FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2009 o 14:47, Nerr012 napisał:

Tylko mi pisze że PreOrder kiedy była premiera ??


8 maja 2009, ale mogą mieć brak rzeczy na magazynie. A że jest napisane "pre-order" to już webmasterska wpadka. Zdarza się wszystkim, nawet takim sklepom jak gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:02, piotr961103 napisał:

Opłaca się kupić Planescape: Torment ? :)


Za takie wahania powinno się bić ;) ale się powstrzymam i odpowiem bardzo delikatnie: TAAAK!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić taki pakiet jaki ja ostatnio kupiłem Kompania Braci Złota Edycja plus nowe Kroniki Riddick''a :)Warto bo to i dobra strategia a w Riddicku postrzelać też można-ponadto AoDA ma multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:08, Nerr012 napisał:

Nie na ja juz myślałem że se pogram w Hawka a mam pytanie jaką strategie albo FPS z multi
do 150 zł ???


Widzę, że grasz w CoD:WaW, ale jeśli nie masz jeszcze CoD4 to koniecznie sobie zakup. Polecić też mogę Antologię Unreal czy Battlefield 2 Deluxe (kolejno 30zł i 50zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:11, Karfein napisał:

> Nie na ja juz myślałem że se pogram w Hawka a mam pytanie jaką strategie albo FPS
z multi
> do 150 zł ???

Widzę, że grasz w CoD:WaW, ale jeśli nie masz jeszcze CoD4 to koniecznie sobie zakup.
Polecić też mogę Antologię Unreal czy Battlefield 2 Deluxe (kolejno 30zł i 50zł).

CoD 4 mam ,Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena albo Battle Forge ??? dobre one ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:08, Nerr012 napisał:

>
> > Tylko mi pisze że PreOrder kiedy była premiera ??
>
> Widzę że na słowo mi nie uwierzysz-ok oto link: http://www.3kropki.pl/p/7/6/tom_clancy_s_h_a_w_x.php

Nie na ja juz myślałem że se pogram w Hawka a mam pytanie jaką strategie albo FPS z multi
do 150 zł ???

Naucz się pisać : HAWX
Tak na marginesie to do 150zł kup sobie Far cry 2 i np Blacksite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:16, Nerr012 napisał:

> >


Kroniki Riddicka: Assault on dark Athena jest genialne! Gorąco polecam ;] W Battleforge nie grałem i nie zamierzam grać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:48, NecroVisioneR napisał:

Jeżeli ktoś szuka dobrych gier w rozsądnych cenach to powiem ze NecroVisioN i Cryostasis
kosztują teraz 40 zł-myślę że warto zagrać jeśli lubi sie takie klimaty,ponadto wersja
NVN z granatem potaniała do 69 zł tu link: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=products&q=cryostasis&x=0&y=0

hmmm może kupie se NecroVision a mam pytanie czy na multi w Kroniki ridicka jest duży wybór broni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2009 o 15:51, Nerr012 napisał:


hmmm może kupie se NecroVision a mam pytanie czy na multi w Kroniki ridicka jest duży
wybór broni ??


Spory,jest wile broni w multi których nie ma w singlu.Ponadto w multi Riddicka jest wiele innych atrakcji,min. Pitch Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:53, NecroVisioneR napisał:


>
> hmmm może kupie se NecroVision a mam pytanie czy na multi w Kroniki ridicka jest
duży
> wybór broni ??

Spory,jest wile broni w multi których nie ma w singlu.Ponadto w multi Riddicka jest wiele
innych atrakcji,min. Pitch Black

Może kupie :D słyszałem ze jest tryb po ciemku jakoś tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest ciekaw to miałem okazję zagrać odrobinkę w Battle Forge i POLECAM! Ale uwaga! Trzeba mieć ciągatę do karcianke to wciągnie jeszcze bardziej:)


Hah. WoW działa na 1000he i śmieszne, że tylko grając Taurenem mam spadki fps poniżej 15;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Tyle offtopa ode mnie.

