Zaloguj się, aby obserwować  
Maciusiowaty

[Haven and Hearth][Rekrutacja] Kingdom of Poland

1 post w tym temacie

D5pYqYq.png

Ogólne
Planuję stworzyć Królestwo Polskiej Społeczności, w której mogliby mieszkać Polacy, niezależnie od tego, czy ich doświadczenie jest duże bądź małe. Posiadalibyśmy kilka miast oddalonych od siebie kilka gridów, które by ze sobą współpracowały, wymieniały się surowcami, lecz również działały samodzielnie posiadając swoje farmy i kopalnie, aby inne wioski mogły funkcjonować gdy jedna przestanie być aktywna; posiadalibyśmy własny rząd, system rang, historię pisaną przez nas, jak i również questy fabularne dotyczące naszego Królestwa.

Rozwój Królestwa
Rozwój Królestwa będzie przebiegał na dwa sposoby. Jeden polega na rozbudowie miast zaczynając od zmiany terenu a kończąc na powiększaniu ziem należących do nas, jak i rozwoju systemu ekologicznego polegającego na sadzeniu drzew i krzewów, drugi natomiast polegać będzie na rozwoju historii naszego Królestwa  i fabuły,  polegającym na tworzeniu questów, historii o Królestwie Polskim i świecie Haven and Hearth, budowie obiektów dostępnych dla każdego gracza, między innymi: portów, tawern, małych miast, studni w górach.

Struktura Rządu i Rang Królestwa
Ustrojem naszego Królestwa będzie demokracja - każdy obywatel będzie miał prawo wypowiedzenia się na dany temat oraz możliwość kandydowania na wyższe stanowiska, w tym na stanowisko Władcy Królestwa

GXFTlW.png
Nie został tutaj wymieniony Górnik,Rzemieślnik jak i kilka innych profesji ponieważ aktualnie realizuję prace nad nim. Jest jeszcze jedna ranga Posłaniec Boga tą rangę posiadają jedynie  osoby które przysłużą się Królestwu jest to jedynie ranga prezentacyjna.

Ekosystem
Ważną cześć gry stanowi ekosystem. Dzięki niemu możemy budować nasze domy oraz wytwarzać narzędzia. Nasza rola tutaj będzie bardzo prosta - będziemy starali się utrzymać ekosystem w jak najlepszym stanie, sadząc drzewa, krzewy owocowe, doglądając zwierząt.

Rolnictwo i Górnictwo
W Imperium nie zabraknie miejsca dla farmerów i górników, dzięki którym będziemy w stanie przetrwać w naszym świecie. Rolnicy będą posiadali swoje własne tereny rolnicze, natomiast górnicy będą zamieszkiwali potężne góry H&H, w których spoczywa skarb o jakim nikt nie śnił.

Wojsko
Serce naszego Królestwa, Obrońcy Ziemi i Mieszkańców, Bohaterowie Wojenni.[/align]
Wojownicy będą zajmować się polowaniem, planowaniem ataków i podróżowaniu po świecie w celu odkrywania krain H&H.

Historia i Fabula
Będziemy starali się zapisywać w księgach nasze przygody i życie od pierwszego dnia w H&H,
oraz organizować questy fabularne, za które będzie można otrzymać wielkie bogactwa.

Wioski Królestwa
Najważniejszą część stanowić będą wioski, dzięki którym posiać będziemy swoje domostwa, tereny rolne, kopalnie, areny, rynki, oraz schronienie, dzięki czemu będziemy w stanie z dnia na dzień rozwijać się i bronić przed agresorami.
Nie zapominajmy również o innych mieszkańcach naszego królestwa. Oni również stanowią część nas i pewnego dnia mogą potrzebować pomocy.

Inne
Jeżeli jesteś chętny by wziąć udział w realizacji tego pomysłu, proszę abyś skontaktował się ze mną na jeden z sposobów podanych poniżej:[/align]
Prywatna Wiadomość
Discord Polskiej Społeczności H&H: https://discord.gg/nmvBmJ8, mój nick Maciek

Inne Linki:

Czym jest Haven and Hearth:

http://forum.szarepiora.pl/viewtopic.php?f=271&t=1144&sid=bdcbea4fbb796cb8d24646deadb0938e

Polskie Forum:

http://havenandhearth.eu/index.php

Edytowano przez Maciusiowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować