Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider - zdjęcia do filmu ruszą w styczniu

9 postów w tym temacie

Skelldon napisał:

Adaptacją z Angeliną Jolie się zawiodłem, to i z tym filmem nie wiążę jakichkolwiek nadziei. Do tego aktorka mi jakoś nie pasuje.

Poczekaj aż skończą zdjecia z takimi ocenami. Do dziś pamiętam jak Christian Bale miał zagrać Batmana. Oj jakie to ludzie mieli mieszane uczucia co do tej roli. Dziś sam mogę powiedzieć, że nikt nie pasował do tej roli bardziej niż on, a rolę zagrał świetnie. Cały film zresztą to był majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Khalid napisał:

Poczekaj aż skończą zdjecia z takimi ocenami. Do dziś pamiętam jak Christian Bale miał zagrać Batmana. Oj jakie to ludzie mieli mieszane uczucia co do tej roli. Dziś sam mogę powiedzieć, że nikt nie pasował do tej roli bardziej niż on, a rolę zagrał świetnie. Cały film zresztą to był majstersztyk.

Bale jest bardzo dobrym aktorem, ale akurat batmana zagral słabo, gorzej mu chyba tylko wyszedl John Connor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic personalnie do tej pani, ale wygląda obrzydliwie i wogóle nie pasuje do Lary...

Albo Rhona Mitra bądz ewentualnie Kate Beckinsale, jak nie to niech się za to nie zabierają bo wyjdzie taki sam szajs jak z Jolie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2016 o 20:20, Khalid napisał:

Poczekaj aż skończą zdjecia z takimi ocenami.

Z wieloma ekranizacjami gier się tak wstrzymywałem. W jakichś 90% się zawiodłem. I fakt faktem wolę być bardziej sceptycznym, a się nie zawieść i obejrzeć dobry. Dobrych takich obejrzałem może... może... 3? 4? Nadal mówię, że zobaczę film na podst. AC i filmy o innych grach, jednakże po seansie z House of the Dead nie oczekuję absolutnie niczego. Wiem, że bywa różnie i Silent Hill była najlepszą grową ekranizacją, ale nadal po WarCrafcie liczę na coś zgodnego z kodem źródłowym.

Edytowano przez Skelldon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować