FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 17:07, caramondl napisał:

Polecam Sagi BG i ID, najlepiej kup mu obie, jak nie znał, to będzie Ci wdzięczny do końca
życia !!!


Raczej nie zna, bo ma 8 lat, a zdał już Neverwinter Nights, Gothic I i II, Sacreda i Titan Questa, co prawda w Morrowindzie był daleko ale nie zdał :) dzięki za radę, sam chętnie też pogram te tytuły :) a co myślicie o Falloucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:16, Daviochlebak napisał:

Raczej nie zna, bo ma 8 lat, a zdał już Neverwinter Nights, Gothic I i II, Sacreda i Titan
Questa, co prawda w Morrowindzie był daleko ale nie zdał :) dzięki za radę, sam chętnie też
pogram te tytuły :) a co myślicie o Falloucie?


Fallout to chyba największy RPG jaki powstał na PC, tylko nie wiem czy spodoba mu się post-nuklearny świat, wiesz, brak smoków, magii, itp.
PS - nieźle rozwinięty(pod względem grania) jak na 8 latka, nie powiem...A jak sam dał radę z tymi grami, to można tu już mówić o geniuszu, poślij go do klasy wyżej w szkole może(POWAŻNIE!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 17:16, Daviochlebak napisał:

Raczej nie zna, bo ma 8 lat, a zdał już Neverwinter Nights, Gothic I i II, Sacreda i Titan
Questa, co prawda w Morrowindzie był daleko ale nie zdał :)


:O Dobry gość. 8 lat i już tak doświadczony. Brawo! Ja polecam Sagę BG. Icewind Dale nie mam, ale na ferie, jak bedzie trochę czasu, może zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:21, caramondl napisał:

Fallout to chyba największy RPG jaki powstał na PC, tylko nie wiem czy spodoba mu się post-nuklearny
świat, wiesz, brak smoków, magii, itp.
PS - nieźle rozwinięty(pod względem grania) jak na 8 latka, nie powiem...A jak sam dał radę
z tymi grami, to można tu już mówić o geniuszu, poślij go do klasy wyżej w szkole może(POWAŻNIE!!!).


Wiesz, z początku to mu pomagałem, uczył się na Diablo I, które zapomniałem wpisać wcześniej. Zdał je z 10 razy. Pierwszy był ciężki, później już było lepiej. Nie musiałem mu ładować umiejętności co level. Teraz jak gry są po polsku to daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:58, Kraju92 napisał:

Zastanawiam się nad tymi tytułami, nie wiem który wybrać, bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie.

1. Crysis/ Crysis EK
2. Call of Duty 4: Modern Warfare
3. Gears of War

Jeśli masz mocnego kompa to zdecydowanie bym wziął Cysisa. W Call of Duty 4: Modern Warfare na pewno zbyt długo nie pograsz, bo gra prawdopodobnie bardzo krótka. No chyba, że w multi, ale ten tryb też nigdy nie był mocną stroną serii CoD.
PAPISHON--> Hitmana na pewno bym nie nazwał klasyką. Owszem gra bardzo dobra, ale nie klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:55, dave03 napisał:

> Zastanawiam się nad tymi tytułami, nie wiem który wybrać, bardzo bym prosił o pomoc w
tej sprawie.
>
> 1. Crysis/ Crysis EK
> 2. Call of Duty 4: Modern Warfare
> 3. Gears of War
Jeśli masz mocnego kompa to zdecydowanie bym wziął Cysisa. W Call of Duty 4: Modern Warfare
na pewno zbyt długo nie pograsz, bo gra prawdopodobnie bardzo krótka. No chyba, że w multi,
ale ten tryb też nigdy nie był mocną stroną serii CoD.


Crysis działa mi na ustawieniach High, dlatego wybiorę chyba Crysisa. Tylko teraz mam dylemat czy brać zwykłą edycję czy EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 19:56, Kraju92 napisał:


Crysis działa mi na ustawieniach High, dlatego wybiorę chyba Crysisa. Tylko teraz mam dylemat
czy brać zwykłą edycję czy EK.

EK się nie opłaca. Jest ona bardzo uboga i tylko przepłacisz. Ale to już jest normalka w przypadku gier EA. No chyba, że będzie max 20 zł różnicy w cenie to możesz jeszcze to rozważyć, ale ja i tak bym wziął zwykłą. Może brak popytu na EK gier EA zmobilizowałby panów z tej firmy do bogatszych wydań w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GF4400 MX (przez co nie moge grać w gry z pixel shaderami) AM Athlon 2000+ 1,7 Mhz 768 RAMu

Czy jest jakaś ciekawa gra (najlepiej z eXtra Klasyki) RPG lub FPS która by mi poszła. Pomijając Gothica, BG, ID, Morrowinda, Heroesów, CoD i coD2 oraz MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:18, Tyraf napisał:

Mam GF4400 MX (przez co nie moge grać w gry z pixel shaderami) AM Athlon 2000+ 1,7 Mhz 768
RAMu

Czy jest jakaś ciekawa gra (najlepiej z eXtra Klasyki) RPG lub FPS która by mi poszła. Pomijając
Gothica, BG, ID, Morrowinda, Heroesów, CoD i coD2 oraz MoH.

Może Beyond Good & Evil. Gierka super (oceny koło 9), a kosztuje bodajże 13,90 (a jest warta z 5x tyle moim zdaniem) . Tylko nie wiem, czy aby nie wymaga pixel shader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to. O karcie na pudełku pisze: 32 MB karta graficzna zgodna z DirectX 9.0b (Zalecana np. GeForce 3 z 64 MB RAM lub ATI 9000 z 64 MB... Jak ktoś chce to mogę wystawić tę grę na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto nie grał w Half-Life 2, niech pędzi do slepu i kupuje!! dzisiaj ją przeszedłem i muszę powiedzieć, że w lepszą gre nigdy nie grałem!!!Teraz trzeba Orange Box kupić...;)

Tak jak Mac Cry poweidział, Max Payne Antologia, obie części są świetne!

A jeśli jesteś Fanem serii Gothic, a w 3 nie grałeś. NIE KUPUJ, szkoda kasy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:30, Mac Cry napisał:

Max Payne Antologia. Polecam. Kropka :)

Max Payne to niewątpliwie świetna gra tyle tylko, że strasznie krótka więc nie starczy na długo. Dwie części (zakładam ewentualne kupno edycji z Super$ellera) można przejść w 10 godzin.
Tyraf --> na Twoim miejscu pomyślałbym o Neverwinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się