FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2009 o 16:48, Azeix napisał:

Witam, zastanawiam się nad opłacalnością zakupu gry Saints Row 2. Nie wiem zbyt dużo
na temat tej gry i chciał bym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na jej temat. Grałem
i przeszedłem już GTA IV które już mi się znudziło i szukam podobnej gry która wciągnęła
by mnie równie mocno.

Kup sobie The Wheelman. Jest o wiele mocniejsza od Saints Row 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 16:48, Azeix napisał:

Witam, zastanawiam się nad opłacalnością zakupu gry Saints Row 2. Nie wiem zbyt dużo
na temat tej gry i chciał bym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na jej temat. Grałem
i przeszedłem już GTA IV które już mi się znudziło i szukam podobnej gry która wciągnęła
by mnie równie mocno.


Nie radzę ,sam kupiłem Saints Row i po kilku minutach bardzo żałowałem tego zakupu .Już dawno nie widziałem czegoś tak paskudnego i absurdalnego .Takie gorsze GTA:SA .Teraz modlę się żeby to ktoś odkupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150 zl, kupić sobie za to klawiaturę i WH40k DoWII albo zamiast DoW''a 2 Company of Heroes na linii frontu, czy zbierac jeszcze ookolo 4 miesiące na karte grafiki lepszą?
;p

Sorry że się tak upominam ale zrozumcie mnie bo wreszcie kompa mam i nie moge się nim nacieszyć;p piszcie i mówcie cóż czynić mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 20:30, kuki288 napisał:

150 zl, kupić sobie za to klawiaturę i WH40k DoWII albo zamiast DoW''a 2 Company of Heroes
na linii frontu, czy zbierac jeszcze ookolo 4 miesiące na karte grafiki lepszą?
;p

Sorry że się tak upominam ale zrozumcie mnie bo wreszcie kompa mam i nie moge się nim
nacieszyć;p piszcie i mówcie cóż czynić mam?


poczekaj i uzbieraj kasę na kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 20:32, Mati1990 napisał:

poczekaj i uzbieraj kasę na kartę


No, to trochę jeszcze potrwa bo mam 150 zl, a kieszonkowego nie dostaje;p
kase mam ze sprzedazy hmmm... figurek;p które teraz nie bardzo mają wzięcie. Także zbierać będe jeszcze dluuugooooo.... kiedy mogę sobie kupić za kase rodziców na gwiazdkę graficzną karte.

Więc, nadal mam utrzymywać tą pozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 20:35, kuki288 napisał:


> poczekaj i uzbieraj kasę na kartę

No, to trochę jeszcze potrwa bo mam 150 zl, a kieszonkowego nie dostaje;p
kase mam ze sprzedazy hmmm... figurek;p które teraz nie bardzo mają wzięcie. Także zbierać
będe jeszcze dluuugooooo.... kiedy mogę sobie kupić za kase rodziców na gwiazdkę graficzną
karte.

Więc, nadal mam utrzymywać tą pozycje?


No to jak tak wygląda twoja sytuacja finansowa no to wybierz tą pierwszą opcję. A jakaś inna gra nie mogła by być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 20:43, Mati1990 napisał:


No to jak tak wygląda twoja sytuacja finansowa no to wybierz tą pierwszą opcję. A jakaś
inna gra nie mogła by być?


Tzn. to są moje ulubione tytuly, ale może być inny RTS realistyczny albo RPG, ewntualnie akcja o tematyce wojennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 16:48, Azeix napisał:

Witam, zastanawiam się nad opłacalnością zakupu gry Saints Row 2. Nie wiem zbyt dużo
na temat tej gry i chciał bym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na jej temat. Grałem
i przeszedłem już GTA IV które już mi się znudziło i szukam podobnej gry która wciągnęła
by mnie równie mocno.

