Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Death Stranding - silnik - Kojima będzie modyfikował silnik Horizon: Zero Dawn

7 postów w tym temacie

Akurat Kojima z programowania leży i kwiczy ;]. Jego programiści będą w nim dłubać. On może mieć jedynie nadzieje, że jego wizja w jakimś tam stopniu nie zostanie przystopowana i team ogarnie tech pod jego design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hydzior napisał:

Akurat Kojima z programowania leży i kwiczy ;]. Jego programiści będą w nim dłubać. On może mieć jedynie nadzieje, że jego wizja w jakimś tam stopniu nie zostanie przystopowana i team ogarnie tech pod jego design.

Nom, cóż on by miał programować skoro nawet angielskiego nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę technologię stojącą za MGS 5, mam nadzieje że pokażą pazur. MGS cechował się ładnym wyglądem, świetną wydajnością, miał bardzo dobry port PC i na dodatek sama gra ma całą TONĘ smaczków która pokazała że Kojima albo jego zespół naprawdę dbają o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamenre napisał:

A tak w ogóle, to czym się Kojima zajmuje? Chodzi mi o konkrety, co on tam robi i za co jest odpowiedzialny przy tworzeniu gry?

Z tego co pamiętam on jest projektantem ale dokładnie czego to nie powiem, sądząc po newsach to macza palce w wielu aspektach gry, więc to jest tak jakby on sobie wymyślał dużą część gry, a potem zespół robił to według jego wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koNraDM4 napisał:

Z tego co pamiętam on jest projektantem ale dokładnie czego to nie powiem, sądząc po newsach to macza palce w wielu aspektach gry, więc to jest tak jakby on sobie wymyślał dużą część gry, a potem zespół robił to według jego wizji.

Też tak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować