FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Mi "jedynka" się nie spodobała, ale po włączeniu nie mogłem się oderwać. "Dwójka" podoba mi się i po włączeniu nadal nie mogę się oderwać (chociaż nie grałem z dobre 1,5 roku). Ale o serwery się nie martw, jest ich bardzo dużo, a gra jest już tania. W dodatku za 20 zł można kupić dodatek w XK Dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:08, Gumisiek2 napisał:

Mi "jedynka" się nie spodobała, ale po włączeniu nie mogłem się oderwać. "Dwójka" podoba
mi się i po włączeniu nadal nie mogę się oderwać (chociaż nie grałem z dobre 1,5 roku).
Ale o serwery się nie martw, jest ich bardzo dużo, a gra jest już tania. W dodatku za
20 zł można kupić dodatek w XK Dodatek.

A co do DrakenSang i Street Fightera tez brać ??? bo Arme na 100 % wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:22, Pawlo09 napisał:

SF 4 jest monotonne ale Drakensang: The Dark Eye jest podobno dobre.

To czego Ty oczekujesz od mordobicia ? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:22, Pawlo09 napisał:

SF 4 jest monotonne ale Drakensang: The Dark Eye jest podobno dobre.

czyli że SF 4 odpada a masz coś w zamian jakiegoś FPS z multi albo Bijatyke
Kark2610 tak właśnie chciałem mordobicie jakieś dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:22, Pawlo09 napisał:

SF 4 jest monotonne ale Drakensang: The Dark Eye jest podobno dobre.


SF4 to kwintesencja mordobić na pecety. Jeżeli nie umie się grać - to faktycznie, jest monotonne i powolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:26, Lord-Tyrranoos napisał:

> SF 4 jest monotonne ale Drakensang: The Dark Eye jest podobno dobre.

SF4 to kwintesencja mordobić na pecety. Jeżeli nie umie się grać - to faktycznie, jest
monotonne i powolne...

Doświadczenie po Tekenie 3 i 5 starczy żeby nie było monotonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:28, Lord-Tyrranoos napisał:

Street Fighter 4 to najlepsza bijatyka na PC w historii. Ja osobiście będę brał w ciemno,
jeżeli tylko znajdę się w Empiku/MM. Nie ma się nad czym zastanawiać...

No to biorę SF4 i Drakensang + Arma 2 :D thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:20, Nerr012 napisał:

> Mi "jedynka" się nie spodobała, ale po włączeniu nie mogłem się oderwać. "Dwójka"
podoba
> mi się i po włączeniu nadal nie mogę się oderwać (chociaż nie grałem z dobre 1,5
roku).
> Ale o serwery się nie martw, jest ich bardzo dużo, a gra jest już tania. W dodatku
za
> 20 zł można kupić dodatek w XK Dodatek.
A co do DrakenSang i Street Fightera tez brać ??? bo Arme na 100 % wezmę


W Street Fighter''a nie grałem jeszcze, ale to podobno najlepsza bijatyka ostatnich lat. Więc jak lubisz tego typu gry, to raczej nie ma się nad czym zastanawiać.
Drakensang to naprawdę jeden z bardziej wciągających cRPG''ów w ostatnim czasie (zwłaszcza, że nie było ich za wiele za wyjątkiem Wiedźmina, bo Fallout 3 i Mass Effect raczej nie są najwybitniejszymi przedstawicelami tego gatunku). Gra jest naprawdę długa (tak z 80-100h), ma niezłą fabułę (choć pozostawia pewien niedosyt, ale na tle ME i F3 wybija się w pozytywnym sensie ), przyjemną grafikę, świetny system rozwoju postaci zrobiony w starym stylu i świetnie zrobiony świat. Jedymym minusem tej gry są chyba tylko niec zbyt ugrzecznione dialogi (ale w porównaniu do takiego Obliviona i F3 są całkiem rozbudowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie chce m odpowiedzieć na pytanie czy Battlefront 2 jest fajny to mam inne pytanie: Jaka gra w gameplay''u jest podobna do Battlefronta? Czy LOTR Conquest jest wart wydania tych 120 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:48, Markush napisał:

Skoro nikt nie chce m odpowiedzieć na pytanie czy Battlefront 2 jest fajny to mam inne
pytanie: Jaka gra w gameplay''u jest podobna do Battlefronta? Czy LOTR Conquest jest
wart wydania tych 120 zl?


Sam w Battlefronta nie grałem, ale co do LotR Conquest mogę powiedzieć Ci jedno - nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:48, Markush napisał:

Skoro nikt nie chce m odpowiedzieć na pytanie czy Battlefront 2 jest fajny to mam inne
pytanie: Jaka gra w gameplay''u jest podobna do Battlefronta? Czy LOTR Conquest jest
wart wydania tych 120 zl?

Bierz Battlefronta 2 dobra gra mam i powiem dużo ludu gra i naprawdę fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefronta 2 kupiłem ostatnio - powiem Ci, że gra średnio dużo ludzi. Na pewno nie znajdziesz serwera gdzie jest 64 graczy, co najwyżej 32 osoby+kilkanaście botów. Gra się ciekawie, dynamicznie. Jedi to może nie ten finezyjny system z JKII, ale miła nagroda za killstreaka 10. Bitwy w kosmosie - miodzio. Bierzesz X-Winga z hangaru i masz wybór - latanie i rozwalanie statków wroga, nawalanie we fregatę wroga w celu zniszczenia jej całkowicie, bądź "wjazd na chatę"(ekhem, hangaru ;)wrogiej fregacie i rozwalanie poszczególnych podzespołow od środka, jak silniki, czy centrum dowodzenia.
Polecam, tryb single nie nudzi się szybko jak to w jedynce, a po multi gra się niezwykle ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:29, Nerr012 napisał:

> Street Fighter 4 to najlepsza bijatyka na PC w historii. Ja osobiście będę brał .
No to biorę SF4 i Drakensang + Arma 2 :D thx za pomoc

Moim zdaniem się nie opłaca Drakensang-a kupować praca kamery i ten system rozwoju postaci jest strasznie słaby ale to tylko moje zdanie nie wiem jak ci będzie się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może będę miał możliwość kupienia siobie jakieś droższej gry. Zastanawiam się między Risen, a Batmanem. Z tego co wiem do Batman: AA będzie tańszy, ale nie o to chodzi. Dlaczego się waham:
Nie lubię zbytnio gier z postaciami z filmów, ale w najnowszym Batmanie pociąga mnie akcja, akcja, akcja no i gadżety oraz skradanie się co bardzo lubie w grach (może znacie też inne skradanki prócz Thiefa i Splinter Cella?).
Co do Risen to nie grałem w żadnego Gothica co jest jednoznaczne, że nie jestem jego fanem. Nie wiem czy przypadnie mi do gustu i nie wiem czy będzie warta ceny.
Która gra będzie dla mnie lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się