FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 20:48, Daviochlebak napisał:

Lepiej kupić Titan Quest Złota Kolekcja czy 3 Sagi: Baldur''s Gate, Icewind Dale i Fallout?
Z góry dzięki za pomoc :)


Też stawiam na opcję drugą - klasyki na wiele, wiele godzin gry z którymi wręcz trzeba się zapoznać. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:50, ShaDoW Energy napisał:

Zmieniłem zdanie... Chciałbym kupić Quake Wars lub Call of Duty 4, albo te Heroesy V z Kuźnią,
co wybrać? Z Wiedźmina się rozmyśliłem bo widzę że jest to metoda kliknij walcz.

Bierz CoD 4 o ile ci pójdzie. QW nie radze a HV to już jest stare :P. Co do walki Wiedźminie to co powiedziałeś wcale nie jest tak jak sądzisz. Pewnie nie słyszałeś ale tam jest masa combosów które możesz udoskonalać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:50, ShaDoW Energy napisał:

Zmieniłem zdanie... Chciałbym kupić Quake Wars lub Call of Duty 4, albo te Heroesy V z Kuźnią,
co wybrać? Z Wiedźmina się rozmyśliłem bo widzę że jest to metoda kliknij walcz.


Na twoim miejscu kupiłbym CoD 4. Na Heroesach V się nieco zawiodłem, a QW to już zupełnie co innego niż stare dobre ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 18:53, DartiReviMaster napisał:

Bierz CoD 4 o ile ci pójdzie. QW nie radze a HV to już jest stare :P. Co do walki Wiedźminie
to co powiedziałeś wcale nie jest tak jak sądzisz. Pewnie nie słyszałeś ale tam jest masa combosów
które możesz udoskonalać ;>

Dlaczego nie ET:QW? Mam 2,1GHz, 768 RAM, ATI X1300 256 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:56, ShaDoW Energy napisał:

Dlaczego nie ET:QW? Mam 2,1GHz, 768 RAM, ATI X1300 256 MB


Ale to nie chodzi o wymagania sprzętowe. Moim zdaniem ta gra jest po prostu przeciętna. Radziłbym ci kupić Orange Box''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 kup. HoMM V jest podobno dobre, ale nie dla każdego (dla mnie nie jest). ET: QW nie polecam zbytnio. Grałem w demko i jakąś nie specjalnie mi się podobało. I widzę, że dużo osób miało podobne odczucie. Najlepiej jak sam zagrasz w demko. A CoD 4 bierz w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się co kupić sobie na mojego PC''ta. GoW, CoD 4, czy H:L? jakby ktoś mógł doradzić byłbym wdzięczny ; ) albo może bioshocka... nie wiem, coś nowego względnie i raczej ciekawego i na długo. a, do tego jeszcze doszedł by pro street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 10:36, pizmak666 napisał:

zastanawiam się co kupić sobie na mojego PC''ta. GoW, CoD 4, czy H:L? jakby ktoś mógł doradzić
byłbym wdzięczny ; ) albo może bioshocka... nie wiem, coś nowego względnie i raczej ciekawego
i na długo. a, do tego jeszcze doszedł by pro street

Ja bym ci polecił CoD 4 bo czytałem opinie, że fajny, ale krótki, może GoW, Half Life bym nie kupił, a Bioschocka nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H:L to skrót od Hellgate:London
też słyszałem dużo opinii zacnych o nowym CoD. i nie drogi. na GoW poczekam aż stanieje, tak samo z H:L, a nie wiem jak teraz bioshock stoi z ceną. i ten nowy prostreet mnie kusi, ale chyba poczekam na opinie gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:17, mati285 napisał:

Trudny wybór, bo są to odmienne gry. Jednak ja do singla zdecydowanie polecam naszego rodzimego
Wiedźmina.


No jeszcze zobaczę. Trudny wybór strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:15, kedzior141 napisał:

Co mam wybrać? Call of Duty4 czy wiedźmina?:) Ja stawiam tylko na single, multi odpada. Pomóżcie:)


Kupuj CoD''a... gra po prostu wymiata, a Wiedźmin nie za bardzo wymiata... poza tym to dwie gry zupełnie różnych gatunków... lubisz bardziej FPS czy RPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się