• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
forceliner

Problem z myszką Logitech G502

Pytanie

Cześć,

dzisiaj doszła mi myszka logitech G502, prawie nowa, powystawowa. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że myszka ma dziwne kaprysy. Mianowicie czasami działa jak powinna, a czasami postanawia, że prawy i lewy klawisz myszy zacznie działać o tak z du*y. W Google Chrome po kliknięciu na kartę strony zamiast do niej przejść to mi ją zamyka. Klikając w folderze cokolwiek sprawia, że folder staje się nieaktywny, nie rejestruje w ogóle kliku. I co zabawne dzieje się tak chwilowo, po czym zaczyna działać znowu poprawnie. Dodatkowo po kliknięciu przycisku "zmień profil ustawień"  na 5 sekund wszystko działa dobrze, ale dokładnie po tym czasie znowu zaczyna się cyrk. Prawdopodobnie problem z software, ponieważ podpiąłem potem inną myszkę i ta miała dokładnie ten sam problem. Pomogło odinstalowanie sterowników i reset komputera. Niestety ponowne podpięcie logitech g502 spowodowało, że myszka zaś zaczęła świrować.

Mieliście może podobny problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Posiadam G502 w domu i szczerze powiedziawszy na taki problem nie trafiłem.

Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję softu - także tego wewnątrz myszki.

To możesz sprawdzić w ustawieniach aplikacji Logitech.

Co i jak napisane jest tutaj: http://support.logitech.com/en_ch/article/Update-firmware-103-1-10-for-the-G502-RGB-gaming-mouse?product=a0q31000009u2F9AAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować