Gram.pl

Nie żyje Carrie Fisher. Miała 60 lat

30 postów w tym temacie

Fajnie zagrała żonę Toma Hanksa w The Burb's. Nie jest mi jej żal bo przez ćpanie pewnie odeszła tak szybko jak i niedawno zmarły George Michael. Boże jaka ja biedna nie mam angażu bo jestem zbytnio kojarzona z "Leią" chyba sobie dam po kablach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:
Fabiopirat napisał:

Za to sądząc po twoim avatarze zapewne co miesiąc zapier... w miesięcznicach!

Niestety dla ciebie, nie jestem za żadną partią polityczną, ponieważ mam świadomość, że to jedna banda łacha na koryto, itd.

Także tego, nie wyszło ci, powielaczu stereotypów.

Ale czego się spodziewać po człowieku, który próbuje szydzić na podstawie awatarów, bo nie ma co innego do powiedzenia.

Takich ludzi określają jako "napinacze", co nie?

A to wszystko dlatego, że miałem "czelność" tknąć "świętość" bikini Gwiezdnych Wojen.

Widać co wpływ idoli (na j. polski - "bałwany") robi z umysłami ludzi...

Wrócił CYGI wróciły zamieszki na gram.pl HAHA XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiopirat napisał:

Cóż, ten avatar coś oznacza a pamiętaj, że "patrioci" są jeszcze gorsi niż to wszystko razem wzięte, bo patriotyzm to cecha ludzi niebezpiecznych.

Gdybym myślał zero-jedynkowo niczym maszyna a nie człowiek, jak ty w tym temacie, to bym po awatarze nazwał ciebie sługą diabła.

Stereotypowe myślenie jest dla małolatów, pamiętaj.
===
A, na temat: porckypizgus ma rację - nie jest jej żal, bo dawałą w żyłę a wszystkich tych z maślanymi oczami do niej to nawet nie wiedziała o ich istnieniu.

Więc dlaczego mam oddawać pokłony komuś kto zażywał z własnej woli - to ma być wasz wzór do naśladowania?

Jedno wielkie "łał".

  • Downvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tutaj niektórzy niezla spine uskuteczniaja. Chlopaki wyluzujcie bo wam zylka peknie. Szczególnie Cygi, spinasz sie jak plandeka na zuku, wez na wstrzymanie chlopie, bo póki co to Ty zachowujesz sie jak stereotypowy napinacz/małolat.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

wez na wstrzymanie chlopie, bo póki co to Ty zachowujesz sie jak stereotypowy napinacz/małolat.

Ponieważ jak reszta masy nie oddaję pokłonów zmarłemu celebrycie?

Ponieważ mam inne zdanie niż reszta Kółeczka Wzajemnej Adoracji?

A gdybym słodził jak reszta to już by nie było "napinanie małolata"?

Dostrzegasz już absurd twojego postrzegania ludzi?

"Co za idiota. Żeby ktoś miał inne zdanie niż ja? Pfff, na pewno wariat. O jak dobrze, że moja opinia jest ta jedyna, o jaki to ja jestem ostatni normalny."

Naprawdę?

  • Downvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ktos tutaj oddaje pokłony? Nikogo na glebie nie widze. Za to widze goscia który na kazdy post odpowiada pełen energii i jadu, jakby mu ktos matke patelnia zabił.

Nie, nie dostrzegam absurdu, musisz napisac jeszcze kilka takich postów, kto wie moze zmieni sie moje postrzeganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które otrzymały ostrzeżenia za ignorowanie moich poleceń, następnym razem otrzymają w nagrodę możliwość komentowania za zatwierdzeniem posta przez Moderatora. 

Bo ileż razy można prosić o to by się nie spinać i nie szerzyć offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się