• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
edix9

Karta Graficzna 2017

Pytanie

Jaka Karta Graficzna do gier w Roku 2017 ? Jak najtańsza ale by obsłużyła GTA V/Wiedzmina 3 / BF1/ Fife 2017 :) Wystarczy by gry chodziły płynie nie muszą chodzić na full waże by płynnie jaka karte warto kupić by była jak najtańsza a spełniała te wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Hejka,

Jak płynnie to myślę, że gtx 1050 2GB, w tym przedziale cenowym nie ma podobnej karty, kosztuje 600 zł. Jeśli dołożysz 120 zł to kupisz wersję Ti z 4GB na pokładzie, która wyprzeda gtx 960, a kosztuje o wiele mniej. Wyższy wydatek to już karty mid-high, a więc GTX 1060 lub RX 480, ale te karty chyba Cię nie interesują prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zdecydowanie GTX 1050 TI jeśli karta ma być od zielonych. Świetna karta, niskie zużycie mocy, cicha, chłodna, bardzo wydajna jeśli dołożysz do niej procesor klasy i5 albo chociaż i3 6100 i 8gb ramu. W praktycznie wszystko da się na takim konfigu zagrać w FHD płynnie.

GTXy 1050 TI podkręcone fabrycznie to przedział cenowy 700-800zł, zależy jak się zakręcisz po promocjach [przed świętami można było ten układ wyrwać np w wersji superclocked od EVGA za 709zł, gdzie standardowa cena to 780-790]

 

Ze stajni AMD odpowiednikiem nieco wydajniejszym był by zapewne RX 470, ale tu ceny są już od 950zł i wzwyż, więc kwotowo to już jednak inna półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
  • 0
Dnia 12.01.2017 o 01:46, edix9 napisał:

Mam i5 6400 i 8GB RAM DDR4 ,  slot dodatkowy wolny a karte to własnie coś do ceny 700 zł 

Nie bierz kreconej, dopłacac 66pln, za cos co samemu mozna zrobic w minute w MSI afterburner, to nie warto. Tym bardziej ze chlodzenie jest to samo na obu kartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
22 minuty temu, TigerXP napisał:

Nie bierz kreconej, dopłacac 66pln, za cos co samemu mozna zrobic w minute w MSI afterburner, to nie warto. Tym bardziej ze chlodzenie jest to samo na obu kartach.

Warto jeśli dostanie fabrycznie kręconą w cenie podstawki xD
Jak taką dostałem jak w tym roku składałem kompa na prezent dla bratanka a był mi potrzebny gotowiec [dokładnie za ten model z moreli zapłaciłem 680zł].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
17 minut temu, Zekzt napisał:

Warto jeśli dostanie fabrycznie kręconą w cenie podstawki xD
Jak taką dostałem jak w tym roku składałem kompa na prezent dla bratanka a był mi potrzebny gotowiec [dokładnie za ten model z moreli zapłaciłem 680zł].

W takim wypadku, jak najbardziej warto wziac kreconą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dochodzi też kwestia gwarancji i testów stabilności. Fabrycznie kręcona karta jest dosyć solidnie testowana, to musi być stabilny produkt. Nie naruszasz też warunków usterek gwarancyjnych. Inna bajka to fakt, że niektóre fabrycznie kręcone karty da się jeszcze wyżej skręcić nić normalnego nie kręconego golasa [ale to też czasem kwestia konkretnej sztuki]. To tak tylko - moje dodatkowe 5 groszy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować