FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 23:20, Wintesun napisał:

Co daje więcej frajdy Grid czy TDU? Już raczej zdecydowany jestem na Grida, ale chodzi
mi głównie o to, jak to się ma z trybem multiplayer? TDU z Megapackiem i tak się zrównał
ceną z Gridem, a więc...?


Po multi w Grida nie grałem, ale Grid to bardziej symulacja. TDU to gra sandboxowa. Mamy otwarty świat, szybkie bryki i przepiękną wyspę. Są problemy z graniem po multi, ale ogólnie według mnie TDU jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:26, Wintesun napisał:

A właśnie, czy Grid i TDU potrzebują jakieś Steamy czy inne pierdoły aby grać przez sieć?
Bo nie ukrywam że głównie z innymi graczami chcę się mierzyć.


Żadne steamy. TDU wymaga instalacji gamespy''a, ale to program który nie denerwuje, lecz są drobne problemy podczas rejestracji, ale to z tego że gamespy ma dużą bazę użytkowników i wiele nicków jest zajętych. Co do Grida, to chyba nie posiada żadnych gamespy''ów i games for windows live czy innych tego typu pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:26, Wintesun napisał:

A właśnie, czy Grid i TDU potrzebują jakieś Steamy czy inne pierdoły aby grać przez sieć?
Bo nie ukrywam że głównie z innymi graczami chcę się mierzyć.


http://www.gaming-society.de/attachments/6608d1210440350-race-driver-grid-pc-ps3-xbox-360-12309-cover_hires.jpg

Chyba jest w GFWL "games for windows live" , większość ma już tam konto, więc nie ma co narzekać. Zdecydowanie polecam GRID''a. Grałem w obie gierki: TDU jest bardzo fajne jeśli chodzi o otwarty świat, jest po prostu ogromny! Wybór samochódów również jest świetny. Nie można tu wizualnie tuningować samochodów... Wyścigi są oczywiście ale nie tak spektakularne jak w GRID''zie. TDU różni się bardzo od GRIDa... otwartym światem, fizyką jazdy, grafiką...

Jeśli jesteś fanem ''street racingu'', podnieca cię tuning, wszelakie samochody począwszy od american muscle po japońce kończąc to bierz GRIDa!

W GRIDzie najbardziej "zauroczył" mnie drift, ajjjj... Tryb freestyle jest bardzo ciekawy. Nie było tego w np. w nfsach.

PS. Chyba kupie sobie GRIDa... : -> kiedyś grałem u kumpla.. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Grid na pewno nie ma Games for Windows Live. Grałem w singla, a nawet żeby grać po singlu potrzebne jest konto GFWL, a takowego nie musiałem zakładać do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:47, St0ck napisał:

Chyba jest w GFWL "games for windows live" , większość ma już tam konto, więc nie ma
co narzekać. Zdecydowanie polecam GRID''a. Grałem w obie gierki: TDU jest bardzo fajne
jeśli chodzi o otwarty świat, jest po prostu ogromny! Wybór samochódów również jest świetny.
Nie można tu wizualnie tuningować samochodów... Wyścigi są oczywiście ale nie tak spektakularne
jak w GRID''zie. TDU różni się bardzo od GRIDa... otwartym światem, fizyką jazdy, grafiką...

Jeśli jesteś fanem ''street racingu'', podnieca cię tuning, wszelakie samochody począwszy
od american muscle po japońce kończąc to bierz GRIDa!

W GRIDzie najbardziej "zauroczył" mnie drift, ajjjj... Tryb freestyle jest bardzo ciekawy.
Nie było tego w np. w nfsach.

PS. Chyba kupie sobie GRIDa... : -> kiedyś grałem u kumpla.. ; ]

GRiD nie ma GFWL. Poza tym są problemy z wyszukiwaniem i dołączaniem. W ogóle tam jakieś to utrudnione było. W TDU jest wyspa i jeździsz. Tylko nie jestem pewien, ale teraz mało tych graczy jeździ, a szkoda, bo to dość dobra gra. Tylko trudno na zakrętach, dlatego wolę "arcadowy" i prosty NFS. Wiadomo, gusta...

P.S Kraju Ventrilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:52, Grinczar napisał:

GRiD nie ma GFWL. Poza tym są problemy z wyszukiwaniem i dołączaniem. W ogóle tam jakieś
to utrudnione było. W TDU jest wyspa i jeździsz. Tylko nie jestem pewien, ale teraz mało
tych graczy jeździ, a szkoda, bo to dość dobra gra. Tylko trudno na zakrętach, dlatego
wolę "arcadowy" i prosty NFS. Wiadomo, gusta...