W związku z kaskadą odpowiedzi, zdecyduję się odpowiedzieć ;).

zermithon

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Co kto lubi. Jedni ganią Stalkera za to samo co Ty. Inni natomiast chwalą za niesamowity klimat, dobrze
zrobioną walkę (głównie przez dobre SI ludzkich przeciwników),

Klimacik swoisty jest, szkoda że psują go bugi i brak logiki w grze. A SI wrogów ogranicza się głównie do bardzo dobrej celności. Przez wysoką celność jest też czasami tak trudno.

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

dość wysoki poziom trudności, fajnie zrobione scenerie
i sporą swobodę jak na FPS''a. Ale odpiszę Ci trochę przewronie. Jeśli Stalker jest kaszanką i dnem, to Fallout 3
znajduje sie jeszcze 2 metry pod ziemią. Ale tak naprawdę ani jednej ani drugiej gry bym tak nie nazwał.

Nie grałem w Fallouta 3, odpisywałem tylko w sprawie Stalkera który kompletnie nie zasługuje na miano czegokolwiek nowoczesnego. Zabugowany ze słabą grafiką, FPS z pseudo elementami RPG na takie miano nie zasługuje, mimo klimatu który gra bezsprzecznie ma.

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Stalker jest grą dobrą, natomiast Fallout 3 jest zwykłym średniakiem (który w chwili premiery także miał sporo bugów).

Jak pisałem w F3 nie grałem, ale w Stalkera tak i jest to GÓRA średniak.

kato86

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

w 100% się NIE zgadzam, każdy może ocenić grę według własnych upodobań ale na pewno nie można
powiedzieć że STALKER to średniak i dodatkowo z denną fabułą.

Widzę sprzeczność w tym zdaniu ;). Każdy może ocenić grę...tylko co? Ja nie mogę?

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Nie zauważyłem też nic śmiesznego w zakończeniu :)

A ja tak. Wyjaśnię to poniżej.

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

CS może do końca nie jest grą jakiej bym się spodziewał po naprawdę bardzo dobrym (moim zdaniem) SoC ale i tak uważam, że STALKER to świetna gra

CS sobie z czystym sumieniem odpuściłem, bo uznałem że nie będę płacił za kolejną grę robioną na "odwal się".

MaccCry

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Jedynie co mogę napisac, to to, że nie dojrzałeś jeszcze do takich gier...

O tak z pewnością...odezwał się pan Mac-Doświadczony-I-Wszystkowiedzący-Cry...

Nie podoba mi się pewna gra i automatycznie oznacza że niby jestem niedojrzały itd?
Odnoszę wrażenie że ktoś tutaj jest o wiele bardziej niedojrzały....i wcale nie jestem to ja ;].

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Że tak z ciekawości spytam, co takiego było zabawnego na końcu gry?

Spoiler

Cały pomysł na fabułę był dość głupkowaty(szukanie samego siebie by się zabić- lol), ale końcówka przeszłą moje najśmielsze oczekiwania.

Dlaczego elektrownia wybuchła? W skrócie - to był złom, a na dodatek zarządzany przez niekompetentnych ludzi. I okej, jest ten wybuch, po latach są jakieś mutacje w otoczeniu(mutacje na podstawie popularnego mitu że promieniowanie=przerażająca mutacja) i okej, to jest jakiś pomysł któremu nie mam co zarzucić. Dalej, rząd nie jest w stanie zapanować nad ludźmi którzy szukają zarobku w Zonie z powodu anomalii - już mniej realne ale niech będzie. I w tym jesteśmy my. Pomijając ten średniawy wątek z zabijaniem samego siebie, dochodzimy do tej elektrowni, i co się tam okazuje?

Że cała ta heca jest z powodu...Spełniacza Życzeń aka Monolit aka Magiczny Kamyk...pojawia się po tym pytanie gdzie jest czarnoksiężnik z krainy Oz? ;]
I, o! mamy go jednak! Dalsze czary mary i inne cuda na patyku!

Okazuje się że za całą bajką stoi Projekt Świadomość Z. Członkowie projektu mają super moce i potrafią kontrolować umysły innych...no tak psionicznie.......

lol lol lol....

