim zdaniem) SoC ale i tak uważam, że STALKER to świetna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mogę napisac, to to, że nie dojrzałeś jeszcze do takich gier...

P.S.
Że tak z ciekawości spytam, co takiego było zabawnego na końcu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Khe, khe :P

W tamtym poście napisałeś coś w stylu że Stalker to nowoczesny FPS - lol

Stalker to kaszanka(co najwyżej średniak), gra zabugowana nawet z patchami i z denną
fabułą(końcówka kompletnie mnie rozbawiła).

Piszę o Cieniu Czarnobyla nie o Czystym Niebie dla jasności.

Tyle offtopa ode mnie.

Widać że to nie gry dla ciebie, wolisz mało ambitne FPSy a STALKER to coś więcej - świetne fabuła, klimat grozy, ZONA, elementy RPG. Zakończenie cię rozbawiło? Ciekawe które bo jeśli dobrze pamiętam jest ich 4 i każde trzyma w napięciu. Pomyśl, zagraj jeszcze raz i napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 06:51, LittleBigLegend napisał:

> Khe, khe :P
>
> W tamtym poście napisałeś coś w stylu że Stalker to nowoczesny FPS - lol
>
> Stalker to kaszanka(co najwyżej średniak), gra zabugowana nawet z patchami i z denną

> fabułą(końcówka kompletnie mnie rozbawiła).
>
> Piszę o Cieniu Czarnobyla nie o Czystym Niebie dla jasności.
>
> Tyle offtopa ode mnie.
Widać że to nie gry dla ciebie, wolisz mało ambitne FPSy a STALKER to coś więcej - świetne
fabuła, klimat grozy, ZONA, elementy RPG. Zakończenie cię rozbawiło? Ciekawe które bo
jeśli dobrze pamiętam jest ich 4 i każde trzyma w napięciu. Pomyśl, zagraj jeszcze raz
i napisz.


mnie od stalkera skutecznie odpędził respawn przeciwników i ich rentgenowski wzrok oraz 100% celność z 2 km ;)
w pewnym momencie pamiętam zostawiłem sobie graty amunicję itp. żeby sobie później do lokacji po nie wrócić..i już mi się nie udało. okazało się że w pobliżu mojego dobytku znów urzeduję kilku/kilkunastu zmartwychwstałych przeciwników, a ja mam pusty magazynek ;)
od tej pory gra razem z jej cudownym klimatem kurzy się na półce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat trudność nie przeszkadza. Ostatnio przechodziłem na weteranie, z modami i teraz dopiero rozgrywka rumieńców nabrała ;-). Gdyby nie było respawnu to wtedy gra straciłaby atut otwartej rozgrywki i nie byłoby za bardzo sensu i chęci do zwiedzania map kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym spytać czy znacie jakąś dobrą gre turową?? Grałem w wszystkie części herosów, Disiples, a teraz ciupie w fantasy wara. Jest coś jeszcze?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 10:17, sebabyku napisał:

Witam. Chciałbym spytać czy znacie jakąś dobrą gre turową?? Grałem w wszystkie części
herosów, Disiples, a teraz ciupie w fantasy wara. Jest coś jeszcze?/


Jeśli nie grałeś to King''s Bounty. Jest świetna jak herosi tylko nie ma multi (do czasu wydania dodatku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy opłaca się kupować GTA IV... bo mam na oku używkę i nie wiem czy wydać pieniądze... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 12:14, Muradin_07 napisał:

Mam pytanie, czy opłaca się kupować GTA IV... bo mam na oku używkę i nie wiem czy wydać
pieniądze... ;-)


Jeśli jesteś fanem serii to wiedz, że to nie jest najlepsza część w serii (przynajmniej dla mnie)
U mnie to wygląda tak:
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA 4
GTA 3
GTA 1
GTA 2

Jeśli chcesz sobie popykać od tak w przerwie jakiegoś RPG czy multiplayera to spoko nie wahaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 12:17, Jedimax napisał:

> Mam pytanie, czy opłaca się kupować GTA IV... bo mam na oku używkę i nie wiem czy
wydać
> pieniądze... ;-)

Jeśli jesteś fanem serii to wiedz, że to nie jest najlepsza część w serii (przynajmniej
dla mnie)
U mnie to wygląda tak:
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA 4
GTA 3
GTA 1
GTA 2

Jeśli chcesz sobie popykać od tak w przerwie jakiegoś RPG czy multiplayera to spoko nie
wahaj się.


Dzięki za pomoc, ja to trochę bym pozmieniał w tej liście na końcu, ale każdy ma swoje odczucia po każdej części. THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem ponoć tom clancy''s hawk jest dostępny to dla czego ciągle mi w zamówieniu pisze zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 13:47, Nerr012 napisał:

Siemka mam problem ponoć tom clancy''s hawk jest dostępny to dla czego ciągle mi w zamówieniu
pisze zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą
dostępne) ??


Możliwe, że nie mają chwilowo na magazynie. Ja czekałem 3 tygodnie na wysyłkę podczas promocji EA, bo się tak rzucili ludzie na zakupy :) Ale w Twoim przypadku to nie powinno przekroczyć 2-3 dni, skoro jest napisane, że HAWX jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 13:47, Nerr012 napisał:

Siemka mam problem ponoć tom clancy''s hawk jest dostępny to dla czego ciągle mi w zamówieniu
pisze zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą
dostępne) ??

Tak na marginesie to gra nazywa się HAWX a premiera ma 22 maja więc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:44, Karfein napisał:

> Siemka mam problem ponoć tom clancy''s hawk jest dostępny to dla czego ciągle mi
w zamówieniu
> pisze zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty
będą
> dostępne) ??

Możliwe, że nie mają chwilowo na magazynie. Ja czekałem 3 tygodnie na wysyłkę podczas
promocji EA, bo się tak rzucili ludzie na zakupy :) Ale w Twoim przypadku to nie powinno
przekroczyć 2-3 dni, skoro jest napisane, że HAWX jest dostępny.

Tylko mi pisze że PreOrder kiedy była premiera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się