FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 20:27, dave03 napisał:


>
> Crysis działa mi na ustawieniach High, dlatego wybiorę chyba Crysisa. Tylko teraz mam
dylemat
> czy brać zwykłą edycję czy EK.
EK się nie opłaca. Jest ona bardzo uboga i tylko przepłacisz. Ale to już jest normalka w przypadku
gier EA. No chyba, że będzie max 20 zł różnicy w cenie to możesz jeszcze to rozważyć, ale ja
i tak bym wziął zwykłą. Może brak popytu na EK gier EA zmobilizowałby panów z tej firmy do
bogatszych wydań w przyszłości.


W wirtus.pl EK Crysisa kosztuje tyle ile normalna edycja, dlatego zdecydowałem się że ją zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem którą z tych gier kupić?
1. Dark messiah of might and magic
2. Scarface- człowiek z blizną

W Scarface interesuje mnie na jak długo można w to grać- ile godzin, jak dużo misji.
I jak wam się podobał Scarface bo może kupię. I co waszym zdaniem lepiej kupić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam taki dylemat:
1. Unreal Tournament III
2. Prey

UTIII jeszcze nie wyszedł ,ale prędzej czy później go kupie, demko mi sie kaszani, tak więc nie moge zagrac, ale poprzednie UT, UT2003 i UT2004 bardzo mi sie podobają.
Natomiast Prey, demko miałem, bardzo mi sie podobało, ktoś wie ile obecnie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:40, Ecko09 napisał:

Natomiast Prey, demko miałem, bardzo mi sie podobało, ktoś wie ile obecnie kosztuje?

Prey został niedawno przeniesiony do serii Superseller, czyli jego cena wynosi nie więcej niż 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą grę bardziej polecacie??
(oczywiście obie gry są zupełnie inne, ale obydwie mi się podobają)
1. HoMM V z dodatkiem
2.Warhammer 40k w złotej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny wybór to Warhammer 40.000 w złotej edycji. Za jego cene dostajemy 3 super gry. Po ukończeniu kampanii single masz niekończącą się gre przez neta, bardzo dynamiczną i efektowną. 7 grywalnych ras a już za niedługo będzie 9 zupełnie rożnych ras. Doda nam 2 nowe rasy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zmienilem preferencje w stosunku do poprzedniej wypowiedzi w tym temacie. Teraz mam dylemat pomiedzy: CoD4 i Gears of War. Co radzilibyscie kupic :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:19, Kubak10 napisał:

Kompletnie zmienilem preferencje w stosunku do poprzedniej wypowiedzi w tym temacie. Teraz
mam dylemat pomiedzy: CoD4 i Gears of War. Co radzilibyscie kupic :P??

Ja bym wybrał GoW. W końcu to już uznana marka , a o CoD 4 jeszcze niewiele wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:29, Asthariel napisał:

> Kompletnie zmienilem preferencje w stosunku do poprzedniej wypowiedzi w tym temacie. Teraz

> mam dylemat pomiedzy: CoD4 i Gears of War. Co radzilibyscie kupic :P??
Ja bym wybrał GoW. W końcu to już uznana marka , a o CoD 4 jeszcze niewiele wiadomo.


dla mnie wlasnie jest na odwrot, bo wlasnie gram w demo Cod 4 i jestem zadowolony, a prawie nic (oprocz gamplayow) nie wiem o GoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:19, Kubak10 napisał:

Kompletnie zmienilem preferencje w stosunku do poprzedniej wypowiedzi w tym temacie. Teraz
mam dylemat pomiedzy: CoD4 i Gears of War. Co radzilibyscie kupic :P??


Dla mnie pytanie proste. CoD4. Uznana "marka". Zrbili 3 części na 1 temat - IIWW. Żeby zrobić aż 3 gry na tak obcykany temat, to trzeba być miszczem ;D BTW Wystarczy spojrzeć na filmiki i screeny. Odbajerzona itp ;D i u mnie pociągnie na maks detalach ;P (mwahahaha xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:15, Chlorofil napisał:

Co kupić ?
Counter-Strike Antologia
Half-life 2


Bierz Half- Life 2. Lepsza grafa, fizyka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie mi co kupić na moją czarnulkę:D Jakąś ciekawą gierkę , bo nie mam w co grać a chyba znacie ten ból:D
Intersują mnie wszytskie gatunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:27, reykan napisał:

1. Metal Gear Solid 3: Snake Eater
2. God of War 2
3. Resident Evil 4


Zastanawiałem się nad God of War 2 i jak ją polecasz to chyba się zdecyduję na nią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się