Jeżeli chodzi o mnie, to jeżeli masz mocny sprzęt to śmiało kupuj SR2. Jako posiadacz pierwowzoru na konsole Miscrosoftu, jestem bardzo zadowoloy (tzn, byłem, RoD i te sprawy ;p ). Jeżeli znudziło Ci się Gta z tymi wszystkimi smaczkami, to SR2 będzie najlepesze w tym momencie : ) Fabułe jedynki (i jak zapewne dwójki) producenci przedstawili jako długi i śmieszny dowcip : ) Czytając sporo recenzji nt. saints row 2, jestem na tą pozycjie poztywnie nastawiony, ale zarówno podchodziłbym do niej z małym dystansem, ponieważ optymalizacje zawalili na całej, jakże długiej lini. Jeżeli działanie GTA 4 było dla Ciebie nie na miejscu, ta pozycja przyprawi Cię o koszmary nocne i niejednego omdlenia z bólu głowy. Na szczęście gra posiada bardzo dużo przeróżnych minigerek, dzięki którym na pewno gra nie zostanie od razu odłożona na półkę (np. jazda szambiarką i oblepanie wszystkiego wkoło kup... szambem, czy powiedzmy walka z zoombiakami na kosnoli, jaką mamy w jednym z save hausów). Mocny sprzęt + saints row 2 = dobra zabawa na nie jeden, nie dwa, a na kilkanaście wieczorów : )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 20:49, kuki288 napisał:


>
> No to jak tak wygląda twoja sytuacja finansowa no to wybierz tą pierwszą opcję.
A jakaś
> inna gra nie mogła by być?
>

Tzn. to są moje ulubione tytuly, ale może być inny RTS realistyczny albo RPG, ewntualnie
akcja o tematyce wojennej.


FPS Brothers in Arms Hell''s Highway polecam naprawdę doskonała gra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 21:01, Mati1990 napisał:


FPS Brothers in Arms Hell''s Highway polecam naprawdę doskonała gra:-)


A company of Heroes czemu nie? Lubię bardzo także różne gry RPG typu gothic, zastanawiam się nad taką grą jak Dark Messiah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zastanawiam się nad taką grą jak Dark Messiah?
Dark Messiah of Might and Magic? Jak tak, to kupuj, niedroga gra, a wspaniała fabuła, grafika i ta walka mieczami...mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 21:16, kuki288 napisał:


>
> FPS Brothers in Arms Hell''s Highway polecam naprawdę doskonała gra:-)

A company of Heroes czemu nie? Lubię bardzo także różne gry RPG typu gothic, zastanawiam
się nad taką grą jak Dark Messiah?


No też możesz zakupić CoH ja tylko wyrażam swoje zdanie a jaką grę kupisz twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2009 o 21:20, Mati1990 napisał:

No też możesz zakupić CoH ja tylko wyrażam swoje zdanie a jaką grę kupisz twój wybór


To, czekam na inne propozycje jak coś;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się. Torment to klasyka i jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra RPG ever. Ale Mass Effect jest jednym z tych lepszych cRPGów, bo fabułę i postacie ma jednak super. A Wiedźmin to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 22:26, Kraju napisał:

A Wiedźmin to inna bajka.

Wiedźmin to fantastyka, a nie bajka.

Dużo ludzi gra w CoH, patrząc na ranking xFire. Opłaca się więc do gry wieloosobowej - tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:15, Maximo napisał:

/rach ciach/


Do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam jeszcze, że z RPG genialne są jeszcze obie części Star Wars: Knights of The Old Republic.

Jeśli lubisz te klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrej gry na PSP najlepiej RPG lub grę akcji w przystępnej cenie ( do 100 zł. ).
Gra powinna mieć swietną grafikę dobrą oprawę graficzną i nie powinna być to gra, która znudzi sie po miesiacu.
Musi być naprawdę wciagająca.

Proszę o dobre rady ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... a powiedzcie mi czy do COH: Na linii frontu porzebny jest steam do uruchomienia i obowiązkowe konto na Windows - LIVE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 09:16, kuki288 napisał:

Aha... a powiedzcie mi czy do COH: Na linii frontu porzebny jest steam do uruchomienia
i obowiązkowe konto na Windows - LIVE?


Czy Steam to nie wiem, ale Live w tej grze nawet nie ma, więc nie jest w nim potrzebne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie chcesz grać z płytą w napędzie potrzebne jest założenie konta w Relic online i wpisanie seriala z gry. W innym wypadku do gry płyta musi być w napędzie. Steam niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się