FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Mam do was takie pytanie:
Zastanawiam się nad kupnem CoH`a i dodatku do niego, ale mam jeden problem: nie przepadam i nie jestem za dobry w gry RTS. Czy CoH mi się spodoba, czy szkoda na niego 5 dych wydawać? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:11, laki13 napisał:

Mam do was takie pytanie:
Zastanawiam się nad kupnem CoH`a i dodatku do niego, ale mam jeden problem: nie przepadam
i nie jestem za dobry w gry RTS. Czy CoH mi się spodoba, czy szkoda na niego 5 dych wydawać?
Proszę o odpowiedzi.


Jeżeli nie lubisz RTS, to raczej wątpie czy ci się spodoba. Co do tego, że nie jesteś dobry w strategie: COH jest całkiem prosty, choć parę taktyk na wyższych poziomach trudności warto stosować. Jako pierwszą grę do polubienia RTS polecam World in Conflict. Więcej jest tam akcji, i raczej łatwiej ja ogarnąć. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważne Pytanko. Zamierzam zorganizowac "imprezę" imeninową, zaprosic kilku kolegów. Chciałbym kupic którąś z gier Piłkarskich do pogrania w 2-4 osoby, lub w inne dni do singla, czy gry przez neta. Zawsze nie ukrywam byłem fanem fify, nie grałem nigdy w PESa, w fifie podobał mi się zawsze tryb menedżerski, ale nie kupiłem już 9iątki bo nudzi mnie gra w to samo z jedynie minimalnie lepsza oprawą graficzną. Pomyślałem o PESie o którym słyszałem masę b. pozytywnych opini jednak z drugiej strony podobno w fifie 10 ma byc dużo bardzo interesujących zmian, pomóżcie prosze i podajcie jakieś rzeczowe argumenty z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Zakładam, że chodzi o PC. Więc - PES 2008. Frajda z grania wraz z kumplami jest niesamowita, a emocje jak na prawdziwym meczu. 2009 nie polecam, choćby ze względu na skopane podania i nadmierną trudność. Problem może być w tym, że nigdy w Pro Evo nie grałeś, więc raczej pierwsze parę meczyków może być trudne. Trzeba się po prostu przyzwyczaić. Polecam grę w czwórkę przeciwko kompowi. Super wrażenia. A Fifa 10 na PC, to Fifa z 2006 roku, z ciut lepszą oprawą. Gdybyś zaś posiadał konsolę, wtedy Fifa będzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałeś czy chcesz fifę na PC czy konsolę, wersja PC fify nie różni się niczym od poprzedniej (moim zdaniem jest dalej słaba) a w PESa 09 gra mi się znacznie lepiej niż w fifę 09, jedynie problemem jest duża ilość kartek jakie rozdaje sędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, witajcie.
Poszukuję gry, która łączyłaby FPSa z RPG.
Naszła mnie ogromna ochota postrzelania do czegoś, jednocześnie rozwijając swoją postać. Gry, które znam i w które grałem:
- Deus Ex
- Boiling Point
- Fallout 3
- Hellgate: London
- Stalker
Proszę o pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:16, JaqbD napisał:

Hej, witajcie.
Poszukuję gry, która łączyłaby FPSa z RPG.
Naszła mnie ogromna ochota postrzelania do czegoś, jednocześnie rozwijając swoją postać.
Gry, które znam i w które grałem:
- Deus Ex
- Boiling Point
- Fallout 3
- Hellgate: London
- Stalker
Proszę o pomoc ^^


Może jakieś wcześniejsze Fallouty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:16, Ezio napisał:

Poczekaj na borderlands:)

Jestem ciekaw, czy mi to pójdzie, ale to już inny temat xD
Dobra, ale tu trzeba czekać, może coś z produkcji ''wydanych'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:18, konio1073 napisał:

Może jakieś wcześniejsze Fallouty ?

FPS + RPG
Wcześniejsze Fallouty dawno już ogarnąłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:17, igor8472 napisał:

System SHock 2

taaaak, nigdzie nie mogłem go znaleźć :/ Empiki, Mediasy, Electroworldy, nic ;(

Dnia 27.09.2009 o 12:17, igor8472 napisał:

Bioshock

Hmmm... O tym nie pomyślałem, bliżej się temu przyjrzę.

Dnia 27.09.2009 o 12:17, igor8472 napisał:

Mass Effect

Zapomniałem wspomnieć, grę przeszedłem

@ Pawlo09
Deus Ex: Invisible War ? Ukończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie właściwie to mój kumpel ma World of Warcraft czy Age of Conan ?? dodam że on grał tylko w L2 z płatnych MMO i lubi dobre pvp , żeby nie nudziła się , ładnie wyglądające skille i dużo klas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja.

Chętnie zagrałbym w jakąś grę przygodową o tematyce kryminalnej. Morderstwo, śledztwo, tego typu klimaty. Bez elementów zręcznościowych, etapów na czas itd, spokojna przygodówka, gdzie liczy się tylko myślenie i kombinowanie. Grafika i muzyka bez większego znaczenia (w ramach zdrowego rozsądku, rzecz jasna). Co byście mogli mi polecić? W Saturnie jest trylogia Sherlocka Holmesa. Grał w to ktoś? Spełnia ona te warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Still life 2, Tajne Akta:Tunguska, Tajne akta 2, Scherlock holmes też się nada, ale jest tak liniowy, że żal zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sherlocka warto kupić, choć trafi się parę elementów zręcznościowych czy skradankowych, jednak bardzo rzadko i są zazwyczaj proste (zwłaszcza te zręcznościowe). Tak więc polecam ten zestaw. Polecam także, bodaj najlepszą przygodówkę o takiej tematyce, Still Life. Na allegro powinna grosze kosztować. Post Mortem też jest niezły. Jak lubisz zbierać dowody i w ogóle rasową kryminalistykę, to kup jakąś część CSI. Mi osobiście bardzo się spodobała, choć trzeba wziąć pod uwagę to, że jestem fanem serialu (oprócz Miami, imo kaszana). Jest jeszcze Sinking Island od Sokala, ale gra nieudana. Dużo łażenia, a jakiś głupi błąd nie umożliwił mi przejścia gry, więc płytka wyleciała przez okno (tylko w przenośni, ale trochę się nabluzgałem). Na razie tyle ode mnie :)

Ezio=> Każda przygodówka jest liniowa, to nie RPG, więc nie rozumiem twojego oburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:22, JaqbD napisał:

> System SHock 2
taaaak, nigdzie nie mogłem go znaleźć :/ Empiki, Mediasy, Electroworldy, nic ;(


Jeśli się nie mylę System Shock 2 można pobrać legalnie i za darmo z sieci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się