FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2009 o 21:41, zermithon napisał:

Szkoda, że dałeś limit do 30zł. Bo gdybyś dołożył trochę kasy, to za niecałe 50zł możesz
kupić Left 4 Dead, które jest jedną z najlepszych gier do multi ever...

No chyba sobie teraz żartujesz... Left 4 Dead jedną z najlepszych gier multi? Śmiech na sali. Gra się szybko nudzi, jest schematyczna i nie ma nic rewolucyjnego do zaoferowania. Nie jest to gra na miarę Team Fortressa 2, czy Counter-Strike''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 18:30, mikim napisał:

No chyba sobie teraz żartujesz... Left 4 Dead jedną z najlepszych gier multi?

Nie, nie żartuję. Powiedziałem to z rozmysłem.

Dnia 03.10.2009 o 18:30, mikim napisał:

Śmiech na sali. Gra się szybko nudzi...

Chciałeś powiedzieć, że Tobie się szybko nudzi...;)

Dnia 03.10.2009 o 18:30, mikim napisał:

jest schematyczna i nie ma nic rewolucyjnego do zaoferowania.

Rzeczywiście, jest całe mnóstwo takich gier jak L4D... ;) Pomijając cały sposób przedstawienia rozgrywki i na nowo zdefiniowanie pojęcia co-op to rzeczywiście, ta gra niewiele wniosła ;)

Dnia 03.10.2009 o 18:30, mikim napisał:

Nie jest to gra na miarę Team Fortressa 2, czy Counter-Strike''a.

CS jest świetny, ale nie powiedziałbym, że lepszy od L4D. Natomiast TF2... cóż, to bardzo dobra gra, ale według mnie, napewno nie aż tak dobra jak L4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 18:30, mikim napisał:

No chyba sobie teraz żartujesz... Left 4 Dead jedną z najlepszych gier multi?
Pewnie że tak, to chyba jedyna gra która tak zbliża ludzi i tak stawia na współpracę.

>Śmiech na sali.
Mnie do śmiechu nie jest...

Dnia 03.10.2009 o 18:30, mikim napisał:

Gra się szybko nudzi, jest schematyczna i nie ma nic rewolucyjnego do zaoferowania.

Rzeczywiście "bardzo szybko" się nudzi. Gram ponad 100h i nie mam ochoty przestać. Schematyczna i nudna? Odrzuć pirata, kup oryginał i pograj na multi, a dopiero potem oceniaj grę. NFS Shift też nie ma nic rewolucyjnego, to samo Grid, a mimo wszystko są genialne. A tak serio - L4D ma rewolucyjny system AI Director.

Dnia 03.10.2009 o 18:30, mikim napisał:

Nie jest to gra na miarę Team Fortressa 2, czy Counter-Strike''a.

I nawet nie stara się być. To gra coopowa, a nie Deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 19:34, Kirabaxior napisał:

> No chyba sobie teraz żartujesz... Left 4 Dead jedną z najlepszych gier multi?
> Pewnie że tak, to chyba jedyna gra która tak zbliża ludzi i tak stawia na współpracę.
>Śmiech na sali.
Mnie do śmiechu nie jest...
> Gra się szybko nudzi, jest schematyczna i nie ma nic rewolucyjnego do zaoferowania.

Rzeczywiście "bardzo szybko" się nudzi. Gram ponad 100h i nie mam ochoty przestać. Schematyczna
i nudna? Odrzuć pirata, kup oryginał i pograj na multi, a dopiero potem oceniaj grę.
NFS Shift też nie ma nic rewolucyjnego, to samo Grid, a mimo wszystko są genialne. A
tak serio - L4D ma rewolucyjny system AI Director.
> Nie jest to gra na miarę Team Fortressa 2, czy Counter-Strike''a.
I nawet nie stara się być. To gra coopowa, a nie Deathmatch.

Deathmatch w Counter Strike występuje tylko w mocno modowanych serwerach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na weekend dealu i gra mi się nie spodobała. 4 zombie oraz 4 survivorów (z których żaden się nie różni), trochę map i to ma być taka świetna gra?

Odrzuć pirata - ROFL.

Grałem na multi ze znajomymi, i nawet to nie przekonało mnie zbytnio do tej gry.

LOL! Od kiedy CS albo Team Fortress 2 to gry deathmatchowe?

...

100 h w grze multiplayer, o tak, na pewno masz się czym pochwalić.

@zermithon - Na nowo zdefiniowany co-op? A co w nim takiego nowego?

