FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2009 o 20:01, Harrolfo napisał:

> PS.Najlepszym wyborem będzie Army of two za taką cenę.
Ale mnie interesuje gra tylko do singla

No to K&L i Army of two nie są dla ciebie. Sam już nie wiem. Pomyśl nad poprzednimi produkcjami któe podałem - a i na pewno zainteresował by cie Lost Planet i Mass Effect - dobre gry lecz druga lepsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Army of Two, ale K&L ma bardzo dobrego singla. Może jest krótki, ale postacie, fabuła, klimat, muzyka etc. sprawiają, że chce się do tej gry wracać wiele razy. Do singla idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:09, MaccCry napisał:

Nie wiem jak Army of Two, ale K&L ma bardzo dobrego singla. Może jest krótki, ale postacie,
fabuła, klimat, muzyka etc. sprawiają, że chce się do tej gry wracać wiele razy. Do singla
idealny.

Racja. Ale AoT jak i K&L były robione głównie pod co-opa. Więc to dzieki niemu rozgrywka nabiera zabawy. Ale mimo wszystko w singlu można śmiało obie ukończyć. (choćby dlatego, że nadchodzą ich kontynuacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:31, Kaucz napisał:

> No to już sam nie wiem - K & L, AoT, czy Spider-Man WoS? TYLKO DO SINGLA
Mass Effect ;] Ale skoro on ci nie podchodzi to weź tego K&L.

Podchodzi, i to bardzo, ale mam do wydania z wysyłką max 110 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zamówiłeś, ale co do pytania:
Sam & Max to gra naprawdę miodna. Może nie powala zagadkami i nie wprowadza świeżości do gatunku, to jeśli rzeczywiście chcesz turlać się ze śmiechu to pod tym względem świetna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zamówienie na Web of Shadows...

Dnia 10.09.2009 o 22:19, Ezio napisał:

Sam & Max to gra naprawdę miodna. Może nie powala zagadkami i nie wprowadza świeżości
do gatunku, to jeśli rzeczywiście chcesz turlać się ze śmiechu to pod tym względem świetna:D

O, to super. A jak dubbing - znośny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:36, Harrolfo napisał:

O, to super. A jak dubbing - znośny?


Dubbing wykorzystuje metodę ze Shreka - spora część żartów wymagałaby olbrzymiej znajomości kultury amerykańskiej, więc przeniesione na polską płaszczyznę. Z bardzo dobrym wynikiem. A same głosy są w 100% w porządku. Tłumaczenie jest opcjonalne, dostajesz też pełną wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was grał w Recident Evil V?
Podobała wam się?

Spoiler

Kupuję nowego Xbox''a 360 Elite i gratis jest ta gra. Chcę wiedzieć czy się opłaca. W końcu sama gra kosztuje ok. 200 zeta czyli xpudło 1300. Nie wiem czy szukać takiego bez dodatkowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 14:42, MysticCrusader napisał:

Czy ktoś z was grał w Recident Evil V?
Podobała wam się?

Spoiler

Kupuję nowego Xbox''a 360 Elite i gratis jest ta gra. Chcę wiedzieć czy się opłaca.
W końcu sama gra kosztuje ok. 200 zeta czyli xpudło 1300. Nie wiem czy szukać takiego
bez dodatkowej gry.


Gra na allegro już do 100zł dochodzi cenowo. A czy warto? Fanem serii nie jestem, ale według ocen jest świetna, po demie jestem nastawiony pozytywnie lecz kasy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się