Gram.pl

Nie żyje Carrie Fisher. Miała 60 lat

30 postów w tym temacie

Była kochana przez świat i będzie jej ogromnie brakowało.

Mi tam jej nie brakuje i tęsknił nie będe. Nigdy nie przepadałem za tą postacią.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Renchar napisał:

Była kochana przez świat i będzie jej ogromnie brakowało.

Mi tam jej nie brakuje i tęsknił nie będe. Nigdy nie przepadałem za tą postacią.

Jakim trzeba być idiotą, żeby coś takiego napisać to głowa mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati285 napisał:

Jakim trzeba być idiotą, żeby coś takiego napisać to głowa mała...

A no tak, bo trzeba poczekać ileś dni, żeby żałoba się skończyła?
Bo o zmarłych trzeba mówić albo dobrze albo wcale?

Co za ludzie...

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:
mati285 napisał:

Jakim trzeba być idiotą, żeby coś takiego napisać to głowa mała...

A no tak, bo trzeba poczekać ileś dni, żeby żałoba się skończyła?
Bo o zmarłych trzeba mówić albo dobrze albo wcale?

Co za ludzie...

Co za ludzie? Człowieku ty się zastanów co ty piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati285 napisał:
5 godzin temu, Renchar napisał:

Była kochana przez świat i będzie jej ogromnie brakowało.

Mi tam jej nie brakuje i tęsknił nie będe. Nigdy nie przepadałem za tą postacią.

Jakim trzeba być idiotą, żeby coś takiego napisać to głowa mała...

Nie robie żałoby państwowej jeżeli taka jest, a mam sie martwić jakomś babą ze stanów. Jeżeli ty płaczesz klepiesz miłe słówka i martwisz sie o wszystkich kogo wymieniają w gazetach i tv to twój wybur. Ja wolę puścić sobie muzykę i iść dalej. Jeżeli moja opinnia to idiotyzm dla ciebie to spoko mi tam pasuje mam na to wywalone co kto myśli każdy ma swoje zdanie.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Renchar napisał:

Nie robie żałoby państwowej jeżeli taka jest, a mam sie martwić jakomś babą ze stanów. Jeżeli ty płaczesz klepiesz miłe słówka i martwisz sie o wszystkich kogo wymieniają w gazetach i tv to twój wybur. Ja wolę puścić sobie muzykę i iść dalej. Jeżeli moja opinnia to idiotyzm dla ciebie to spoko mi tam pasuje mam na to wywalone co kto myśli każdy ma swoje zdanie.

Skoro wolisz puscic muzyke i isc dalej to po co w ogóle komentujesz tego newsa? Zreszta z Twojej wypowiedzi bije jakis dziwny gniew i zdenerwowanie, dziwne zwazywszy ze "masz wywalone na to co kto mysli". 

I jesli masz zamiar mi odpisac, to popracuj nad ortografia i interpunkcja, bo tego nie idzie czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Co za ludzie? Człowieku ty się zastanów co ty piszesz. 

Jak najbardziej się zastanowiłem pisząc to co napisałem.

Człowiek nie będzie oddawał pokłonów zmarłemu celebrycie jak reszta masy, to już naruszenie świętości, co nie?

To co się wyprawia w umysłach ludzi, widać właśnie w tej sytuacji.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Skoro wolisz puscic muzyke i isc dalej to po co w ogóle komentujesz tego newsa? Zreszta z Twojej wypowiedzi bije jakis dziwny gniew i zdenerwowanie, dziwne zwazywszy ze "masz wywalone na to co kto mysli". 

I jesli masz zamiar mi odpisac, to popracuj nad ortografia i interpunkcja, bo tego nie idzie czytac

Jeżeli byś nie dał rady rozczytać to byś się tak nie rozpisał i jeszcze w psychologa sie bawił dla wiadomości ja tak zawsze pisze i czy bije od tego gniew może troche, ale tak po prostu mam i tego nie zmienie. No i takie newsy sie najlepiej komentuje jak ktoś ma inną opinie niż cała reszta. Znalazłeś jeden czy 2 błędy i wielkie mi halo. Ty i znajomi pewnie nigdy sie nie mylicie :D

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Renchar napisał:

No i takie newsy sie najlepiej komentuje jak ktoś ma inną opinie niż cała reszta. 

