FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2009 o 17:42, karolekx23x napisał:

co sądzicie o half life 2 ?


Moim skromnym zdaniem(i innych też) najlepszy FPS jaki powstał ;) Kupuj i graj, nawet jeśli nie miałeś styczności z pierwszą częścią, zwłaszcza że teraz Orange Box można dorwać za 40-50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 19:07, rybisiu napisał:

>


O w morde~! :o Własnie sprawdziłem cene w sklepie gram.pl Musze jak najszybciej kase skombinować i kupuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 22:19, Ecko09 napisał:

> >

O w morde~! :o Własnie sprawdziłem cene w sklepie gram.pl Musze jak najszybciej kase
skombinować i kupuje :]


Tam gram.pl :P Wszędzie po tyle jest. Zwłaszcza że Orange Box wszedł razem z Left 4 Dead do EA Classics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 16:53, alduron napisał:

A co sądzicie o grach z serii Ratchet Clank?

Genialne. Najlepsze platformówki na obecnej generacji konsol, a na PS2 są podobno jeszcze lepsze. Diablo śmieszne i grywalne.

A teraz krótka piłka Resistance 2 czy Saints Row 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2009 o 23:29, Dandelion1 napisał:

A teraz krótka piłka Resistance 2 czy Saints Row 2 ?


Resistance 2.
Solidny FPS, w przypadku SR2 to czy Ci się gra spodoba jest loterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 23:29, Dandelion1 napisał:

> A co sądzicie o grach z serii Ratchet Clank?
Genialne. Najlepsze platformówki na obecnej generacji konsol, a na PS2 są podobno jeszcze
lepsze. Diablo śmieszne i grywalne.

A teraz krótka piłka Resistance 2 czy Saints Row 2 ?


Zdecydowane Resistance. Saints Row jest wart jak dla mnie najwyżej dwie dyszki, a walka z obcymi da Ci dużo więcej radochy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 23:29, Dandelion1 napisał:

> A co sądzicie o grach z serii Ratchet Clank?
Genialne. Najlepsze platformówki na obecnej generacji konsol, a na PS2 są podobno jeszcze
lepsze. Diablo śmieszne i grywalne.

A teraz krótka piłka Resistance 2 czy Saints Row 2 ?

W Resistance 2 nie grałem, ale miałem okazję grać w Saints Row 2. Teraz SR2 możesz kupić za ok. 50 zł, a ja popełniłem ten błąd i kupiłem kiedy stała po 100 pln. Fabuła była dla mnie rewelacyjna, ale niestety lagi popsuły mi całą zabawę. Koszmarna optymalizacja to największy minus tej gry. Audio jest bardzo fajne, lecz grafika za bardzo nie przypomina nextegenowej. Tyle co ci mogę powiedzieć na temat tej produkcji... A mogła być fajną gierką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżo upieczony posiadacz mojej pierwszej konsoli (PS3) mam do was pytanko, co byście mi polecili na pierwszą grę:

- GTA IV - tutaj ciekawe bo jestem pewnie jedynym człowiekiem, który w ostatnie GTA jakie grał to było GTA.... 2 :D

- MGS IV - hmmm trudno powiedzieć. W MGSa demo kiedyś grałem na PC, było naprawdę niezłe, i to tyle mojego kontaktu z tą serią. Z tego co czytam oferuje rozgrywkę na najwyższym poziomie i to długą. Nie wiem tylko, czy jest sens kupować, jeśli nie zna się fabuły poprzednich części?

- Soul Calibur IV - bijatyki to dla mnie esencja konsol mi znanych i z serią miałem nieco kontaktu bo w trzecią część grałem i przypadła mi do gustu.

Na razie chciałbym, żeby kupiona gra zapewniała dużo rozrywki single bo jeszcze konsola do sieci niepodłączona, ani pada 2. nie ma.

PS. A i tak to na co czekam to GT5 ;) .

PPS. Aha i nie - nie jestem fanatykiem liczby cztery - nie moja wina ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 20:25, Furion_III napisał:

Które 2 gry wybrać na xbox''a 360?

-Fear 2

Grałem w demo, jak lubisz FPSy z dreszczykiem, to Ci się spodoba.

Dnia 27.07.2009 o 20:25, Furion_III napisał:

-Resident evil 5

Też grałem w demo i mam mieszane uczucia. Z jednej strony to porządna gra akcji, ale z drugiej spodziewałem się czegoś wielkiego po takich hucznych zapowiedziach. Na pewno nie jest to słaba gra.

Dnia 27.07.2009 o 20:25, Furion_III napisał:

-The Chronicles of Riddick

Także w demo grałem, jedynka bardziej mi się podobała, ale jednak Vin Diesel robi swoje :) Do tego jedynka jest gratis w nowej (niewiele lepszej) oprawie. Imo warto.

Dnia 27.07.2009 o 20:25, Furion_III napisał:

-Gears of war II

Grałem kiedyś w jedynkę na PC, bardzo dobra gra, do tego dwójka lepsza, więc warto ;)

Dnia 27.07.2009 o 20:25, Furion_III napisał:

-Overlord II

Nie grałem, ale jedynka nie podobała mi się. Słaba kopia Fable.

Dnia 27.07.2009 o 20:25, Furion_III napisał:

-Fight night round 4

Nie znam się na takich grach, ale ponoc mocny tytuł, zwłaszcza jak lubisz boks.

MKRaven=> Ja bym brał GTA IV, ostatnio gram na X360 i muszę przyznac, że ta gra jest genialna :) Nie zawiedziesz się, chociaż na twoim miejscu zagrałbym jeszcze w Vice City :P Co do Soul Calibur IV, grałem w demo, straszna lipa, chociaż nie jestem znawcą bijatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam zagwozdkę. Dwie gry: [PROTOTYPE] i najnowszy X-Men: Wolverine. Jestem bardziej za tym pierwszym (ta otwartość świata), ale nie słyszałem złej opinii o tej drugiej. Mile widziane byłoby jakieś porównanie, plusy i minusy itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 21:31, plada napisał:

Panowie, mam zagwozdkę. Dwie gry: [PROTOTYPE] i najnowszy X-Men: Wolverine. Jestem bardziej
za tym pierwszym (ta otwartość świata), ale nie słyszałem złej opinii o tej drugiej.
Mile widziane byłoby jakieś porównanie, plusy i minusy itd. :)

Ja bym brał Prototype''a - to jest cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 21:56, Ecko09 napisał:

Zgadzam się, Prototype to gra genialna. Jak dotąd najlepsza gra tego roku.


Genialna ? Proszę Cię, co najwyżej dobra. Gra roku ? Są inne, dużo lepsze gry "startujące" do tego stanowiska, a Prototype jest daleko w tyle.

PS I tak mówi to osoba, która wydała 220zł na wersję X360 i do tej pory szlag ją trafia. Żeby nie było przeszedłem grę x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 22:42, the_bishop napisał:

witam, chcialbym pograc w jakas dobra strategiczna albo budowanie miasta etc moze byc
w nowoczesności jak i w starożytności (:


ja osobiście mogę polecić gierkę anno 1404. W weekend kupiłem i praktycznie cały czas przy niej siedzę. Dawno nie grałem w tego typu gierki więc tak mnie naszło na zakup i nie żałuję. Jedyna wada jak do tej pory to bardo uboga książeczka w pudełku, zawiera TYLKO podstawowe informacje, mogli się bardziej postarać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się