FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2009 o 19:02, Teokrata napisał:

więkoszość przeważnie się myli... pierwszy Assaisn''s Creed tez mial byc taki super a
jak wyszlo juz chyba kazdy wie


Wyszła świetna gra, która nie sprostała wymaganiom niektórych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 19:02, Teokrata napisał:

więkoszość przeważnie się myli... pierwszy Assaisn''s Creed tez mial byc taki super a
jak wyszlo juz chyba kazdy wie

Pierwszy AC jest grą świetną - po prostu gracze jej nie docenili - ja mam swoje kopie na PC i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 20:42, Kaucz napisał:

> więkoszość przeważnie się myli... pierwszy Assaisn''s Creed tez mial byc taki super
a
> jak wyszlo juz chyba kazdy wie
Pierwszy AC jest grą świetną - po prostu gracze jej nie docenili - ja mam swoje kopie
na PC i PS3.

Na PS3 też masz?! Matko, jaki fanboy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 20:47, Kaucz napisał:

> Na PS3 też masz?! Matko, jaki fanboy :D
Właśnie sie wymieniłem za ME ;]

Ale po kiego bola? Raz, że na PC jest lepsza wersja, dwa że AC masz na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 20:39, filip29 napisał:

Wyszła świetna gra, która nie sprostała wymaganiom niektórych graczy.


twierdzenia w tym zdaniu wykluczaja sie wzajemnie, wniosek?
AC swietna gra nie jest, bo nie sprostal wymaganiom niektorych graczy

Mass Effect ma dokładnie ten sam problem IMHO to najgorsza gra BIOWARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i nie będzie gry, która sprosta wymaganiom wszystkich graczy bez wyjątku. Swietna gra nie musi podobać się każdemu więc te twierdzenia się nie wykluczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:03, Teokrata napisał:

> Wyszła świetna gra, która nie sprostała wymaganiom niektórych graczy.

twierdzenia w tym zdaniu wykluczaja sie wzajemnie, wniosek?
AC swietna gra nie jest, bo nie sprostal wymaganiom niektorych graczy

Mass Effect ma dokładnie ten sam problem IMHO to najgorsza gra BIOWARE


To chyba w mało gier od Bioware grałeś. Jeśli oceniać ME kryteriami RPG, to fakt ta gra wypada blado. Ale ja właśnie postrzegam ME jako świetny taktyczny TPS z niebanalną (jak na TPS) fabułą i postaciami, zjadającą takie "hity" jak GoW, Gow 2, Uncharted czy Lost Planet...
Bioware robiło już gorsze gry. Choćby beznadziejny pierwszy dodatek do NWN (Shadows of Undrentide) czy samą podstawkę NWN (jeśli chodzi o fabułę i kampanię single, bo tak naprawdę niezwykle cenię pierwszego NWN za to, że stał się świetną platformą do robienia modów). Gorsze od ME było też wg mnie Jade Empire (choć też cenię tę grę za wspaniały baśniowy klimat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić Street Fighter 4 na PC. Czy ktoś mógłby mi trochę przybliżyć tą grę. W CD-ACTION dostała ocenę 9. Czy na prawdę jest tak świetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:42, SongoX napisał:

Czy opłaca się kupić Street Fighter 4 na PC. Czy ktoś mógłby mi trochę przybliżyć tą
grę. W CD-ACTION dostała ocenę 9. Czy na prawdę jest tak świetna?


jest taka świetna pod warunkiem, że ktoś lubi ten typ gier;) Piękna grafika, super optymalizacja i extra fun z gry, czego chcieć więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:45, Citkowsky napisał:

jest taka świetna pod warunkiem, że ktoś lubi ten typ gier;) Piękna grafika, super optymalizacja
i extra fun z gry, czego chcieć więcej;)


Uwielbiam ten typ gier ;) A czy jest gdzieś udostępnione demo? Jeśli tak prosiłbym o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:49, SongoX napisał:

> jest taka świetna pod warunkiem, że ktoś lubi ten typ gier;) Piękna grafika, super
optymalizacja
> i extra fun z gry, czego chcieć więcej;)

Uwielbiam ten typ gier ;) A czy jest gdzieś udostępnione demo? Jeśli tak prosiłbym o
link.



z tego co wiem to dema nie ma. Ale w ciemno możesz kupować;) Naprawdę solidna produkcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:52, Citkowsky napisał:

z tego co wiem to dema nie ma. Ale w ciemno możesz kupować;) Naprawdę solidna produkcja;)


Dzięki za odp ;) Chyba się zdecyduje na tą bijatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:42, SongoX napisał:

Czy opłaca się kupić Street Fighter 4 na PC. Czy ktoś mógłby mi trochę przybliżyć tą
grę. W CD-ACTION dostała ocenę 9. Czy na prawdę jest tak świetna?


