Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojutrze minie 20 lat od premiery Diablo

10 postów w tym temacie

Bieda, aż piszczy: miesięczny event - który na filmikach z PTR wygląda IMO tragicznie - rozpikselowanie aktualnej grafiki i wrzucenie "standardowego Diabeła" wygląda po prostu koszmarnie, do tego inne pierdoły w innych produkcjach. Gdyby wydali remaster jedynki/dwójki to z miła chęcią bym za to zapłacił, a tak? Blizz się stacza dość mocno moim zdaniem - do tego jeszcze w 2017 pojawi się Nekro, za którego będzie trzeba zapłacić dodatkowo... Bardzo mi to nie pasuje - ale zagłosuję portfelem i za dodatkową postać płacić nie zamierzam, a eventu pewnie nawet nie ukończę - zobaczę z ciekawości i na tym poprzestanę, bo filmiki mnie wystarczająco zniechęciły. :/

@Fabiopirat najlepszego! ;)

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Blizzard to już nie jest ten Blizzard, tylko kasa ma się zgadzać, a jeżeli nie to, to musi się zgadzać na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ribik napisał:

Po prostu Blizzard to już nie jest ten Blizzard, tylko kasa ma się zgadzać, a jeżeli nie to, to musi się zgadzać na plus.

 

Szkoda, że nie mogą dać "lubię to', bo zgadzam się z Tobą w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiopirat napisał:

Pojutrze to ja kończę 40 lat :/

Najlepszego towarzyszu !!! Nadchodzi czas na stare, wolne samochody i młode, szybkie kobiety ;) Zdrówka życzę ! 

Co do Blizzarda to ja odstawiłęm ich wszystkie gry i nie zamierzam wracać do produkcji, które traktują gracza jak pół debila, czy też 10letniego dzieciaka, czy też (przepraszam za generalizowanie) - przeciętnego obywatela USA. Diablo to jedyna gra, z powiedzmy obecnie wydanych, która nie podąża obecnym modelem biznesowym Bli$$a - mikropłatności, DLC i badziewne kostiumiki/dodateczki/portreciki za prawdziwe $. R.I.P Diablo, R.I.P Blizzard, Umarł Król Blizzard, niech żyje król bli$$ard....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować