FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2009 o 22:26, Kraju napisał:

Oj mylisz się. Torment to klasyka i jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra RPG ever.
Ale Mass Effect jest jednym z tych lepszych cRPGów, bo fabułę i postacie ma jednak super.
A Wiedźmin to inna bajka.


mi z początku Mass Effect się podobał ale im dłużej w to grałem tym bardziej entuzjazm opadał w momencie w którym ukończyłem gre czułem już tylko rozczarowanie - spodziewałem się czegoś więcej po grze bioware...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko. Szukam fajnego RTS-a w czasie II wojny światowej. Coś do 100-120 złotych polskich. Jest coś godnego polecenia?

I pytanko drugie - ostatnio widziałem grę Speedway Liga czy coś takiego. Grał w to ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 13:47, haderQ napisał:

Witam i mam pytanko. Szukam fajnego RTS-a w czasie II wojny światowej. Coś do 100-120
złotych polskich. Jest coś godnego polecenia?



Hm...World in Conflict, Company of Heroes. Lepszych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 14:05, filip29 napisał:

World in Conflict to z czasów zimnej wojny jest a nie II światowej.


A to sry, pomyliło mi się, no to zostaje Company of Heroes, z 1 dodatkiem, Opposing Fronts. Osobiście polecam gry z serii Codename Panzers: Phase One i Phase Two.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 14:17, Ecko09 napisał:

> World in Conflict to z czasów zimnej wojny jest a nie II światowej.

A to sry, pomyliło mi się, no to zostaje Company of Heroes, z 1 dodatkiem, Opposing Fronts.
Osobiście polecam gry z serii Codename Panzers: Phase One i Phase Two.


+ Soldiers: Ludzie Honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc :) Kupię CoH na pewno i chyba Soldiers. A na studiach powitam kampanię wrześniową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja znowu chciałbym się zapytać jakie 2 gry z tej czwórki kupić mam do wyboru World of Warcraft,Mass Effect,S.T.A.L.K.E.R CN i Left 4 Dead

Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft
Left 4 Dead
To są sieciówki, więc to zależy czy wolisz strzelankę (darmową) czy cRPG (płatnego).

Mass Effect
S.T.A.L.K.E.R CN
Tutaj znowu pytanie, czy wolisz strzelankę czy cRPG.

Wg mnie dla urozmaicenia weź sobie jednego cRPG i jedną strzelankę, przy czym jeśli nie masz, co robić z kasą to może warto skusić się na tego WoW-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 16:03, Szw3dzik napisał:

Witam ja znowu chciałbym się zapytać jakie 2 gry z tej czwórki kupić mam do wyboru World
of Warcraft,Mass Effect,S.T.A.L.K.E.R CN i Left 4 Dead

Proszę o radę


Ja bym Ci radził wziąść Left 4 Dead (jedna z najlepszych sieciówek ostatnich lat) i Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 16:03, Szw3dzik napisał:

Witam ja znowu chciałbym się zapytać jakie 2 gry z tej czwórki kupić mam do wyboru World
of Warcraft,Mass Effect,S.T.A.L.K.E.R CN i Left 4 Dead

Proszę o radę


Jeżeli nie szkoda ci kasy na WoWa to bierz go! Wciąga jak bagno, naprawdę genialna produkcja.

+ Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki czy gdzieś są sklepy(w Polsce) które wymieniają lub wypożyczają gry?
I drugie pytanie co lepiej kupic na PS3: Terminator Salvation (12trophy złotych i platyna ;p) czy Infamous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 21:36, LittleBigLegend napisał:

Pytanie z innej beczki czy gdzieś są sklepy(w Polsce) które wymieniają lub wypożyczają
gry?
I drugie pytanie co lepiej kupic na PS3: Terminator Salvation (12trophy złotych i platyna
;p) czy Infamous.


Chyba takowych nie ma. Wiem że jest jakiś serwis internetowy, ale nie znam adresu.
Co do gry którą wybrać to według mnie lepiej Infamous. Widziałem grę w akcji i wygląda rewelacyjnie pod każdym względem. A Terminator pewnie będzie krótki i nie dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 21:42, Kraju napisał:

Chyba takowych nie ma. Wiem że jest jakiś serwis internetowy, ale nie znam adresu.
Co do gry którą wybrać to według mnie lepiej Infamous. Widziałem grę w akcji i wygląda
rewelacyjnie pod każdym względem. A Terminator pewnie będzie krótki i nie dopracowany.


Termos JEST niedopracowany.
Ludzie na Zachodzie już narzekają.
Zresztą czego tu się spodziewać? Grę zrobił GRIN, odpowiedzialny za babola, jakim jest Wanted: Weapons of Fate. Silnik w Termosie żywcem z Wanted, gameplay też z Wanted... Misje ponoć proste i krótkie jak świński ogon :] Nie ma po co kupować w dniu premiery, raczej po jakichś obniżkach, jeżeli już ktoś ma na to ssanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to taki mod do Wanted. xD
Ale co do Wanted, to jak dla mnie gra była świetna. Krótka, ale to jedna z tych gier na licencji filmowej w którą można grać i się nawet wciągnąć. Ja ją przeszedłem na raz, a więc wciąga. :P

alexiej
Baldur''s Gate, Icewind Dale, Gothic 1 lub 2, Neverwinter Nights, Planescape Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 19:13, Kraju napisał:

alexiej
Baldur''s Gate, Icewind Dale, Gothic 1 lub 2, Neverwinter Nights, Planescape Torment.



No to Planescape zawita za jakiś czas, ale wolałbym w wersji na 4CD bo kurcze chyba tylko taka da się przerobić na większą rozdziałkę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex - gra klasyk i jedna z lepszych produkcji w historii. W Kolekcji klasyki od Cenegi masz całą Antologię za 25 zł. Wstyd nie znać, zbyt dużo razy już o tej grze tu pisałem by robić to jeszcze raz. Uwierz, takich gier się już niestety nie produkuje - a szkoda, bo DX to gra genialna pod niemal każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się