Czyli jesteś po prostu zwykły "attention whore". Wszystko jasne.

 

45 minut temu, Cygi napisał:



Człowiek nie będzie oddawał pokłonów zmarłemu celebrycie jak reszta masy, to już naruszenie świętości, co nie?
 

Jakie oddawanie pokłonów? Co ty pieprzysz? Umarł człowiek (jakie to ma znaczenie czy celebryta czy nie?) i trochę przyzwoitości wypadałoby zachować nawet w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak wrócicie do komentowania newsa, a nie wykłócacie się? 

 

Poza tym Pan @Renchar proszę pisać bez błędów ortograficznych oraz stosować znaki interpunkcyjne. Bo pisanie "wybur" zamiast wybór to już naprawdę brak mi słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isildur napisał:

A może tak wrócicie do komentowania newsa, a nie wykłócacie się? 

 

Poza tym Pan @Renchar proszę pisać bez błędów ortograficznych oraz stosować znaki interpunkcyjne. Bo pisanie "wybur" zamiast wybór to już naprawdę brak mi słów. 

Daj dzieciakom bana i się skończy ten cyrk.

Co do pani Carrie to strata jest wielka. Była nieodłączną częścią Gwiezdnych Wojen i to od samego początku. Razem z innymi aktorami stworzyła coś co przetrwa jeszcze wiele pokoleń. Popatrzcie na Gwiezdne Wojny czy na Władcę Pierścieni. Czy są jakieś inne dzieła, które mogą pochwalić się tak dużą ilością fanów i miłośników ? Gdzieś przeczytałem komentarze, że jest to aktorka jednej roli itd. Nie jest ! Miała też inne role, ale wiele dzieciaków może tego po prostu nie pamiętać, bo są za młodzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:
Face7 napisał:

Co za ludzie? Człowieku ty się zastanów co ty piszesz. 

Jak najbardziej się zastanowiłem pisząc to co napisałem.

Człowiek nie będzie oddawał pokłonów zmarłemu celebrycie jak reszta masy, to już naruszenie świętości, co nie?

To co się wyprawia w umysłach ludzi, widać właśnie w tej sytuacji.

Za to sądząc po twoim avatarze zapewne co miesiąc zapier... w miesięcznicach!

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiopirat napisał:

Za to sądząc po twoim avatarze zapewne co miesiąc zapier... w miesięcznicach!

Niestety dla ciebie, nie jestem za żadną partią polityczną, ponieważ mam świadomość, że to jedna banda łacha na koryto, itd.

Także tego, nie wyszło ci, powielaczu stereotypów.

Ale czego się spodziewać po człowieku, który próbuje szydzić na podstawie awatarów, bo nie ma co innego do powiedzenia.

Takich ludzi określają jako "napinacze", co nie?

A to wszystko dlatego, że miałem "czelność" tknąć "świętość" bikini Gwiezdnych Wojen.

Widać co wpływ idoli (na j. polski - "bałwany") robi z umysłami ludzi...

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako gówniarz, tak jak część tu komentujących, nawet za nią nie przepadałem. Dopiero z czasem dostrzegłem jak fajną była "Leią" i osobą. Szkoda wielka że jej urok i talent nie został "wykorzystany" na większą skalę. Tego w cgi nie da rady podrobić :(

Do osób dobrej woli, których mierzi postawa innych w internecie i chęć zyskania atencji kosztem wywołania taniej sensacji - nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cygi napisał:

Niestety dla ciebie, nie jestem za żadną partią polityczną, ponieważ mam świadomość, że to jedna banda łacha na koryto, itd.

Także tego, nie wyszło ci, powielaczu stereotypów.

Ale czego się spodziewać po człowieku, który próbuje szydzić na podstawie awatarów, bo nie ma co innego do powiedzenia.

Takich ludzi określają jako "napinacze", co nie?

A to wszystko dlatego, że miałem "czelność" tknąć "świętość" bikini Gwiezdnych Wojen.

Widać co wpływ idoli (na j. polski - "bałwany") robi z umysłami ludzi...

Cóż, ten avatar coś oznacza a pamiętaj, że "patrioci" są jeszcze gorsi niż to wszystko razem wzięte, bo patriotyzm to cecha ludzi niebezpiecznych.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się