Najlepsza bijatyka na pecety, ja bez chwili zwątpienia wystawiłbym 9+/10. Brać w ciemno - jeżeli lubisz mordobicie, będzie idealna ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:05, zermithon napisał:

> Mass Effect ma dokładnie ten sam problem IMHO to najgorsza gra BIOWARE


chodzilo mi oczywiscie o gatunek cRPG
Jade Empire byl troche lepszy ale tez slaby
(nie bylo tak sztampowo sklonowanych misji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam PS3 z grą Little Big Planet i trochę dem na dysku. Chciałbym kupić tytuł z dobrym singlem i multi, najlepiej jakiś sandbox tpp, ale moze byc też coś innego. Narazie myślałem o tym (kolejność losowa):
Mirror''s Edge
Prototype
inFamous
GTA 4
Red Faction: Guerilla
Killzone 2
Call of Juarez:WK
+wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:42, kotfilon napisał:

> Killzone 2 i Mirror''s Edge.
> Pierwsza na multi druga w singlu.Znakomite gry.Polecam z całego serca!! Ogolnie
chce stworzyc liste gier (okolo 5) must have''ow, na ktore bede teraz polowal (kazda
okazyjna cena).Jak byscie mogli cos wiecej napisac na temat: Red Faction Guriella, GTA
4, inFamous, Kilzone 2, Metal Gear Solid 4, Resistance 2,Resistance:FoM,Burnout Paradise
(lub cos w zastepstwo, samochodowka zrecznosciowa),Prototype,SW:The Force Unleashed,Race
Driver: GRID (lub cos w zastepstwo, samochodowka symulacyjna)Call of Juarez: WK,Call
of Duty 4:MWOgolnie chcialbym do LBP dodac sandboxa a''la gta, prototype, FPS''a z dobrym
trybem sieciowym, Samochodowke zrecznosciowa i symulacujna i do tego jakas z gre z super
fabula, ale dluga i nie na raz.

Red Faction Guriella - Typowa rozwałka nawet nieźle to wygląda. Ale klimatu nie ma. Dobra demolka i nic więcej. Ale ściągnij demko.
GTA IV - Ogromne i tętniące życiem miasto, dobra grafika, bardzo realistyczna fizyka. Must have. Każdy powinien mieć bo to jedna z gier która przyciągnie cię na dłużej.
inFamous - Jeden z najlepszych exów na PS3. Niezła rozwałka. Ściągnij demo.
Killzone 2 - Dla mnie król FPS jak na razie. Świetna grafika, rewelacyjna animacja, wciągające multi. Ściągnij demko.
Metal Gear Solid 4 - Jeśli nie grałeś w poprzednie części stanowczo odradzam. KONIECZNA znajomość serii. Ściągnij demko ale ja po demku nie zrozumiałem zbytnio ale na pewno dlatego że nie grałem w poprzednie.
Resistance 2 - Dobra gierka. Przyzwoita grafika, Multi aż 60 GRACZY!, Wciągający coop. Ale lepiej IMO zainwestować w Killzone 2.
Resistance FoM - To po prostu 1 część Resistance. Ściągnij demo, ja sam osobiście nie grałem.
Burnout Paradise - Dla mnie król gier samochodowych. Mega rozwałka, świetna grafika, i płynna. Ściągnij demko.
Prototype - Polecam bardziej inFamous. To są podobne gry a dwóch nie opłaca się kupować.
SW: TFU - Jeśli jesteś fanem uniwersum Star Wars to bierz. Jeśli nie to odradzam. Ściągnij demko. Dla mnie nawet dobry slasher.
Race Driver: GRID - Mam osobiście. Jest jak na razie najlepszy Racer jeśli chodzi o realizm i styl rozgrywki(Burnout to zupełnie inna bajka) Ściągnij demko.
Call of Juraz WK - Polecam. Naprawdę niezła strzelanina Polacy dali radę. Naprawdę dziki, brudny western. Ściągnij demko ale bez demka naprawdę warto.
Callof Duty 4 - Wstrzymaj się do CoD 6. Ale polecam ci Battlefield: Bad Company. Naprawdę niezła sieczka. Lub Battlefield 1943 który jest nowszy ale tylko do kupienia poprzez usługę.

W większości gier polecam byś ściągnął demo bo lepiej się upewnić niż wydawać kasę w błoto.

Mówisz że potrzebujesz jednej z każdego rodzaju.
Czyli tak LBP już masz, GTA IV i inFamous(tutaj dwie bo GTA IV to raczej symulator gangstera, KAŻDY gracz musi jej spróbować), FPS?? Battlefield 1943 jest do kupienia przez PS Store jak na razie najlepsza sieciówka w jaką grałem i kosztuje tylko 47zł jednak najpierw musisz ściągnąć triala a potem pełną.. Polecam jeśli masz możliwość przelanie pieniędzy do PS Store. A jeśli nie to bierz Killzone 2., Samochodówkę no to tutaj Burnout Paradise, cóż fabuły ta gra nie ma ale jest baaardzo długa. Jednak teraz kup Burnout Paradise The Ultimate Box z wszystkimi dodatkami.

A tak jeszcze mówisz że jeszcze inną super grę długą i nie na raz?? Fallout 3. Ale czekaj do 13 października. Wtedy zostanie wydana Edycja GOTY(Game of The Year) z wszystkimi 5 dodatkami do niej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się