FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2009 o 11:07, rybisiu napisał:

Ostatnio naszła mnie chęć na granie w kolejnego RTS''a. Mam dylemat co kupić pierwsze.
Nowy dodatek do Company Of Heroes(Tales Of Valor) czy też kupić Antologie Blizzarda dla
Starcrafta. Co byście kupili na moim miejscu?

Pozdrawiam


Na twoim miejscu kupiłabym Antologie Blizzarda. Bo Starcraft to jest naprawde dobra gra. I ma długą i ciekawą kampanie. A do tego dostajesz jeszcze dodatek do Starcrafta i Warcrafta 2 oraz Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:45, Ariela napisał:

> Ostatnio naszła mnie chęć na granie w kolejnego RTS''a. Mam dylemat co kupić pierwsze.

> Nowy dodatek do Company Of Heroes(Tales Of Valor) czy też kupić Antologie Blizzarda
dla
> Starcrafta. Co byście kupili na moim miejscu?
>
> Pozdrawiam

Na twoim miejscu kupiłabym Antologie Blizzarda. Bo Starcraft to jest naprawde dobra gra.
I ma długą i ciekawą kampanie. A do tego dostajesz jeszcze dodatek do Starcrafta i Warcrafta
2 oraz Diablo.


Grałem w te gry. Ok i tak już zdecydowałem że kupię Neverwintera. Grałem w dwójkę więc myślę że i jedynka jest ciekawa. Dziękuję wszystkim za propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:49, 0--Player--0 napisał:

Grałem w te gry. Ok i tak już zdecydowałem że kupię Neverwintera. Grałem w dwójkę więc
myślę że i jedynka jest ciekawa. Dziękuję wszystkim za propozycję.


To w takim razie życze miłej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:50, Ariela napisał:

> Grałem w te gry. Ok i tak już zdecydowałem że kupię Neverwintera. Grałem w dwójkę
więc
> myślę że i jedynka jest ciekawa. Dziękuję wszystkim za propozycję.

To w takim razie życze miłej gry:)

Dzięki może jeszcze dziś skoczę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:45, Ariela napisał:

> /rachu ciachu/


Tylko że przy zakupie tych dwóch RTS''ów biorę pod uwagę granie w nie przez sieć. Kampania ma dla mnie drugorzędne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:25, Infes napisał:

No ale nie uważasz że CoD4 ma lepszą,ciekawszą fabułę niż CoD5? To zakończenie kiedy
rzuca Ci tą broń,kiedy łapiesz ją i ledwo odajesz strzał po czym zabijasz tego Main Boss''a.
To takie bohaterskie i to My jesteśmy tym bohaterem. Mi Modern Warfare przypadał chyba
najbardziej z całej serii Call of Duty.


Fabuła jak fabuła, ale robić trzeba jedno... pif paf, przeładowanie, pif paf i tak całą grę. MW grało się lepiej bo tam szybko akcja trwała, ale ogólnie jest za krótka. Szkoda, że nie było Talibzombie czy czego podobnego ;(

Dnia 22.06.2009 o 12:25, Infes napisał:

A będzie SSJ5 z białymi włoskami? xP


SSJ5 nie istnieje, to wymysł fanów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 08:16, Kakarotto napisał:

że nie było Talibzombie czy czego podobnego ;(


Ale wychdozi na to że MW2 zachowa klimat i co najważniejsze singiel będzie wydłuuużony a więc zapowiada się dobrze :]

Dnia 23.06.2009 o 08:16, Kakarotto napisał:

SSJ5 nie istnieje, to wymysł fanów :P


No wiem wiem :P Przecież ja się wychowałem na DB,7 serii w RTL,potem TVN Siedem obejrzałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 11:47, Infes napisał:

Ale wychdozi na to że MW2 zachowa klimat i co najważniejsze singiel będzie wydłuuużony
a więc zapowiada się dobrze :]


