FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jak wolisz RPGi to śmiało bierz Wiedźmina. Znajdziesz w nim wszystko czego oczekujesz od gier tego typu,choć liczba broni i pancerzy jest strasznie mała w porównaniu z Gothiciem czy TES to jednak klimatem i fabułą Wiedźmin nie ustępuje wyżej wymienionym tytułom,kto wie,może nawet je przewyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:45, kedzior141 napisał:

Chyba kupię wiedźmina:) Podobno CoD''a można przejsc w 5godzin, a wiedźmina? Dużo dłużej:)

Nie liczyłem ;) Na pudełku pisze,że 90 godzin,ale to chyba przesada. Jednak myślę,że 30 godzin grania masz spokojnie.

Dnia 19.11.2007 o 12:45, kedzior141 napisał:

PS: w empiku wiedźmin kosztuje 99zł?

Nie wiem. Ja kupiłem w MM za 79,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:45, kedzior141 napisał:

Chyba kupię wiedźmina:) Podobno CoD''a można przejsc w 5godzin, a wiedźmina? Dużo dłużej:)


Coda przeszedłem dwa razy na veteranie w 6 godzin... ale na to nie patrz. Normalnie to z sześć godzin się przechodzić... dochodzi jeszcze to że pewnie na jednym razie nie zakończysz swojej przygody z CoDem... ;D

Dnia 19.11.2007 o 12:45, kedzior141 napisał:

PS: w empiku wiedźmin kosztuje 99zł?


Bodajże 79.90, CoD kosztuje 89.90... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:45, kedzior141 napisał:

Chyba kupię wiedźmina:) Podobno CoD''a można przejsc w 5godzin, a wiedźmina? Dużo dłużej:)


Ja właśnie ukończyłem CoD''a i powiem Ci że ta gra zawsze będzie za krótka. Gra jest tak intensywna że i tak zrobiona że nie wiesz kiedy a się kończy. Patrzysz że tak szybko. Jak zobaczysz na spis misji to jednak poczujesz że to naprawdę dużo. CoD według mnie jest lepszy jeśli chodzi o intensywność. Jeśli liczysz ile godzin Ci zejdzie to kup jakiegoś gniota co się ciągnie w nieskończoność (nie mówię tu o wiedzminie bo gra jest dobra ale inna od CoD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:53, kedzior141 napisał:

W empiku chyba 99zł. szkoda. A 30godzin to i tak dużo:)

No nie mało ;) Zresztą gra ma trzy zakończenia,więc spokojnie można ją ukończyć trzy razy podejmując inne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:56, kedzior141 napisał:

Nie patrze na to czy gra jest długa, liczy się zabawa przy grze:)
hunter22
wiedźmin tyle w MM chyba kosztuje:)


CoD 4 kosztuje 79 w MM. A myślę że więcej zabawy będziesz miał w około 8 h bardzo intensywnej rozrywki z momentami co Ci pozostaną w pamięci do życia. Zagraj w Demo CoD 4. Tam masz misje jedną ze "słabszych". Słabszych czli takie co są dobre a inne misje są wyśmienite. CoD 4 to maximum rozrywki bez zbędnego gadania ale też potrzebne używanie mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo, i gra mi się naprawde podoba. Wiedźmina widziałem gameplaye, reenzje, ale w niego nie grałem. sam już niewiem. Z jednej strony świetna gra przez 6-8h, a z drugiej, B dobra gra rpg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 13:09, kedzior141 napisał:

ale równie dobrze mógłbm zamówić na gram.pl;]

Ja mam też duży dulemat chodzi o to co kupić : Wiedźmina, Gears of War, CoD 4, NFS pro street i wiele wiele innych, powiedzcie co najlepiej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:42, plmko napisał:

Co powiecie o grze the bard''s tale?? Bardzo lubie rpg, więc mam zamiar kupić, ale ona podobno
jest "innym" rpg-iem

ja mam ten sam dylemat ;] ale z opinii innych słyszałem że to przyjemna gierka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ja sie zastanawiam nad Złotą Edycją NWN2 (dzisiaj widzialem reklame we Wprost) ,czyli NWN2 + dodatek Maska Zdrajcy, TDU w Superseller(i cos kaski by sie zaoszczedzilo) , COD 4? Co wybrac. Glownie chcialbym pograc multi raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się