FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 11:21, igor8472 napisał:

Seria Anno, Settlers.


Czy w Anno budujemy miasto przez całą gre jak w sim city czy tylko na jedną misje jak w settlersach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 11:19, Orion napisał:

Jakie znacie gry gdzie budujemy miasto, obojętnie w jakim wieku, z naciskiem bardziej
na ekonomie? Anno 1701 zalicza sie do tych gier?


Może seria Total War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 15:10, Markush napisał:

Może seria Total War?


Akurat, jak sama nazwa wskazuje, wszystkie Total Wary z ekonomią mają niewiele wspólnego.
Czynnik ekonomiczny ogranicza się jedynie do stawiania nowych budowli, ustalania podatków i generowania dochodów. W tej serii ekonomia jest jedynie dodatkiem, bonusem za którego pomocą możemy tworzyć armię i toczyć wielkie bitwy co jest esencją tej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze mógłby mi pomóc w sprawie - czy warto kupić Prototype-a lub Mirror''s Edża? Albo jakąś fajną grę inną. PS. Orange Box odpada bo Half - Life 2 to wg. słaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 18:14, darth_16 napisał:

Cut Matt


Polecam Prototype... Mirror''s Edge mogło być fajną grą, ale niestety zwalili sprawę w sumie z Prototype jest tak samo, ale ta przyjemność ze skakania po dachach bez ograniczeń... Mmmm... Gratka dla każdego gracza.. :P :P... Ale czekaj czekaj... Half-Life 2 to słaba gra?? Ekhem, widać, że nie wiesz co to dobra gra :P Może ci się nie podoba, ale nie mów od razu słaba...

------------
A teraz moja kolej... Warhammer Online czy ArmA 2 ?? Tęsknie za dobrym MMO... I teraz nie wiem czekać na Aion czy się wciągać w WAR''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2009 o 18:26, NeVeN napisał:


------------
A teraz moja kolej... Warhammer Online czy ArmA 2 ?? Tęsknie za dobrym MMO... I teraz
nie wiem czekać na Aion czy się wciągać w WAR''a ?

Ja bym wybrał ArmA, a jeśli konieczne grę online, to L4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 18:52, konio1073 napisał:

Moglibyście mi zasugerować jakąś grę RPG podobną do Gothica III tylko z mniejszymi wymaganiami???

Oblivion-Całkiem niezła ,choć mi średnio przypadła do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że HL 2 to ogólnie słaba gra tylko WG. mnie to słaba gra. Jest różnica, nie? A co do mojej niewiedzy - może właśnie widziałem tyle dobrych gier, że HL 2 nie zrobił na mnie dużego wrażenia.


PS. A ktoś ma jakieś alternatywy? Jakieś fajne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś wschodniego jRPG`ega na x360. Myślałem o:
The Last Remnant, Star Ocean: The Last Hope, Infinite Undiscovery moglibyście po krótce je scharakteryzować ? A może polecić jakiś własny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 19:02, darth_16 napisał:

Nie powiedziałem, że HL 2 to ogólnie słaba gra tylko WG. mnie to słaba gra. Jest różnica,
nie? A co do mojej niewiedzy - może właśnie widziałem tyle dobrych gier, że HL 2 nie
zrobił na mnie dużego wrażenia.


PS. A ktoś ma jakieś alternatywy? Jakieś fajne gry?


Nie napisałeś wg. mnie :P przeczytaj jeszcze raz... poza tym co ty widziałeś przed 2004 ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - chociażby Unreala, genialnego Unreala Tournamenta, Planescape Torment, Far Cry, Half-Life 1. Parę tytułów, które teraz przyszły mi do głowy. Ale widzę, że swojego zdania wyrazić nie mogę, bo dla ciebie Half-Life 2 to wielka gra i JUŻ! A ja jestem dupek, bo tak nie twierdzę. :/


PS. Czy ktoś poda mi parę fajnych tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zupełnie nie znam się na grach, bo mam odmienne zdanie od ciebie. :/ Świetnie! Nie można napisać, że Half life 2 to dla mnie kiepska gra, bo natychmiast wyjdę na takiego co się na grach nie zna. Co tam, że grał w Fallout-a 1 i 2, Planescape-a, Unreal-a Tournamenta czy inne dobre gry. Polska : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 20:50, darth_16 napisał:

Tak. Zupełnie nie znam się na grach, bo mam odmienne zdanie od ciebie. :/ Świetnie! Nie
można napisać, że Half life 2 to dla mnie kiepska gra, bo natychmiast wyjdę na takiego
co się na grach nie zna. Co tam, że grał w Fallout-a 1 i 2, Planescape-a, Unreal-a Tournamenta
czy inne dobre gry. Polska : /


Skoro zastanawiałeś się nad Mirror''s Edge (który notabene wcale nie jest "bardzo słaby", dla mnie bardzo słaba gra to coś pokroju, hmmm, Mortyra, czy Terrorist Takedown. Dla mnie w skali od 0 do 10 ten tytuł zasługuje na uczciwą 8), to polecę serię Prince of Persia (Piaski Czasu, Dusza Wojownika, Dwa Trony lub jego najnowszą odsłonę, niezwiązaną fabularnie z poprzednimi noszącą nazwę Prince of Persia:)). Długie, trudne, wymagające (nie licząc najnowszego, gdzie nie da się zginąć :)), ale i wciągające tytuły. Wymagana wysoka sprawność manualna :) Najlepiej napisz, jaki gatunek gier preferujesz, to będzie mi łatwiej polecić coś konkretnego :)

@ Pawlo09
Jak już piszesz, że to bardzo słabe gry, to oznacza, że:
a) grałeś w nie, i mam nadzieję, że w pełną wersję, a nie w demo
b) może napiszesz co jest takiego złego w nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się