Pogodę na wczoraj też dobrą zapowiadali, a padało cały dzień :P

Dnia 23.06.2009 o 11:47, Infes napisał:

No wiem wiem :P Przecież ja się wychowałem na DB,7 serii w RTL,potem TVN Siedem obejrzałem
;P


Skoro DB pamiętasz z naszej telewizji, to masz marną wiedzę na jego temat... nasi translatorzy dali niezły popis xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 11:55, Kakarotto napisał:

Skoro DB pamiętasz z naszej telewizji, to masz marną wiedzę na jego temat... nasi translatorzy


Mam japońską wersje z napisami PL,nie martw się. Zresztą to co tam było, to ocenzurowana klatka po klatce ^^.

Dnia 23.06.2009 o 11:55, Kakarotto napisał:

Pogodę na wczoraj też dobrą zapowiadali, a padało cały dzień :P


Trza być dobrej nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Nowy Riddick czy FEAR 2 ?? Dodam, ze jestem fanem FPS-y, ale gry pokorju Riddicka tez bardzo lubie. Moze ktos pomoc, kto gral w obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 50 zł jak pół darmo, a jak ni chcesz to nie musisz go traktować jak skradanki a przechodzić grę ''na Rambo'' choć cicho działasz - masz mniej na głowie :-). A te nowe misję będące dodatkiem do UzBB i dziejące się po nim są akurat nastawione bardziej na akcję niż skradanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam, grę przeszedłem, ciekawa. Postawiłbym jej 8/10, na początku jest trochę nudno ale później akcja się rozkręca i trzyma na poziomie aż do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 14:15, igor8472 napisał:

Za 50 zł jak pół darmo, a jak ni chcesz to nie musisz go traktować jak skradanki a przechodzić
grę ''na Rambo'' choć cicho działasz - masz mniej na głowie :-). A te nowe misję będące
dodatkiem do UzBB i dziejące się po nim są akurat nastawione bardziej na akcję niż skradanie.

Chyba zamówię :) Dzięki serdeczne za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 14:17, NecroVisioneR napisał:

Czy polecacie kupić grę F.e.a.r 2 dal fana strzelanek?

Uwielbiam tego FPSa i polecam z czystym sumieniem. Lepiej jednak przejść najpierw jedynkę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Jeśli szukasz strasznej gry, to możesz się jednak zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Riddicka jestem zdecydowany na pewno, ale co ze S.T.A.L.K.E.R.E.M Cień Czernobyla? Opłaca się go wziąć? Są tam takie momenty, że można narobić w gacie (lepiej dla mnie, żeby nie było)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 15:42, plada napisał:

Na Riddicka jestem zdecydowany na pewno, ale co ze S.T.A.L.K.E.R.E.M Cień Czernobyla?
Opłaca się go wziąć? Są tam takie momenty, że można narobić w gacie (lepiej dla mnie,
żeby nie było)?

Stalker jest fajny. Naprawde fajny. Ale jest tam wiele momentow raczej strasznych :) Mimo tego, warto w niego zagrac. Wrazenia z wiekszosci lokacji - niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 15:42, plada napisał:

Na Riddicka jestem zdecydowany na pewno, ale co ze S.T.A.L.K.E.R.E.M Cień Czernobyla?
Opłaca się go wziąć? Są tam takie momenty, że można narobić w gacie (lepiej dla mnie,
żeby nie było)?


Ja jak grałem w Stalkera to mnie zasilacz wybuchł, ale nie sądze że o takie wrażenia Ci chodzi. Przez większość część czasu Stalker jest po prostu ponury, ale kiedy schodzi się do jakiś laboratoriów podziemnych potrafi przestraszyć. Te wyskakujące z ciemności snorki, i zomyfikowani stalkerzy potrafią nieźle nie tyle powodować robienie w gacie co szokować nagłością pojawienia się. Jeżeli nie lubisz lekkiego nawet niepokoju - odradzam. Wszystkim którym niestraszne to - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się