Co za pieprzony bullshiet. Czy naprawdę nie można by zrobić jakiejś normalnej fabuły tylko taką bajkową brednie? Pokazać jak trudne jest życie w Zonie gdzie walczą ze sobą różne stronnictwa. W walce pełnej żądzy pieniądza, żądzy władzy. W walce pełnej intryg. W walce pełnej okrucieństwa...

Ale nie...zróbmy czarodzieja z krainy Oz i umieśćmy go an końcu...wszyscy "dojrzali" gracze to i tak kupią ;].



LittleBigLegend

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Widać że to nie gry dla ciebie, wolisz mało ambitne FPSy

Stalker to mało ambitny FPS. (patrz wyżej+głupie bugi + niesmak związany z tym że gra nie została skończona w pełni).

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

STALKER to coś więcej - świetne fabuła

Bullshiet.

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Zakończenie cię rozbawiło? Ciekawe które bo jeśli dobrze pamiętam jest ich 4 i każde trzyma w napięciu.

Zakończeń było 7 o Wielki Fanie Stalkera...phi.

Dnia 17.05.2009 o 22:35, Fatal-X napisał:

Pomyśl, zagraj jeszcze raz i napisz.

Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy będę mógł grać w Burnout Paradise jeśli posiadam XBOX"a 360 Arcade i kartę pamięci 256mb?
Mam konsolę, od wczoraj i jestem całkiem zielony więc, wolę się upewnić.
I jeszcze jedno, jaką grę w granicach 150 zł mógłbym jeszcze kupić?? Interesuje mnie akcja/samochodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 17:52, Fatal-X napisał:

Stalker to mało ambitny FPS. (patrz wyżej+głupie bugi + niesmak związany z tym że gra
nie została skończona w pełni).

Na pewno nie jest mało ambitny, jednak to gra na 8+ więc to nie crap jeśli tak uważasz w tej grze został pokazany wspaniały klimat ZONY.

Dnia 18.05.2009 o 17:52, Fatal-X napisał:

Bullshiet.

Może dla ciebie.

Dnia 18.05.2009 o 17:52, Fatal-X napisał:

Zakończeń było 7 o Wielki Fanie Stalkera...phi.

Ja fan STALKERA? Sram na tę grę, nie obchodzi mnie, grałem w 4 misje i mi się dalej nie chciało (chodzi o Clear sky), tak ogólnie nie gram na PC.

Dnia 18.05.2009 o 17:52, Fatal-X napisał:

Żałosne.

Brawo, takimi słowami pokazujesz swój stosunek do osoby piszącej z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 17:59, Adamo55 napisał:

Mam pytanie czy będę mógł grać w Burnout Paradise jeśli posiadam XBOX"a 360 Arcade i
kartę pamięci 256mb?
Mam konsolę, od wczoraj i jestem całkiem zielony więc, wolę się upewnić.
I jeszcze jedno, jaką grę w granicach 150 zł mógłbym jeszcze kupić?? Interesuje mnie
akcja/samochodówki.

Oczywiście, że będziesz mógł grać. A jeśli chodzi o jeszcze jedną grę to polecam Gears of War, lub Halo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:06, LittleBigLegend napisał:

Na pewno nie jest mało ambitny, jednak to gra na 8+ więc to nie crap jeśli tak uważasz
w tej grze został pokazany wspaniały klimat ZONY.

A F3 który jest ganiony tak bardzo ma 91/100 na metacritic w wersji na PC...i co z tego? Nie można już uważać że F3 to crap?

Dnia 18.05.2009 o 18:06, LittleBigLegend napisał:

> Zakończeń było 7 o Wielki Fanie Stalkera...phi.
Ja fan STALKERA? Sram na tę grę,

A więc jednak coś nas łączy!

Dnia 18.05.2009 o 18:06, LittleBigLegend napisał:

grałem w 4 misje i mi się dalej nie chciało (chodzi o Clear sky),

Nie grałem w Clear Sky. W ogóle nie pisałem o Clear Sky...po co z tym wyjeżdżasz?

Dnia 18.05.2009 o 18:06, LittleBigLegend napisał:

Brawo, takimi słowami pokazujesz swój stosunek do osoby piszącej z tobą.

Maybe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się