FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 21:22, Areix napisał:

Ja mam taki dylemat lepszy Stalker Cień Czarnobyla czy Clear Sky??

Ja bym wzioł Clear Sky , ale i tam ja mam trudniejszy wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce pograć na 40 calach, mam nadzieję że będe mógł włączyć shifta na tych rozdziałkach bo nie wszystkie gry mi się niestety uruchomiły już na TV :/
co do parametrów to co karta za słaba ? na 8800GT będe mógł przynajmniej pograć na wyższych niż średnie ? Mógłbym złączyć dwie 8800 GT i by może wtedy już pociągnęło na max.. ale to wyższa szkoła jazdy bo nie wiem czy umiałbym to zrobić hehe :)

PS. Znacie jakieś gry na dwóch co by się fajnie grało na dużym TV z padami ? Jest jakaś bijatyka ? Bo jedyne co znam mordobicia to tylko na konsole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:50, POZDRO-Grizzly napisał:

Chce pograć na 40 calach, mam nadzieję że będe mógł włączyć shifta na tych rozdziałkach
bo nie wszystkie gry mi się niestety uruchomiły już na TV :/
co do parametrów to co karta za słaba ? na 8800GT będe mógł przynajmniej pograć na wyższych
niż średnie ? Mógłbym złączyć dwie 8800 GT i by może wtedy już pociągnęło na max.. ale
to wyższa szkoła jazdy bo nie wiem czy umiałbym to zrobić hehe :)

PS. Znacie jakieś gry na dwóch co by się fajnie grało na dużym TV z padami ? Jest jakaś
bijatyka ? Bo jedyne co znam mordobicia to tylko na konsole :/

Street Fighter 4 mam na pc jest zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:22, Areix napisał:

Ja mam taki dylemat lepszy Stalker Cień Czarnobyla czy Clear Sky??


Cień Czarnobyla - pod każdym względem lepszy od Czystego Nieba (w tym ostatnim jedyne co zrobiono dobrze, to ulepszenia broni). Co więcej to aby w pełni zrozumieć fabułę Czystego Nieba, najlepiej zagrać w Cień Czarnobyla.
W odwrotnej kolejności nie zrozumiesz w pełni fabuły Czystego Nieba i na dodatek zniechęcisz się do tak wspaniałej serii. Mówię Ci to jako fan całej serii, który grał w oba tytuły, tak więc obiektywnie mogę stwierdzić, który jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy jest Shift, czy DIRT 2?

Graliście w obie gry? Mam zarówno DIRTa jak i GRIDa, lubię oba rodzaje wyścigów i jestem fanem zarówno jazdy na szutrze, jak i po torze. Pytanie - która gra jest bardziej wciągająca i w którą gra się przyjemniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:22, Nerr012 napisał:

To jak Resident Evil 5 czy może Batman ?

To zależy co wolisz. Ja grałem tylko w demko Batmana i jakoś średnio mi się podobał. Za to z RE5 czeka cię w niej dużo strzelania, efektownych bossów i świetnie zrobionych przerywników. No i jeszcze tryb mercenaries w który można grać godzinami (+ wersja na pc będzie miała dodatkowy tryb zabawy w nim którym jest dużo więcej przeciwników niż w normalnych). I jeszcze jedno, ludzie czytajcie troche poprzednie strony, w ciągu ostatnich 4-5 stron już kilka osób się pytało o RE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:22, Nerr012 napisał:

To jak Resident Evil 5 czy może Batman ?



Ja bez zastanowienia brał bym Batmana, grałem w demko i jestem strasznie zadowolony już nie mogę się doczekać wersji na PC, wydawało mi się że powinien mieć swoją premierę 18, ale jak byłem dzisiaj w empiku to nigdzie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:30, kato86 napisał:

> To jak Resident Evil 5 czy może Batman ?


Ja bez zastanowienia brał bym Batmana, grałem w demko i jestem strasznie zadowolony już
nie mogę się doczekać wersji na PC, wydawało mi się że powinien mieć swoją premierę 18,
ale jak byłem dzisiaj w empiku to nigdzie nie widziałem.

Jest na 3kropki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:22, Nerr012 napisał:

To jak Resident Evil 5 czy może Batman ?


Ja także bym wybrał Batmana mi się strasznie spodobał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko bo w niedalekiej przyszłości chciałbym kupić samochodówkę na PC i chciałbym, żeby spełniła takie warunki :
- dobra grafika ( rozdzielczość 1920x1080 )
- dużo samochodów
- tryb swobodnej jazdy
- realistyczny tryb jazdy
- może być tryb online, ale nie musi
- no i żeby była tania ;)
Chodzi o coś podobnego do Test Drive Unlimited, ale to już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:05, Sebo7 napisał:

Takie pytanko bo w niedalekiej przyszłości chciałbym kupić samochodówkę na PC i chciałbym,
żeby spełniła takie warunki :
- dobra grafika ( rozdzielczość 1920x1080 )
- dużo samochodów
- tryb swobodnej jazdy
- realistyczny tryb jazdy
- może być tryb online, ale nie musi
- no i żeby była tania ;)
Chodzi o coś podobnego do Test Drive Unlimited, ale to już mam.



Jedyne co mi przychodzi na myśl to któryś z need for speedów ze wolna jazdą. Jeśli zależy Ci na ładnej grafice to w takim razie NFS: Undercover - mój ulubiony ;) Samochodów też ma sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:05, Sebo7 napisał:

Takie pytanko bo w niedalekiej przyszłości chciałbym kupić samochodówkę na PC i chciałbym,
żeby spełniła takie warunki :
- dobra grafika ( rozdzielczość 1920x1080 )
- dużo samochodów
- tryb swobodnej jazdy
- realistyczny tryb jazdy
- może być tryb online, ale nie musi
- no i żeby była tania ;)
Chodzi o coś podobnego do Test Drive Unlimited, ale to już mam.

Burnout paradise oraz prawdopodobnie nfs: world online która będzie za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RED FACTION: GUERRILLA czy Resident Evil 5
Jeżeli Red faction to czy jest długa, dobra i się nie nudzi ;) i co do Resident Evil to, to samo pytanie co do Red faction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:35, Kizibono napisał:

RED FACTION: GUERRILLA czy Resident Evil 5
Jeżeli Red faction to czy jest długa, dobra i się nie nudzi ;) i co do Resident Evil
to, to samo pytanie co do Red faction.

Jeśli grałeś w poprzednie RE (nie licząc RE4) to nie bierz tego gówna ;) To jest bardziej shooter niż survival horor :| Ta gra straciła klimat. Lepiej wziąć RF: Guerilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się z dokładną datą premiery Divinity 2 Ego draconis? Jest to mój priorytet w najbliższym czasie:D Na stronie cenegi podają tylko ogólnikowy październik, a jak wiadomo również w październiku wychodzi Risen. Kurcze:P Chyba najpierw kupie to co szybciej wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:35, Kizibono napisał:

RED FACTION: GUERRILLA czy Resident Evil 5
Jeżeli Red faction to czy jest długa, dobra i się nie nudzi ;) i co do Resident Evil
to, to samo pytanie co do Red faction.


Lepszy Resident Evil 5 według mnie. Nie dość że gra nie należy do najprostszych, to jeszcze jest w niej od groma filmowej akcji. No i ten wspaniały co-op. Tylko brać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się