FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 11:21, krak2610 napisał:

Fable ?
Mass Effect ?
Fallout 3 ?
W sumie, ostatnimi czasy, słabych rpg wiele nie ma, więc czego byś nie wybrał to i tak
dobrze trafisz.:P


No Mass Effect jest dobrą grą i warto ją kupić też ze względu na drugą część, bo właśnie w najnowszej odsłonie ME nasze wybory w pierwszej części będą miały duże znaczenie w fabule drugiej części. Fallout 3, też jest dobrą grą, niesamowity klimat i szczypta FPS''owskiego klimatu mogą sprawić frajdę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:52, Gumisiek2 napisał:

Mam dziwne wrażenie, że krak2610 pomagał wybrać grę, a nie prosił, by mu pomóc w wyborze...

Masz dobre wrażenie. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2009 o 17:10, igor8472 napisał:

Gears of War
Mechwarrior 4
Tom Clancy''s HAWX
Kane & Lynch
jakieś wyścigi np. Grid, TD Unlimited


Przed chwilą chciałem zagrać z bratem przez LAN w Kane & Lynch i wszystko ładnie cacy ale nie da się grać we 2, a szukałem gierki do grania we 2... tak już się nastawiłem na tą grę, tak się ciekawie tryb multi zapowiadał a tu, żeby grać musi być min. 4 graczy...;/ co za bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 19:41, igor8472 napisał:

Jak się nie da, tam cooperative w kampanii przeto jest..


Jak cooperative jest tylko na podzielonym ekranie a nie przez LAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Ostatnio kupiłem Bioshocka przeszedłem i szukam jakiegoś podobnego FPS''a.. Głównie chodzi o to żeby miał elementy RPG. (Stalkery mam) Ostatecznie może to być TPS z giwerami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 09:45, B1SH0P napisał:

Witam.. Ostatnio kupiłem Bioshocka przeszedłem i szukam jakiegoś podobnego FPS''a.. Głównie
chodzi o to żeby miał elementy RPG. (Stalkery mam) Ostatecznie może to być TPS z giwerami
:-P


- Deus Ex (ale to zdecydowanie bardziej RPG, niż shooter)
- Deus Ex: Invisible War (pół na pół)
- Rogue Trooper
- Fallout 3

Osobiście polecam dwa ostatnie ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do listy Lorda dodałbym jeszcze System Shocka 2. Jak Deus Ex też jest bardziej RPG, ale powinien Ci się spodobać. Nie znam osoby, która w niego grała i nie podobała mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 09:56, Kedziorus napisał:

Do listy Lorda dodałbym jeszcze System Shocka 2. Jak Deus Ex też jest bardziej RPG, ale
powinien Ci się spodobać. Nie znam osoby, która w niego grała i nie podobała mu się.


Hm. F3 mam Deus Ex grałem. czekam na dalsze propozycje ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 10:04, Lord-Tyrranoos napisał:

No to pozostaje Rogue Trooper. Albo poczekać na Borderlands...


To sobie poczytam o tym Borderlands narazie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś freewarowej ( może płatnej produkcji) najlepiej z opcją co-op`a bądź vs z gatunków rpg, zręcznościowo, logicznych ? I jeszcze jedno pytanko mam pamięta ktoś taką gierkę podobną do lemmingów co robiło się takie wioski na dwuwymiarowych mapach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 17:06, nightfaler napisał:

Szukam jakiejś freewarowej ( może płatnej produkcji) najlepiej z opcją co-op`a bądź
vs z gatunków rpg, zręcznościowo, logicznych ? I jeszcze jedno pytanko mam pamięta ktoś
taką gierkę podobną do lemmingów co robiło się takie wioski na dwuwymiarowych mapach
?

Do lemingów to ikariam , pleiona ,travian? Na zręcznościowo logiczną gre polecam assassins creeda 1 i niedługo 2 oraz mirrors edge , oraz nowego batmana a co do rpga to sporo osób ci poleci mass efecta ale ja go nie próbowałem lecz polecam obliviona wersję goty i fallouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:54, donard napisał:

> ?
Do lemingów to ikariam , pleiona ,travian? Na zręcznościowo logiczną gre polecam assassins
creeda 1 i niedługo 2 oraz mirrors edge , oraz nowego batmana a co do rpga to sporo osób
ci poleci mass efecta ale ja go nie próbowałem lecz polecam obliviona wersję goty i fallouta
3.


ehhh, we wszystkie wymienione produkcje grałem, a po za tym mi chodzi o takie freewarowe "niszowe" produkcje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:17, Nerr012 napisał:

Mam proste pytanie którą grę wybrać Resident Evil 5 , Batmana Arkham Asykum czy Red Faction
gulliera


Eh trudne pytanie... Ja na pewno odrzuciłbym Red Faction Guliera. Jednak wybrałbym najpierw Resident Evil 5, bo jest to jeden z najgorętszych tytułów tego roku. A Batman AA prezentuje się bardo okazale, ale mimo to, wybrałbym RE 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się