W TDU nadal gra dużo osób, co Ty gadasz. Zawsze na gramie można się umówić z ludźmi aby zagrać.
Trudna na zakrętach? Jaki noob z Ciebie. Ta gra jest świetna do driftów i z pełną prędkością wcale tak trudno na zakręcie nie robi się driftów, zatem gadasz bzdury że się trudno skręca. I się nie wymiguj gustami, bo Ty masz je spaczone niestety. xDD

Dnia 28.06.2009 o 23:52, Grinczar napisał:

P.S Kraju Ventrilo!


A spadaj nie lubię Was, dlatego nie przyjdę i idę zobaczyć film. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Znacie może jakąś ciekawą gre typu Metin 2, Last Chaos ? Zależy mi, aby postać miała ciekawe umiejętności i na grafice. Tylko, żeby była darmowa ;p I jeszcze jednej gry płatnej typu "Aion"

A bez zakładania nowego tematu, to czy ściągnięcie gry "Aion" i kupienie do niej klucza z strony:

http://allegro.pl/item672146667_aion_online_beta_eu_klucze_keys_wszystkie_eventy.html

Jest legalne ? Może ktoś z was gra/grał w tą grę i mógł by powiedzieć czy jest ciekawa ?
Z góry dziękuje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:04, Lukasz0911 napisał:

A bez zakładania nowego tematu, to czy ściągnięcie gry "Aion" i kupienie do niej klucza
z strony:

http://allegro.pl/item672146667_aion_online_beta_eu_klucze_keys_wszystkie_eventy.html

Jest legalne ? Może ktoś z was gra/grał w tą grę i mógł by powiedzieć czy jest ciekawa
?
Z góry dziękuje xD


''Oficjalnie'' ściągnięcie Aion''u jest nielegalne, lecz jeśli kupisz NOWY klucz - to masz oryginalną grę. No prawię, bez oryginalnej płytki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:26, Wintesun napisał:

A właśnie, czy Grid i TDU potrzebują jakieś Steamy czy inne pierdoły aby grać przez sieć?
Bo nie ukrywam że głównie z innymi graczami chcę się mierzyć.

Nie potrzeba do nich żadnych steamów ani "innych pierdół":P Z tego co pamiętam, to pykałem nawet w multi bez tych programów;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:04, Lukasz0911 napisał:

Witam ! Znacie może jakąś ciekawą gre typu Metin 2, Last Chaos ? Zależy mi, aby postać
miała ciekawe umiejętności i na grafice. Tylko, żeby była darmowa ;p I jeszcze jednej
gry płatnej typu "Aion"

/cut/

Mogę ci polecić Runes of Magic to prawie jak WoW (oczywiście darmowe). Jeszcze 4story ale niewiele wiem o tej grze bo nie grałem. Gulid Wars - płacisz tylko raz (za kupienie gry). Atlantica Online (turowe walki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie czy gra Aion by mi elegancko chodziła na wysokich detalach na laptopie Hp Pavillon dv6000 oraz czy by się nie zacinała jeśli internet odbierałbym przy pomocy bezprzewodowej karty internetowej która jest w tym laptopie przy połączeniu 1 Mbita ? Jeśli ktoś by napisał odpowiednik mojego laptopa na komputer stacjonarny byłbym wdzięczny ;p i orientował się niej więcej w jakie gry mógł bym dziarzyć. Z góry podziękował =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:48, Kraju napisał:

Czy polecacie mi zakupić DLC do Fable 2?
I co w nich jest takiego że są warte te 800 MS-ów?

Dodatkowe GSy i powrót bodajże do miasteczka z pierwszej części no i oczywiście kawałek nowej historii, dodatki typu: zmiana swojego psa np. na dalmatyńczyka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej kolejności kupić te gry ?:
Brothers in Arms: Road to Hill 30
Prince of Persia: Dusza Wojownika
Just Cause
Hitman: Krwawa Forsa
Brothers in Arms: Earned in Blood
Tom Clancy''s Ghost Recon: Advanced Warfighter
Tomb Raider: Legenda
Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory
Tom Clancy''s Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam strzelaniny. MOże być z pierwszej osoby, ale może być też z trzeciej. Może być jak SWAT4, F.E.A.R. lub jak Postal 2 ;) zyli sporo tego...mój komp kiepski bo procek Athlon 64 2,2 GHz, 512ram a karta ASUS AH 3450(256MB). Propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 13:03, Harrolfo napisał:

Painkiller, Call of Duty, Call of Duty 2, Max Payne, Tomb Raider, Call of Juarez, Infernal,
Kroniki Riddicka Ucieczka z Butcher Bay,...

Wykluczam TR i Max Paina bo grałem. A takie najlepsze z tych wg. Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 13:00, MacoRIP napisał:

Szukam strzelaniny. MOże być z pierwszej osoby, ale może być też z trzeciej. Może być
jak SWAT4, F.E.A.R. lub jak Postal 2 ;) zyli sporo tego...mój komp kiepski bo procek
Athlon 64 2,2 GHz, 512ram a karta ASUS AH 3450(256MB). Propozycje?


Dodam jeszcze że może być Prey.
A CoJ polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się