Jak chcecie, mi po prostu się ta gra nie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 19:52, mikim napisał:

Pograłem na weekend dealu i gra mi się nie spodobała. 4 zombie oraz 4 survivorów (z których
żaden się nie różni), trochę map i to ma być taka świetna gra?

Grałeś Versusa, nie Kampanię.

Dnia 03.10.2009 o 19:52, mikim napisał:

Grałem na multi ze znajomymi, i nawet to nie przekonało mnie zbytnio do tej gry.

Gusta

Dnia 03.10.2009 o 19:52, mikim napisał:

LOL! Od kiedy CS albo Team Fortress 2 to gry deathmatchowe?

Pograj w CSa, gdzie na większości serverów paki nikomu się nie chce podkładać, zresztą ciągle słyszę przechwałki jednego "a ile to on miał fragów" Ale nie o to mi chodziło, mimo wszystko. Mówiąc Deathmatchowe, miałem na mysli grę gracz vs. gracz - w L4D(Versus to nie główny tryb, w razie czego)grasz w coopie przeciwko botom.

Dnia 03.10.2009 o 19:52, mikim napisał:

...

...

Dnia 03.10.2009 o 19:52, mikim napisał:

100 h w grze multiplayer, o tak, na pewno masz się czym pochwalić.

Biorąc pod uwagę, że gram w wiele multi na raz - CoD4, TF2, L4D, DoD:Source, CSS, ostatnio Garrys Mod, ET Quake Wars, Battlefield 2, Battlefield Heroes, America''s Army 3, Quake Live, Guild Wars... to na prawdę sporo dla mnie.

Dnia 03.10.2009 o 19:52, mikim napisał:

@zermithon - Na nowo zdefiniowany co-op? A co w nim takiego nowego?

Rzeczywiście nic nowego nie wprowadza, inna sprawa że L4D jak żadna inna gra, zbliża graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj szukam jakiegoś dobrego MMO. Może być płatne, albo darmowe. (trzeba odpocząć od GW ^_^) Zaznaczam, że L2 grałem, Aion może później :-p WoW mi się nie podoba. Ostatnio myślałem o powrocie do Maple Story ale narazię się z tym pomysłem wstrzymam :-) Więc czekam na propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 09:46, igor8472 napisał:

Może Cabal Online.


Eee nie.. Zapomniałem napisać, że grafika ma być na przyzwoitym poziomie :-p ( czyli takim jak L2 GW, w porywach tak jak Aion ^_^) Zresztą ten Cabal przypomina mi te gó*niane Mu Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 09:55, Pawlo09 napisał:

Aion
Lord of The Rings Online
Age Of Conan
Warhammer Online


Czekam na dalsze propozycje :-p Narazię to ciągnie mnie tylko do Aiona ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 10:03, Budo napisał:

/.../

Dungeons and Dragons Online? Od niedawna darmówka z pewną płatną zawartością, przyjemna
do gry. Zawsze możesz sprawdzić :)
http://www.youtube.com/watch?v=fwyUH3f5rjo


Hm. Ciekawię się prezentuje.. Mam zamiar dla brata na urodziny kupić jakiegoś RTS''a/Strategię.. Musi być z ładną grafą z lat 2008-2009.. Narazię przychodzi mi do głowy Stormrise..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 10:07, B1SH0P napisał:

Hm. Ciekawię się prezentuje.. Mam zamiar dla brata na urodziny kupić jakiegoś RTS''a/Strategię..
Musi być z ładną grafą z lat 2008-2009.. Narazię przychodzi mi do głowy Stormrise..


Dawn of War 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 10:14, Budo napisał:

> Hm. Ciekawię się prezentuje.. Mam zamiar dla brata na urodziny kupić jakiegoś RTS''a/Strategię..

> Musi być z ładną grafą z lat 2008-2009.. Narazię przychodzi mi do głowy Stormrise..


Dawn of War 2?


Stanowczo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na kiedy jest ustalona oficjalna premiera gry Section 8 w Polsce? Na gryonline pisze że 30, a na 3kropki 14 października, więc jestem trochę zdezorientowany. Piszę w tym temacie, bo w temacie tej gry jest zastój i nikt nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 15:25, revolt505 napisał:

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na kiedy jest ustalona oficjalna premiera gry Section 8
w Polsce? Na gryonline pisze że 30, a na 3kropki 14 października, więc jestem trochę
zdezorientowany. Piszę w tym temacie, bo w temacie tej gry jest zastój i nikt nie odpisuje.

Popatrz na sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie... Jak prezentuje się Need for Speed Shift? W recenzjach wypada całkiem nieźle. W Pro Street w miarę fajnie mi się grało. Czy opłaca się kupić ten tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się